مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
ازگی مولا و فرح زینب عبدالله دادگاهی شدند
ازگی مولا و فرح زینب عبدالله دادگاهی شدند
۱۴۰۰/۰۸/۲۰

ازگی مولا و فرح زینب عبدالله دادگاهی شدند و به زندان خواهند رفت

حمایت ازگی مولا و فرح زینب عبدالله

اتحادیه بازیگران اعلام کرد که با ازگی مولا و فرح زینب عبد الله است که در پرونده موسان تو  همراهی می کند.

 سندیکای بازیگران ترکیه  از اعضای خود ازگی مولا و فرح زینب عبدالله حمایت کامل کرد.

در بیانیه اتحادیه آمده است: "همه ما پیگیر محاکمه موسی اورهان هستیم که در انتظار حکمی به عنوان مظنون به" تجاوز جنسی "محاکمه شد. در این پرونده حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد که باعث خشم عمومی می شود.

در این بیانیه آمده است: "ما به مردم اعلام می کنیم که از طرف اعضای خود این روند را از نزدیک زیر نظر داریم .

اما داستان چیست؟

 

ازگی مولا،  به دلیل توهین به گروهبان نظامی سابق موسی اورهان، که به چندین تجاوز جنسی به ایپک و قتل وی، محاکمه شده بود ، به  65 روزه حبس  محکوم شد. 

در رای دادگاه اعلام شده که مولا در پست خود در شبکه اجتماعی موسی اورهان را هدف قرار داده و گفته است: « هیچ تصمیمی دادگاهی مبنی بر مجرم بودن یا نبودن او وجود ندارد. وی با انتشار پستی به عنوان او  "شرم آور" اقدام به فحش دادن به این گروهبان کرده است.

در این  رای نیز مشخص شده است که مولا مرتکب جرم توهین با پیام صوتی، نوشتاری یا تصویری شده است.

وکیل موسی اورهان همچنین از فرح زینب عبدالله بازیگری که ازگی مولا حمایت می کند شکایت کیفری کرده است.

عبدالله در بیانیه‌ای در حساب کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی گفت: «ذهنی که از تبدیل شدن به تجاوز تجاوز  تجاوز تجاوز تجاوز تجاوز.... آیا وجدان یا غرامت پاک می‌شود، مردم می‌گویند عجب 5 هزار و 200 گرفت. آیا او فرد بسیار پاکی است. این غیر شرم آور است، وکیل، این را به پرونده اضافه کنید."

نام نویسنده : حامد شعبانی
ازگی مولا کیست زگی مولا دادگاه فرح زینب عبدالله زندانی کردن فرح زینب عبدالله تجاوز فرح زینب عبدالله دادگاه فرح زینب عبدالله فرح زینب عبدالله کیست فرح زینب عبدالله
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا