مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Mar/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا
۱۴۰۰/۰۸/۲۸

سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا

سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در فیلم YODHA.

اینستاگرام سیدهارث مالهوترا

کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگرام  خود اعلام کرد  که خانه تولید فیلمش با نام  دارما پروداکشنز  اولین فیلم ابر قهرمانی اکشن خود با نام مبارز را در 18 نوامبر تولید خواهد کرد.

در این فیلم اکشن، سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا ایفای نقش می‌کنند. این اولین بار است که این سه نفر با هم در یک فیلم حضور خواهند داشت.

 

اینستاگرام دیشا پاتانی

سیدهارث مالهوترا در این فیلم عاشق دیشا پاتانی خواهد بود و این دونفر باهم یک ماموریت را انجام خواهند داد.


سیدهارث در چند هفته گذشته به طور مکرر در خارج از دفتر دارما دیده شده است او برای آزمایشات قبل از شروع پروژه باید آمادگی بدنی خود را بالا ببرد تا رسیدن به فیزیک بدنی مطلوب برای حضور در این فیلم آماده باشد. 

کارگردانی این فیلم برعهده کارگردانان مطرح پوشکار اوجا و ساگار آمبره خواهد بود.

اینستاگرام راشی خانا

نام نویسنده : حامد شعبانی
فیلم راشی خانا اینستاگرام راشی خانا عکس راشی خانا راشی خانا رابطه دیشا پاتانی فیلم های دیشا پاتانی اینستاگرام دیشا پاتانی عکس دیشا پاتانی دیشا پاتانی سیدهارث مالهوترا
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا