مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Apr/18

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
عاشقانه های شاهد کاپور
عاشقانه های شاهد کاپور
۱۳۹۹/۱۲/۰۸این خبر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ منتشر شده است
۱۳۹۹/۱۲/۰۸

11 زن در زندگی شاهد کاپور! از کارینا کاپور تا پریانکا چوپرا

یکی ازخوش تیپ ترین مردان بالیوود ، شاهد کاپور ، هنگامی که ازدواج خود را با یک دختر اهل دهلی ، میرا راجپوت اعلام کرد ، قلب یک میلیون دختر را شکست. شاهد رابطه عاشقانه خود را با میرا در 10 ژوئن 2015 شروع کرد در آن زمان ، میرا دانشجوی سال سوم رشته ادبیات انگلیسی بود دانشجوی کالج لیدی شریرام ، دانشگاه دهلی بود. او تحصیلات خود را در مدرسه دره وزانت ، دهلی انجام داد.

اما قبل از این ، شاهد کاپور تقریباً با همه همبازی هایش در فیلم هایی که بازی کرد ارتباط داشت و به نظر می رسید جذابیت او همه آن ستاره های بالیوودی را مجذوب کردخ است. بنابراین ، بگذارید شما را با همه عاشقانه های شاهد کاپور آشنا کنیم ، و همه زنان جذاب بالیوود را که شاهد با آنها ارتباط داشته است به شما معرفی کنیم.

۱ : هیریشتا بهات

قبل از مشهور شدن در بالیوود ، شاهد کاپور با بازیگر و مدل هریشیتا بهات قرار گذاشت. این دو در یک موزیک ویدیو که توسط گروه موسیقی آریایی ها ساخته شد با یکدیگر آشنا شداند. حرکات رقص آنها را در این آهنگ به یاد دارید ، Aankhon me tera hi chera؟ با این حال ، به زودی شاهد اولین فیلم خود را به بازی کرد و عاشقانه دیگری جای هیربشتا بهات را گرفت.

۲: کارینا کاپور

رابطه عاشقانه شهید کاپور و کارینا کاپور در جریان فیلمبرداری فیلم ، Fida شروع شد. این دو رابطه عاشقانه خود را آشکارکردند ، که همین باعث شد آنها به زوج مورد علاقه رسانه تبدیل شوند. حضور آنها در مجموعه تلوزیونی مرغ عشق ، Koffee With Karan نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. این دو تقریباً پنج سال قبل از جدایی با یکدیگر قرار داشتند ،بعد ها گفته شد که کارینا در آن زمان به سیف علی خان ، بازیگر همکار خود نزدیک شد ، که اکنون شوهر او است.

بر اساس گزارش ها ، شاهد قبل از اینکه خبر ازدواج خود با میرا را به رسانه ها بگوید ، در مورد عروسی خود با میرا (همسر فعلی او)به کارینا گفت. این چیزی است که کارینا طبق گزارشی در MissMalini گفت: هر دوی ما در یک مراسم Femina برنامه اجرا می کردیم. بعد از برنامه ما با هم صحبت کردیم . بنابراین ، او در واقع قبل از اینکه به رسانه ها بگوید ، در مورد ازدواجش به من گفت. من برای او بسیار خوشحالم او از نظر حرفه ای بسیار خوب عمل می کند ... من هنوز حیدر را ندیده ام ، اما خواهرم آن را دیده و دوستش داشته است. و من می توانم به خونسردی ازدواج اطمینان بدهم. فقط دوست دارم برایش آرزوی سلامتی کنم.

۳ : آمریتا رایو

پس از موفقیت چشمگیر فیلم Ishq Vishk ، شایعه شد که او قرار است با همبازی خود در این فیلم ، Amrita Rao  رابطه دارد. خوب ، اگرچه در آن زمان حقیقت چندانی در آن گزارش ها وجود نداشت. با این حال ، هنگام فیلمبرداری برای فیلم آنها ، Vivah ، گزارش های ارتباط شاهد و آمریتا بار دیگر شروع شد. . در واقع گزارش شد که پس از جدایی شاهد و کارینا ، او شروع به رابطه با آمریتا کرده است . با این حال ، آمریتا اظهار داشت که آنها فقط دوستان خوب هستند. امریتا در مصاحبه ای با رد شایعات ارتباط وی با شاهد گفت: ما آنطور که در گزارش های رسانه ای به نظر می رسد عاشق هم نیستیم. من گاهی اخبار عاشقانه من و شاهد را می خوانم اما اینطور نیست.

۴ : سانیا میرزا

تنیسور معروف سانیا میرزا دو سال پیش با شاهد کاپور ارتباط داشت. اعتقاد بر این بود که این دو زمان زیادی را با هم می گذرانند. با این حال ، سانیا خیلی زود با شعیب مالک کریکت پاکستانی ازدواج کرد و همه شایعات در مورد قرار ملاقات وی با شاهد پایان یافت.

۵ : ویدیا بالان

شاهد کاپور و ویدیا بالان در صحنه فیلم های سینمایی Kismat Konnection با هم دیدار کردند. ماجرای رابطه عاشقانه فرضی آنها ماه ها پس از اکران فیلم در مورد شاهد کاپور ادامه یافت ، اما هیچ یک از آنها خبر را تأیید نکردند. و اگر باید شایعات را باور کرد ، پس از آن شهید و ویدیا به دلیل اظهارات عجیب شاهد در مورد وزن ویدیا از هم فاصله گرفتند.

۶: پریانکا چوپرا

ماجرای شهید کاپور و پریانکا چوپرا از سر صحنه فیلم های سینمایی Kaminey آغاز شد. اگرچه آنها هرگز به طور رسمی این خبر را تایید نکرداند ، اما عملکرد آنها بلندتر از سخنان آنها بود. شاهد و پریانکا بار ها با هم در مکان های مختلف دیده شدند و همچنین ، فراموش نکیم که این شاهد بود که صبح زود هنگام مراجعه مامور مالیات بر درآمد درب آپارتمان پریانکا را باز کرد. آیا لازم است بیشتر بگوییم؟

۷ : سوناکشی سینها

شهید کاپور و سوناکشی سینها در صحنه فیلم های سینمایی R Rajkumar با هم آشنا شدند و آن زمان بود که گفته می شود عشق آنها شروع شده است. شاهد و سوناکشی در مکان های مختلف با یکدیگر دیده شدند و از همراهی یکدیگر لذت می برند. شاهد همچنین سوناکشی را برای جشن تولدش به گوا دعوت کرد و این دو در کنار هم در مهمانی های زیادی حضور یافتند.

۸: انوشکا شرما

چه کسی می تواند پچ پچ بین شهید کاپور و آنوشکا شارما را در فیلم کمدی جنایی، شرکت بادماش Badmaash فراموش کند؟ اما آیا می دانید طبق گزارش ها ، شاهد و آنوشکا در مهمانی که عمران خان برای Mere Brother Ki Dulhan  گرفته بود همدیگر را می بوسیدند. به محض اینکه اخبار بوسه آنها در این مهمانی به گوش همه رسید ، شایعات رابطه عاشقانه شاهد با همبازی اش ، انوشکا مدتی خبرساز شد.

۹ : بیپاشا باسو

شهید کاپور و بیپاشا باسو برای فیلم ، Shikhar یا اوج هم بازی شدند و در حین فیلمبرداری برای ای فیلم ، شایعات رابطه آنها با یکدیگر شروع شد. این دو مرغ عشق در هنگام فیلم برداری این فیلم اوقات خوشی را با یکدیگر سپری کرداند.بعد از پایان فیلم برداری آنها در مهمانی های زیادی با یک دیگر دیده شده اند .

۱۰: نرگس فخری

اگرچه شاهد کاپور و نرگس فخری در یک فیلم در مقابل یکدیگر قرار نگرفتند ، اما آنها برای یک ترانه به نام ، Dhating Naach در فیلم شاهد ، Phata Poster Nikhla Hero ، بود هم بازی شداند. شایعات مربوط به قرار ملاقات آنها چنان شدید شد که حتی گفته شد شهید و نرگس نزدیک به ازدواج هستند.

۱۲ - همسر شاهد کاپور میرا راجپوت

شاهد کاپور پس از داشتن یک سری روابط ناموفق ، سرانجام عشق زندگی خود را پیدا کرد. شهید دیوانه وار عاشق همسرش میرا است و آنها یک دختر زیبا به نام میشا کاپور دارند که در 5 مرداد 1395 به دنیا آمد. شاهد اکنون یک خانواده گرم دارد و از این مرحله از زندگی خود کاملا لذت می برد. او از داشتن میرا احساس خوشبختی می کند زیرا او را به شخص بهتری تبدیل می کند. شاهد در مصاحبه ای گفت: من و میرا بسیار خوب ارتباط برقرار می کنیم. این یکی از قوی ترین خصوصیات در مورد ماست. آنها همیشه می گویند ، با کسی باشید که به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید. او باعث می شود که بخواهم فرد بهتری شوم. و این نشان می دهد که او واقعاً فرد خوبی است.

نام نویسنده : حامد شعبانی

شاهد کاپور

نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا Priyanka Chopra بازیگر زیبایی هندی در مورد عمل زیبایی خود می گویید. پریانکا چوپرا( Priyanka Chopra) هنرپیشه هندی و چهره س... ( پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) بینی خود را عمل کرده است)
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
  Priyanka Chopra پریانکا چوپرا عمل زیبایی انجام داده است؟ پریانکا چوپرا بازیگرمشهور هندی و سینمایی بالیوود (۳۸ ساله) در ک... ( پریانکا چوپرا(Priyanka Chopra) برای بازیگر شدن عمل زیبایی کرده است)
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
بالیوود هر روز در حال پیشرفت است و هر روز میبینیم که فیلم های پرزرق برق تر  و باکیفیت تر ساخته میشودند. هنر برند سازی  بازیگران هن... ( لیست ۲۰ تا از زیباترین و جذاب ترین بازیگران زن هندی در بالیوود (عکس))
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
از چند سال گذشته این بحث درگرفته است که در ستاره های بالیوود ، بچه های ستاره به راحتی وارد فیلم می شوند و به دلیل نام خانوادگی آنها در ... ( ۸ بازیگران زن جذابی که بدون داشتن سابقه خانوادگی در بالیوود ستاره شده اند.)
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
نورا فاتحی بازگیر و رقصنده هندی  متولد 6 فوریه  1992 در شهر کبک کانادا است او ۲۸ سال سن دارد .این بازیگر یا مدل   عمدتا ... ( بیوگرافی نورا فاتحی بازیگر هندی سن ، همسر ، خانواده ، وزن ، قد ،ثروت با عکس های جذاب)
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
جاهانوی کاپور پستی را در صفحه اینستاگرام خودش به مناسبت سومین سالگرد مادرش سردیوی منتشر کرد.در این عکس که ظاهرا دست خط سردویی است نوشته شده ... ( جانوی کاپور ( جاهانوی کاپور ) در سومین سالگرد مرگ مادرش سریدوی دست نوشته ای از او در اینستاگرام منتشر کرد)
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
سوشمیتا سن ( Sushmita Sen ) دوشیزه برتر دنیا در سال ۱۹۹۴ و بازیگر محبوب بالیوودی قرار است به زودی به نامزدش Rohman Shawl که ۱۶ سال با ا... ( سوشمیتا سن ۴۵ ساله هنرپیشه قدیمی هندی با نامزد ۲۹ خود به زودی ازدواج میکند)
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
یکی از بازیگران  بسیار با استعداد یالییود  تاپسی پانو به تازگی رابطه عاشقانه جدی را با ماتیاس بو بازیکن بدمینتون تیم ملی... ( تاپسی پانو اگر خانواده من بخواهند من نامزدم ماتیاس بو را ترک میکنم)
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
سال 2019 برای سلبریتی های بالیوود سال اخبار شادی بوده است.افراد مشهور از رسمی شدن روابطشان تا اعلام عروسی و ورود یکی از اعضای جدید خانواده ،... ( کانگانا رانوت بازیگر محبوب بالیوودی با نامزد خود به زودی ازدواج میکند!!)
۱۳۹۹/۱۱/۲۲
اورمیلا ماتوندکار بازیگر ۴۷ ساله قدیمی هندی که به تازگی وارد سیاست شده است از سوی  کانگانا رانوت دیگر بازیگر زن بالییودی را متهم ش... ( کانگانا رانوت بازیگر قدیمی اورمیلا ماتوندکار را متهم کرد که با پول نا مشروع خانه ای خریده است)
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
مونی روی بازیگر ۲۶ ساله هندی که بخاطر بازی در فیلم گل  در کنار اکشی کومار یک شبه معروف  شد بخاطر مزاحمتی که در شبکه های اجتماعی بر... ( مونی روی بازیگر بالیوودی تلفن همراه خود را برای مدت نامعلومی خاموش کرد!!)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
سوناکشی سینها  دختر بازیگر معروف و قدیمی شاتروگان سینها به تازگی در یکی از منطقه های شیک بمبئی یک خانه مجلل خریده است.این بازیگر محبوب ... ( سوناکشی سینها خانه ای جدید در بمبی خرید از خانواده خود جدا شد)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
کارینا کاپور  بازیگر معروف هندی عکسی با لباس سنتی هندی Kaftan در اینستاگرام خود منتشر کرد.دراین سلفی کاترینا کاملا بدون ارایش است ... ( کارینا کاپور یکی عکس بدون آرایش در اینستاگرام خود منتشر کرد!!)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
شرادها کاپور دختر شاکتی کاپور بازیگر معروف بالیوودی از اللیا بات و دیپیکا پادوکونه پیشه گرفت و   به  محبوب تری... ( شرادها کاپور با پیشی گرفتن از دیپیکا پادوکونه و آلیا بات محبوب ترین بازیگر زن در اینستاگرام شد)
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
دیا میرزا با مشتاقانه و امید زیادی منتظر سال نو است. پس از سالها تلاش و فعالیت در سینمای هند سرانجام احساس میکند به اهداف خود رسیده.دیا بعد ... ( دیا میرزا :من هرگز از رابطه های خود م برای گرفتن یک نقش در یک فیلم استفاده نکرده ام)
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
دیا میرزا بازیگر محبوب بالییودی بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک با ساهیل سانگا از او جدا شد. این زوج سال ۲۰۱۴ زندگی مشترک خود را شروع کرده اند. ... ( دیا میرزا بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک با ساهیل سانگا از او جدا شد!!)
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
سونم کاپور یا سونام کاپور بازیگر زن محبوب بالیوودی در پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از پدرش  آنیل کاپور  که روز پنجشنبه ۶۴... ( سونام کاپور دختر آنیل کاپور در صفحه اینستاگرام خود برای پدرش مطلب خاصی منتشر کرد)
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
سلمان خان از پریانکا چوپرا برای بازی نکردم در فیلم بهارات تشکر کرد.در ابتدا قرار بود پریانکا نقش مقابل سلمان خان را در این فیلم بازی کند که ... ( سلمان خان: پریانکا چوپرا بزرگترین فیلم زندگی اش بهارات را بخاطر ازدواج بازی نکرد)
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
راکهی ساوانت بازیگر پر حاشیه هندی که به تازگی در یک مسابقه تلویونی به نام Bigg Boss 14 در هند شرکت کرده در انتهای این نمایش تلویزیونی گ... ( راکهی ساوانت : اگر فیلمی از داستان ازدواج من بسازند بهتر از هر داستان دیگری است)
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
کارینا کاپور خان بازیگر بالیوود قرار است بزودی کار جدید را شروع کند. این زیبایی بالیوودی قرار است اولین کتاب خود را با عنوان "کتاب مقدس... ( کارینا کاپور میخواهید اولین کتاب خود به نام ( بارداری مقدس ) را منتشر کنید)
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
آلیا بات و رانبیر کاپور در ماه دسامبر ازدواج می کنند؟ از زمانی که الیا بات و رانبیر کاپور رابطه ی خود را رسمی کردند  شایعات ازدواج آنها... ( آلیا بات و رانبیر کاپور در ماه دسامبر ازدواج می کنند)
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
دیا میرزا گفته است که ظاهر او بارها برای وی در حرفه بازیگری یک نقطه ضعف محسوب شده است ، او گفته : "در فیلم های زیادی که برای انها بسیار... ( دیا میرزا به خاطر رنگ پوست سفیدم نتوانسته ام فیلم های زیادی بازی کنم!!)
۱۳۹۹/۰۹/۱۸
دیپیکا  پادوکونه (پادیکان):(Deppika padikan)مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود با قد ۱۷۰ و وزن ۵۵ کیلوگرم می باشد که در ۵ ژانویه ۱۹۸۶... ( بیوگرافی دیپیکا پادوکونه (پادیکان) همراه با عکس های جذاب Deppika padikan)
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
رانبیر کاپور بازیگر مشهور  بالیوود است. وی در ۱۳۶۱/۱۰/۷ در بمبئی ، هند متولد شد. رانبیر پسر سوپراستارهای سابق ریشی کاپور و بازیگر زن نی... ( زندگینامه رانبیر کاپور زندگی شخصی روابط عاشقانه فیلم)
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
زندگی ژاکلین فرناندز چیزی کمتر از یک سواری روی یک زمین پر فراز و نشیب ندارد. ژاکلین که در ماناما ، بحرین متولد شده ، در سال 2006 به عنوان Mi... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه ژاکلین فرناندز همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
امیر خان _شاهرخ خان و یا سلمان خان؟ امیر خان شاهرخ خان و سلمان خان سه نفر از بهترین و معروف ترین هنرپیشه های بالیوود هستند که از نظر محبوبی... ( کدام ثروتمندتر است امیر خان شاهرخ خان یا سلمان خان؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
سوناکشی سینها بازیگر و مدل هندی است ، که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های بالیوودی مانند:رودی راتهوره ، پسر سردار ،  تعطیلات,یک سرباز&nbs... ( سوناکشی سینها فیلم ها ,سن ,روابط عاشقانه , زندگی شخصی (عکس))
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
ژاکلین فرناندز در بحرین متولد شد.، وی در مدرسه( قلب مقدس) تحصیل کرد. وی پس از اتمام تحصیلات خود به استرالیا رفت و در دانشگاه سیدنی ، استرالی... ( بیوگرافی ژاکلین فرناندز عکس و زندگی شخصی و هنری بازیگر بالیوودی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۸
کاترینا کایف اعلام کرده به مردمی که در این روزها دارای مشکل مالی هستند کمک خواهد کرد.   در حالی که ویروس کرونا در کشور هند در حال... ( کاترینا کایف به مردم در مبارزه با کرونا کمک مالی کرد)
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
تبریک تولد کاترینا کایف توسط سلمان خان در اینستاگرام باعث تعجب همه شد.  تبریک گفتن تولد در اینستاگرام عملی نیست که سلمان خان انجام ب... ( تبریک تولد کاترینا کایف توسط سلمان خان)
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
ده نفر زن ثروتمند بالیوود چه کسانی هستند؟ ثروتمند ترین بازیگران بالیوود در سال 2020 وقتی صحبت از بالیوود می شود ، هم بازیگران مرد و هم ب... ( درلیست زنان ثروتمند بالیوود چه کسانی هستند؟ همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۳۰
آنوشکا شارما  متولد 1 مه 1988 بازیگر و تهیه کننده هندی است که در فیلم های هندی کار می کند . وی یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بازیگران... ( بیوگرافی کامل آنوشکا شارما (آنوشکا شرما)  بازیگر هندی همراه با عکس های زیبا از وی)
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
الیا بات بازیگر مطرح و جوان بالیود از نامزد خود رانبیر کاپور خواسته که با کاترینا کایف همبازی نشود و زیاد دور و کاترینا نباشد .این بازیگر 27... ( آلیا بات از رانبیر کاپور خواسته زیاد اطراف کاترینا نباشد)
۱۳۹۹/۰۵/۱۷
کارینا کاپور خان (به هندی: करीना कपूर खान)، (زاده ۲۱ سپتامبر سال ۱۹۸۰) بازیگر زن بالیوود است. او ملقب به ... ( بیوگرافی کامل کارینا کاپور همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۱۷
آلیا بات در 15 مارس 1993 در بمبئی ( بمبئی امروزی) در خانواده بت به کارگردان فیلم هندی Mahesh Bhatt و بازیگر Soni Razdan متولد شد . پدر وی تب... ( بیوگرافی کامل الیا بات همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
آیشواریا رای (زادهٔ ۱ نوامبر ۱۹۷۳ در منگلور) بازیگر هندی و دختر شایستهٔ‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ است.از جمله آثاری که آیشواریا در آن‌ها ب... ( بیوگرافی کامل آیشواریا رای همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
پریانکا چوپرا (به هندی: प्रियंका चोपड़ा) (زادهٔ ۱۸ ژوئیه ۱۹۸۲) ۲۸ خرداد ۱۳۶۱  هنرپیشه هندی و چهره سرشناس بالیوود&nb... ( بیوگرافی پریانکا چوپرا همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۰۳
کاترینا کایف Katrina Kaif متولد ۱۶ ژولای ۱۹۸۴ با نام کاترینا تورگوت  ۲۵ تیر  ۱۳۶۳ مدل و بازیگر هندی ... ( بیوگرافی کامل کاترینا کایف به همراه عکس)
۱۳۹۹/۰۵/۰۳
آمیتاب باچان اعلام کرد که او و پسرش آبیشک باچان به کرونا مبتلا شده اند و در بیمارستان بستری هستند  آمیتاب باچان از همه کسانی که... ( ابتلای آمیتاب باچان و پسرش آبیشک باچان و عروس او آیشواریا رای به کرونا)
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا