مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خوانندگان مطرح دنیا >
جسی نلسون عضو سابق گروه لیتل میکس
جسی نلسون عضو سابق گروه لیتل میکس
۱۳۹۹/۱۲/۲۷

جسی نلسون عضو سابق گروه لیتل میکس در مورد هدفش صحبت کرده است

جسی نلسون خواننده اهل انگلستان و عضو سابق گروه لیتل میکس (۲۹ ساله) عکسی در اینستاگرام خود منتشر کرد از یک بنر در خیابان محل زندگی خود که روی آن جمله ای نوشته شده بود اگه بتوانید رویا پردازی کنید، آنوقت همه چیز ممکن می شود منتشر کرده و در مورد این عکس نوشته:

اگه به این جمله باور کافی داشته باشید آنوقت هرکاری را در زندگی خود می توانید انجام بدهید. من امروز وقتی این جمله را دیدم من را به دوران نوجوانی ام برد. زمانی که به دفتر مدیر مدرسه رفتم او به من گفت: خب، جسی میخواهی چکار کنی وقتی مدرسه رو ترک کنی هدف تو در زندگی چیست؟ من به او گفتم: می خواهم در حرفه اجرا به موفقیت برسم و یک خواننده جهانی بشوم مدیر مدرسه خنده ای کرد و گفت: فکر می کنم باید کمی واقع بین باشیم و قرار نیست که چنین اتفاقی برای تو بیافتد

او در ادامه نوشته: من می توانستم در آن لحظه از هدفم دور شوم و صادقانه حرف های مدیرم را باور کنم، اما نکردم. حتی این موضوع من را مصصم کرد تا اشتباه او را ثابت کنم. هرگز اجازه ندهید کسی رویایی شما را خراب کند و یا به شما بگه که چه کاری می توانید انجام بدهید یا چه کاری رو نمی توانید انجام بدهید. تو هرکاری را میتوانی انجام بدی اگر ذهنت را به آنچه که می خواهی کاملا معطوف کنی و آن را به حد کافی باور کنی

گاهی وقت ها ترس می تواند عملکرد ما را بهتر کند یا بلعکس بر ما غلبه کند و از آنچه واقعا می خواهیم به آن برسیم باز دارد. ترس را به ایمان تبدیل کن و ایمان داشته باش که به هر چیزی که می خواهی برسی خواهی رسید. باور کن.

من این را تجربه کردم.

جسی نلسون

نام نویسنده : حامد شعبانی
جسی نلسون  Jesy Nelson لیتل میکس گروه لیتل میکس خواننده اهل انگلستان ثروت جسی نلسون عکس جسی نلسون
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
دریک رپر ۳۵ ساله کانادایی(رابطه پنهانی با کیم کارداشیان) عکس جدیدی کنار تیلور سوییفت پست کرد و نوشت:"آنها هیچوقت معنی سخت کار کردن... ( رابطه تیلور سوئیفت و دریک آیا واقعیت دارد آنها در آغوش هم عکس گرفتند)
ملکه اینستاگرام کیست؟ ملکه اینستاگرام لقبی که طرفداران آریانا گرانده به او داده بودند به دلیل تعداد طرفدارانی که در اینستاگرام داشت و اصل... ( سلناگومز در اینستاگرام اریانا گرانده را شکست داد.آیا اریانا گرانده دیگر ملکه اینستاگرام نیست؟)
جنیفر لوپز خواننده , مدل و بازیگر 53 سال که با ازدواج ها و روابطش همیشه حاشیه ها زیادی درست کرده دوباره می خواهد با بن افلک بازیگر نقش بتمن ... ( ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک قطعی شد جنیفر لوپز اعلام کرد بزودی با بن افلک به صورت رسمی ازدواج خواهد کرد)
لیدی گاگا خواننده و بازیگر جنجالی آمریکایی که به دشت در بین جوانان طرفدار دارد  در واکنش به آزادی بریتنی اسپیرز بعد از ۱۳ سال که ص... ( لیدی گاگا برای بریتنی اسپیرز پستی به اشتراگ گذاشت حمایت لیدی گاگا از بریتنی اسپیرز در اینستاگرام)
نیکی میناژ جنجالی ترین سلبریتی دنیا اینبار در مورد واکسن کرونا اظهار نظر کرد. نیکی میناژ (nicki minaj) در صفحه توئیتر خود مدعی شد وا... ( نیکی میناژ به قتل تهدید شد او اعلام کرد واکسن کرونا بعد از دوسال انسان ها را می کشد و واکسن نمی زند)
شان مندز (Shawn Mendes) خواننده و مدل  ۲۳ ساله آمریکایی در مصاحبه‌ی جدیدش با مجله ونتی فر در حالی که دروغ سنج به وی متصل بود ... ( شان مندز هنور با تیلور سوئیفت در رابطه است او به جو آلوین اعتماد ندارد.)
آریانا سعید ستاره پاپ افغان که بعد از حمله طالبان به افغانستان مجبور به ترک این کشور شد  برنده جایزه سفیر حسن نیت برای صلح موسیقی و توا... ( آریانا سعید برنده جایزه سفیر حسن نیت برای صلح موسیقی و توانمندی زنان شد)
آلبوم جدید ادل منتشر شد. ادل یکی از بهترین خواننده های دنیا بعد از 6 سال آلبومی جدید با نام 30 را به زودی منتشر خواهد کرد. این آلبوم شامل... ( آلبوم جدید ادل منتشر شد با 15 آهنگ که هر کدام رکورد های زیادی را جا به جا کردند)
کیتی پری در مصاحبه جدیدش زمانی که از وی در مورد آلبوم جدید ادل به نام "30" و اولین آهنگش "Easy On Me" نظرش را پرسید... ( انتقاد کیتی پری از رفتار ادل با طرفدارانش که آنرا خیلی بی رحمانه توصیف کرد)
آهنگ جدید ادل adele  با نام Easy On me که شب گذشته منتشر شد رکورد میزان شنونده در اولین روز انتشار یک آهنگ در پلتفرم اسپ... ( اهنگ جدید ادل رکورد شنوده در یک روز را شکست.آهنگ جدید ادل با نام Easy On me)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا