مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Mar/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
سونام کاپور و برادرش هارشواردان کاپور
سونام کاپور و برادرش هارشواردان کاپور
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد

سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم"

سونم کاپورو آرجون کاپور تولد 31 سالگی هنرپیشه هارشواردان کاپور را تبریک گفتند. و عکس هایی را در اینستاگرام با او به اشتراک گذاشتند. 

هارشواردان کاپور بازیگر سینما روز سه شنبه تولد خود را جشن می گیرد. خواهرش سونام کاپور و پسر عموی او آرجون کاپور در اینستاگرام با تصاویر قدیمی و پیام های عاشقانه برای او آرزو خوشبختی کردند. 

سونام تصاویری از دوران کودکی خود را به اشتراک گذاشت و نوشت: «دوستت دارم برادر. بهترین برادر بچه به یک مرد شگفت انگیز تبدیل شده است. امیدوارم و دعا می کنم به توانایی های خود برسید و به آرزوهایتان برآورده شود. اما در روز تولد شما بیشتر آرزوی سلامتی و شادی شما را دارم.

تصویر اول سونام و هارشورردهان را در حال بازی با هم نشان می دهد، در حالی که تصویر دوم آنها را نشان می دهد که خواهرشان رئا کاپور در حالی که روی یک مبل راحتی  به آنها ملحق شده است. همچنین تصویری از آنها در حال بازی روی سرسره بادی در یک مهمانی کودکان وجود دارد. پس از آن، تصاویر دوران کودکی با عکس‌هایی از سونام و هارشورردهان بزرگ‌تر در مراسم عروسی اولی همراه می‌شود. 

همسر سونام، آناند آهوجا در این پست کامنت گذاشته است: «شیرینی.

” یکی از طرفداران نوشت: "بسیار دوست داشتنی و معصومانه.

" دیگری گفت: "اوه خیلی دوست داشتنی! همه چیز این عکس ها را دوست دارم. و آن تلویزیون من را مستقیماً به زمان های قدیم بازگرداند."

نام نویسنده : حامد شعبانی
فیلم های سونام کاپور خانواده سونام کاپور سن سونام کاپور قد سونام کاپور تولد سونام کاپور سونام کاپور کیست شوهر سونام کاپور برادر سونام کاپور سونام کاپور تولد هارشواردان کاپور
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا