مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
عمل زیبایی پریانکا چوپرا
عمل زیبایی پریانکا چوپرا
۱۳۹۹/۱۲/۲۶

پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) بینی خود را عمل کرده است

پریانکا چوپرا Priyanka Chopra بازیگر زیبایی هندی در مورد عمل زیبایی خود می گویید.

پریانکا چوپرا( Priyanka Chopra) هنرپیشه هندی و چهره سرشناس معروف بالیوودی ( ۳۸ ساله) در قسمتی  از کتاب خاطراتش که بتازگی اقدام به انتشار آن کرده درمورد عمل زیبایی ( بینی‌اش) توضیحاتی جالبی  داده است و نوشته تغیر شکل بینی‌اش به دلیل  اشتباهی خنده داری  که حین عمل جراحی رخ داده به صورت در  آمده و قصدی برای انجام عمل زیبایی نداشت است.

پریانکا چوپرا : در سال ۲۰۰۱ به علت داشتن پلیپ در یکی از حفرهای  بینی خود تحت عمل جراحی  قرار گرفته اما این عمل آنگونه که انتظار داشته پیش نرفته و دکترش حین جراحی پلیپ به طور اشتباهی  پل بینی‌اش (قسمت استخوانی بخش بالایی بینی) را برداشته و تراشیده  و همین باعث تغییر شکل بینی‌اش شده است.

پریانکا چوپرا نوشته است: زمانی که وقت برداشتن بانداژ بینی‌ام رسید و وضعیت بینی‌ام مشخص شد، مادرم و خودم بسیار وحشت کرده بودیم  چون دیگر خودم را نمیشناختم و بینی خودم را از دست داده بودم و صورتم به کلی متفاوت به نظر می‌رسید. هر بار که خودم را در آینه می دیدم، یک غریبه به من نگاه می‌کرد، و فکر نمی‌کردم که حسم نسبت به خودم یا عزت‌ نفسم از این ضربه به زودی بهبود  پیدا کند.

او در ادامه توضیح داده: پس از آن تصمیم گرفتم تا چند عمل اصلاحی روی بینی‌ام انجام دهم و حالا دیگر از دیدن خودم در آینه با اینکه کمی متفاوت از قبل به نظر میرسم وحشت زده نمی شوم  چرا که این صورت و بدن من است. ممکن است نقص داشته باشم اما این من هستم

نام نویسنده : حامد شعبانی
پریانکا_چوپرا پریانکا_چوپرا_همسر پریانکا_چوپرا_ثروت پریانکا_چوپرا_فیلم پریانکا_چوپرا_آهنگ پریانکا_چوپرا_عکس پریانکا_چوپرا_عمل_زیبایی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا