مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Feb/04

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
دیا میرزا طلاق گرفت
دیا میرزا طلاق گرفت
۱۳۹۹/۱۰/۱۲

دیا میرزا بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک با ساهیل سانگا از او جدا شد!!

دیا میرزا بازیگر محبوب بالیوودی بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک با ساهیل سانگا از او جدا شد. این زوج سال ۲۰۱۴ زندگی مشترک خود را شروع کرده اند.

این بازیگر 37 ساله و فیلمساز 39 ساله گفتند که آنها به طور متقابل تصمیم به جدایی گرفته اند اما با هم دوست هستند.

بعد از 11 سال زندگی مشترک و با هم بودن ، دو طرف تصمیم گرفتیم که از هم جدا شویم. ما دوست باقی می مانیم و با عشق و علاقه با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود.

دیا میرزا بازیگر گفت که پس از اینکه جدایی خود را از فیلم ساز و تهیه کننده Sahil Sangha اعلام کرد ، نگرش مردم نسبت به او تغییر کرده است. با این حال ، او اضافه کرد که این تغییر رفتار او را اذیت نمیکندو باعث سرگرمی او میشود.

البته بعد از جدایی شایعاتی بر سر زیان ها افتاد که پای شخص سومی هم درمیان است و ساهیل سانگا به دایانا خیانت کرده که این شایعه از جانب هر دو آنها تکذیب شد.

این باعث سرگرمی من است زیرا زمانیکه در محافلی میروم که افراد تحصیل کرده و مترقی در انجا هستند اما آنها بطرز عجیبی برا من احساس غم و اندوه دارند. این دلسوزی عجیب لزوماً حیاتی نیست ، بلکه دلسوزانه ای بد و حتی گاهی رقت انگیز است. و البته گاهی اوقات برخورد تحسین و تمجید نیز دریافت میبینم.

او در مصاحبه ای با Pinkvilla گفت.که چندین زن در وضعیت مشابه با او تماس می گیرند و از او می پرسند که چگونه می تواند در برابر مشکلات شخصی بعد از طلاق قوی بماند؟ من اینقدر پیام از زنانی می گیرم که شرایط مشابهی را پشت سر می گذارند و می گویند: چطور اینقدر قوی هستی؟ چگونه لبخند می زنی؟ چگونه بلند می شوی و به محل کار خود می روی؟ من جوابی برای آنها ندارم. من فقط به آنها می گویم که راه خود را پیدا می کنید و امیدوارم که شما هم راه خود را پیدا کنید زیرا من نمی توانم راه درست را به شما بگویم.

دیا میراز بعد از طلاق جنجالی خود از ساهیل تمام عکس های دو نفره را از صفحه خود پاک کرد.ولی ساهیل همچنان عکس ها ی دونفره خود با دیامیرزا را پاک نکرده .و به همین دلیل است که شایعات مربوط به شخص سوم داغ است .بعصی از منابع خبری میگویند ساهیل به علت عذاب وجدان حس شرم نمیتواند دیا را فراموش کند .

عکس دیا میرزا بازیگر بالیوودی

نام نویسنده : حامد شعبانی
دیا میرزا طلاق ساهیل سانگا شوهر دیا میرزا
گالری عکس
(روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا