مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
عمل های زیبایی پریانکا چوپرا
عمل های زیبایی پریانکا چوپرا
۱۳۹۹/۱۲/۲۵

پریانکا چوپرا(Priyanka Chopra) برای بازیگر شدن عمل زیبایی کرده است

Priyanka Chopra پریانکا چوپرا عمل زیبایی انجام داده است؟

پریانکا چوپرا بازیگرمشهور هندی و سینمایی بالیوود (۳۸ ساله) در کتاب خاطرات خود به نکته جالبی در مورد صنعت سینما به خصوص بالییود اشاره کرده است.پریانکا چوپرا در بخشی از کتاب می گویید زمانی که به عنوان دختر شایسته سال 2000 انتخاب شدم(زیباترین زن جهان) به من پیشنهاد های مدلینگ و بازیگری زیادی داده شد.

به پیشنهاد مدیر برنامه های خود  با یکی از کارگردان های مطرح بالییود (از بردن نام وی خوداری کرده است) به دفتر کار وی رفتیم. هنگام ورود آقای کارگردان که نویسنده کارهای خود هم بود به من گفت که بلند شوم و چرخی بزنم بعد از مدت کوتاهی ارزیابی  به من پیشنهاد داد برای انتخاب شدن به عنوان یک بازیگر باید بینی خود را عمل کنم و عمل سینه و باسن هم انجام بدهم.

همچنین برای این کار دکتری در لس آنجلس به من معرفی کرد و اطمینان داد که تمامی مراحل را به هذینه خودش انجام می دهد. با مدیر برنامه های خودم مشروت کردم و او هم تاکید کرد که برای موفقیت در صنعت سینما باید این کارها را انجام بدهم.

بعد از ملاقات جواب منفی به کارگردان دادم و سریع مدیر برنامه های خودم را اخراج کردم.

نام نویسنده : حامد شعبانی
عکس های پریانکا چوپرا فیلم های پریانکا چوپرا ثروت پریانکا چوپرا عروسی پریانکا چوپرا همسر پریانکا چوپرا شوهر پریانکا چوپرا بالیوود پریانکا چوپرا Priyanka Chopra
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا