مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
بازیگران ترکیه ای که باهم رابطه دارند
بازیگران ترکیه ای که باهم رابطه دارند
۱۴۰۰/۰۸/۰۷

بازیگران ترکیه ای که باهم رابطه دارند

بازیگران ترکیه ای که چه در نقش خواهر و برادر روی پرده بازی کنند، در زندگی واقعی هم  جدایی ناپذیر هستند.

در اینجا،  پنج دوست صمیمی مشهور ترکیه ای را به شما معرفی می کنیم که همگی آنها را می شناسید.

دمت اوزدمیر و Naz Göktan

دمت اوزدمیر و ناز در سریال درام ترکی Doğduğun Ev Kaderindir،  حضور داشتند در این سریال آنها  بهترین دوستان، هم بودند.اما با پایان سریال این دوستی ادامه پیدا کرد تا جایی که پیج اینستاگرامشان پر شد از عکس های که دوتایی باهم گرفته می گیرند.آنها همیشه باهم دیده می شوند.

باریش آردوچ و انگین اوزتورک

باریش و انگین که دو نفر از محبوب ترین بازیگران ترکیه محصوب می شوند، نه تنها بهترین دوستان هم  در زندگی واقعی هستند، بلکه شرکای تجاری نیز هستند. از مالکیت مشترک رستوران‌های مختلف در ترکیه گرفته تا حمایت  از یکدیگر در رسانه‌های اجتماعی، آنها رفاقتی جداناپذیر دارند. 

هانده ارچل و بورکو اوزبرک

آنها با هم شروع به حرفه بازیگری  در سال 2015  کردند. هانده ارچل و بوراک زندگی مشترک زیادی باهم داشته اند. بوراک همچنین در حال رفت و آمد  با خواهر هانده، گامزه دیده شده است و برخی منابع می گویند که او دوست صمیمی کل خانواده ارچل است. 

برکر گوون و مهمت اوزان دولونای

آنها در حین کار برای سریال  ظلیم استانبول با یکدیگر آشنا شدند و از آن زمان تاکنون جدایی ناپذیر بوده اند . در حالی که شخصیت‌های آن‌ها حول خصومت بین خواهر و برادر می‌چرخید، این دو در خارج از  پروژه های کاری کاملا برعکس همیشه باهم دیده می شوند.

هازال کایا و سونگول اودن

هازال و سونگول با داشتن پیوندی های قوی، سال هاست که یکدیگر را می شناسند. از رقصیدن در عروسی هازال گرفته تا به اشتراک گذاشتن تصویر فرزند اول هازال در شبکه های اجتماعی، سونگول همه این کارها را انجام داده است که نشان دهنده معنای واقعی  بهترین دوست است.

نام نویسنده : حامد شعبانی
بازیگران ترکی که باهم رابطه دارند بازیگرانی که باهم دوست هستند هازال کایا و سونگول اودن برکر گوون و مهمت اوزان دولونای هانده ارچل و بورکو اوزبرک باریش آردوچ و انگین اوزتورک دمت اوزدمیر
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
شخصیت زهرا برای دنیز بایسال در سریال تشکیلات بسیار خاص است! دنیز بایسال با بازی قوی خود در مجموعه تلویزیونی Fazilet Hanım ve Kızları در ب... ( دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات را بیشتر بشناسیم.اینستاگرام دنیز بایسال)
شما با دیدن اولگا مادر روسی آلینا بوز می گویید: "مادر از دخترش زیباتر است"! کسانی که اولگا بوز، مادر روس بازیگر ترکیه ای&n... ( اولگا بوز مادر آلینا بوز یکی از زیباترین مدل های روسیه بوده عکس های مادر آلینا بوز مورد توجه قرار گرفته است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا