مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
نسلیهان آتاگول بیمار است
نسلیهان آتاگول بیمار است
۱۴۰۰/۰۸/۰۳

نسلیهان آتاگول حال عمومیش به شدت خراب است و باید در بیمارستان به مدت طولانی بستری شود

آخرین وضعیت نسلیهان آتاگول که به دلیل مشکلات سلامتی سریال دختر سفیر نیم کاره رها کرد.

بازیگر و مدل ترک نسلیهان آتاگول در ژانویه 2021 به دلیل مشکلاتی که برای سلامتیش به وجود آمده بود  مجبور شد سریال محبوب و پر مخاطب دختر سفیر را ترک کند. پس از این اتفاق، سریال دختر سفیر  با حضور طوبا بویوک‌اوستون  ادامه یافت و در قسمت 52 به پایان رسید. از طرف دیگر نسلیهان آتاگول مجبور شد برای مدتی پیشنهاداتی را که به او برای بازی می‌رسید را رد کند…

عواملی مانند سختی در ایستادن به دلیل سندروم روده ، کاهش مقاومت بدن و ضعیف شدن او شده بود،و طرفداران این بازیگر را برای مدتی بسیار نگران کرده بود. پس از ترک سریال، آتاگول در خانه اش در استانبول به استراحت پرداخت... همسرش خبرهای خوبی را از نسلیهان آتاگول داد کادیر دوغلو به طرفداران اطمینان داد در کل دوره بیماری و استراحت نسلیهان در کنارش است و او را تنها نمی گذارد.

کادیر دوغلو که با سریال کانال دی Aşkın Tarifi به سینما بازگشته است آخرین اطلاعات از وضعیت سلامتی همسرش را با اهالی مطبوعات به اشتراک گذاشته است. کادیر دوغلو که با دوستانش در یک جلسه کاری حضور داشت، گفت: «خدا را شکر مشکلی ندارد، بهبود یافته است» و گفت که وضعیت سلامتی همسرش بهبود یافته و همه چیز خوب پیش رفته است.

نام نویسنده : حامد شعبانی
نسلیهان آتاگولدر بیمارستان بستری شد فیلم نسلیهان آتاگول سریال جدید نسلیهان آتاگول آیا نسلیهان آتاگول بیمار است وضعیت سلامتی نسلیهان آتاگول The latest situation of Neslihan Atagül نسلیهان آتاگول
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا