مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
کلاه برداری ابرو گوندش
کلاه برداری ابرو گوندش
۱۴۰۰/۰۸/۰۷

دادگاهی شدن ابرو گوندش گونش به جرم کلاه برداری و دزدی توسط ترکیه او اعلام بی گناهی کرد.

ابرو گوندش کلاهبرداری کرده است و آهنگ های خود را به صورت غیر مجاز از دیگران دزدیده است؟

پرونده غرامت ابرو گوندش و سزگین بویوک حکمش صادر شد. شکایت احمد چاکیر برای غرامت علیه ابرو گوندش و سزگین بویوک به دلیل استفاده از نت های قطعه «مردگان را بشناس» در آهنگ «برای مادرم» رد شد.

احمد چاکیر، نوازنده، برای غرامت 50 هزار لیره ای شکایت کرد و مدعی شد که ترانه "برای مادرم" که توسط ابرو گوندش خوانده شده شبیه ترانه "مردگان را بشناسید" است.

چاکیر مدعی شد که گوندش بدون اجازه او از این اثر استفاده کرده و به حقوق مالی و معنوی وی لطمه وارد شده است.

در دو گزارش کارشناسی که در تاریخ های مختلف به دادگاه رسیده، حق با احمد چاکیر بوده است. این کارشناس  هااستفاده غیرمجاز از کار چاکر با غرامتی  7 هزار و 500 لیر اعلام کردند. وکلای هر دو طرف در جلسه تصمیم گیری این پرونده که به مدت 3 سال در دادگاه حقوقی حقوق فکری و صنعتی استابول بود شرکت کردند.

وکیل متهم Ebru Güneş گفت: «ما به دلیل عدم خصومت شخصی ابرو گونش و اطلاع نداشتن وی از این موضوع خواستار رد پرونده هستیم.» وی همچنین اعلام کرد  دادگاه با اعلام تصمیم خود، پرونده احمد چاکیر را رد کرد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
ثروت ابرو گوندش ابرو گوندش در تبریز ابرو گوندش در ایران ابرو گوندش کجایی است شوهر ابرو گوندش ابرو گوندش کیست ابرو گوندش دزدی ابرو گوندش کلاه برداری ابرو گوندش
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا