مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
ابرو شاهین بازیگر سریال دستان ازدواج کرد
ابرو شاهین بازیگر سریال دستان ازدواج کرد
۱۴۰۰/۰۸/۲۲

ابرو شاهین بازیگر سریال دستان و هرجایی با جدی عثمان ازدواج کرد.عروسی ابرو شاهین بازیگر سریال ترکی دستان

جزئیات کامل مراسم عروسی ابرو شاهین بازیگر ترکیه ای با جدی عثمان بسکتبالیست حرفه ای  فاش شد.

جدی عثمان و ابرو شاهین برای ازدواج عجله دارند…

ابرو شاهین و جدی عثمان که مدت هاست با هم رابطه دارند، به پایانی خوش نزدیک شده اند. سیدی عثمان (26 ساله)، بازیکن ملی پوش بسکتبال ترکیه که برای تیم کلیولند کاوالیرز در NBA بازی می کند ، در ماه های گذشته در کاپادوکیا از بازیگر سریال هرجایی ابرو شاهین خواستگاری کرد . این زوج مشهور تدارکات عروسی خود را آغاز کردند.

ابرو شاهین بازیگر موفق سریال هرجای که به شخصیت  ریحان  جان بخشید ، با سریال جدیدش «دستان » برای بازگشت به سینما آماده می شود. ابرو شاهین، که پیشنهاد ازدواج عثمان را قبول کرده در یک هیجان شیرین است ...

جزئیات مربوط به عروسی ابرو شاهین و جدی عثمان

عروسی در تابستان خواهد بود! آنها در حال برنامه ریزی برای 250 نفر در ویلای 6 میلیون دلاری خود هستند

این زوج مشهور قصد دارند در تابستان پیش رو عروسی خود را با حدود 250 نفر جشن بگیرند. ابرو شاهین از قبل شروع به جستجوی مکانی برای عروسی  کرده است

جدی عثمان که هیچ کاری که ابرو شاهین گفته بود نه نگفته، برای خانه جدیدشان حسابی خرج کرده است. این بازیگر خانه ای در Zekeriyaköy به قیمت تقریبی 6 میلیون دلاری خرید و آن را بازسازی کرده است.

عثمان پس از طراحی مجدد دکوراسیون ویلای لوکس 3 طبقه مطابق با سلیقه ابرو شاهین، حدود 350 هزار دلار دیگر خرج کرده است

نام نویسنده : حامد شعبانی
ابرو شاهین چی شد ابرو شاهین با کی ازدواج کرد عکس شوهر ابرو شاهین عکس ابرو شاهین بیوگرافی ابرو شاهین ابرو شاهین کیست عروسی ابرو شاهین شوهر ابرو شاهین ازدواج ابرو شاهین ابرو شاهین
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا