مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
مروه سن (ناهید سریال ستاره شمالی)
مروه سن (ناهید سریال ستاره شمالی)
۱۴۰۰/۰۴/۱۰

مروه سن ناهید سریال ستاره شمالی بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و هسرش

مروه سن (Merve Sen) بازیگر نقش ناهید در سریال ستاره شمالی کیست؟

مروه سن (Merve Sen)  (متولد ۱۱ ژوئیهٔ ۱۹۹۰) (20 تیر 1369) در باقرکوی شهر استانبول  در خانواده ای تحصیل کرده به دنیا آمده است. پدرش سلیم سن معلم تاریخ و مادرش اختر شعبان از خوانندگان مطرح ترکیه هستند.

زمانی که 18 سال سن داشت به عنوان بازیگر و نویسنده در سالن های تئاتر مشغول به کار شد وی تصمیم می گیرد که تحصیلات خود را به صورت اکادمیک در رشته بازیگری و تئاتر ادامه بدهد و وارد دانشگاه می شود.مروه سن در سال 2015 توانست از هنرستان دانشگاه هالیچ در رشته تئاتر فارغ تحصیل شود و همچین درس های مربوط به آواز و صدا را به طور کامل گذرانده است.

علاقه بسیار زیاد مروه به بازیگری به قدری بود که قبل از اتمام تحصیلات در سال 2013 اقدام به تاسیس گروه با نام سانترال کامپانیا می کند و در شرکت BKM رسانه های دیجیتال مشغول به کار می شود

مروه سن (Merve Sen) در سریال ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) نقش ناهید را به عهده دارد. زن برادر ییلدیز با بازی آسلیهان گونر Aslıhan Güner او در این سریال تمام تلاشش را می کند که ییلدیز دوباره به عشقش کوزی برگردد.هر دو طرف درگیری به ناهید اعتماد دارند و به نوعی به حرف او گوش می دهند.

خنده ها و نقش کمدی که مروه سن  از خود به نمایش گذاشته تحسین تمامی طرفداران سریال های ترکیه ای را همراه داشته است.

قد و وزن مروه سن (Merve Sen)

قد مروه سن 169 و وزنش 70 است .

پیج اینستاگرام مروه سن (Merve Sen)

مروه سن (Merve Sen) بازیگر نقش ناهید در سریال ستاره شمالی

مروه سن (Merve Sen) بازیگر نقش ناهید در سریال ستاره شمالی

مروه سن (Merve Sen) بازیگر نقش ناهید در سریال ستاره شمالی

مروه سن (Merve Sen) بازیگر نقش ناهید در سریال ستاره شمالی

نام نویسنده : حامد شعبانی
Merve Sen بیوگرافی مروه سن مروه سن کیست عکس Merve Sen Merve Sen مروه سن ستاره شمالی فیلم مروه سن همسر مروه سن سریال مروه سن عکس مروه سن مروه سن
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا