مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
دیا میرزا سینمای هند
دیا میرزا سینمای هند
۱۳۹۹/۱۰/۱۷

دیا میرزا :من هرگز از رابطه های خود م برای گرفتن یک نقش در یک فیلم استفاده نکرده ام

دیا میرزا با اشتیاق و امید زیادی منتظر سال نو است. پس از سالها تلاش و فعالیت در سینمای هند سرانجام احساس میکند به اهداف خود رسیده.او بعد از بازی در فیلم هایی مانند Sanju در کنار رانی کاپور و Thappad در سال جاری ، احساس می کند به مرحله بعدی در حرفه ای بازیگری رسیده.بله ، این یک زندگی تازه است. من مصمم هستم که بیشتر تلاش کنم و به مردم بفهمانم که چیزهای بیشتری برای ارائه دارم.

این بازیگر با دو دهه فعالیت در بالیوود میگوید ، دوستان زیادی در این صنعت دارد. با این حال ، او می گوید که رابطه های او براساس روابط کاری او نیست.

دیا می گوید ، من در این راه با افراد سرشناسی دوست شدم که با آنها کار کرده ام و با آنها روابط خوبی داشته ام. آنها دوستان صمیمی من  هستند ، اما من هرگز از این دوستی برای مطالبه نقش در یک فیلم استفاده نکرده ام. من کارهایی را که انجام می دهم و دوستی هایم را جدا از هم نگه می دارم.

این خانم بازیگر درمورد مقابله با نا امیدی های ناشی از نگرفتن نقش های اصلی ,گفت: دوستان من می دانند که زمان هایی وجود داشته است که من از نبود فرصت برای بازی نا امید شده ام یا نقش هایی را نگرفته ام. که آرزویش را داشتم. 

وی همچنین اضافه می کند ، سن گرایی در صنعت ما بسیار رایج است. لحظه ای که 32-33 ساله هستید ، نوع نقش هایی که می گیرید و ماهیت کار شروع به تغییر می کند. موارد زیادی وجود دارد که شما باید با آنها سازگار شوید ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که نمی خواهید آنها را قبول کنید یا با آنها سازگار شوید. شما باید راه خود را پیدا کنید و آنچه را که می خواهید بگویید بدون اینکه منافع شکننده اطراف را زیر پا بگذارید.

من هرگز عضو هیچ دسته ای نبوده ام. من با بسیاری از افراد خوب دوست هستم و از لحاظ تحریک فکری و یادگیری بیشتر در مورد این حرفه از دوستی آنها بهره مندم. من هرگز نقش گرفتن با داشتن رابطه های دوستی را یاد نگرفته ام و فکر نمی کنم هرگز بتوانم چنین کاری کنم.

درست از زمانی که دیا به این صنعت پیوست ، تمرکز بر روی زیبایی آن بود. او موافقت می کند و می گوید ، این یک مانع است. تعداد زیادی از کارگردانان وجود دارد که من نمی توانم  اشتیاق خود را برای کار با آنها پنهان کنم ، اما آنها مرا انتخاب نمی کنند زیرا آنها گفتند: او خیلی زیبا است. چرا؟

نام نویسنده : حامد شعبانی
دیا میرزا سینمای هند
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا