مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/20

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya)
سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

سرنای ساریکایا(Serenay Sarıkaya) در مورد حواشی اخیر صحبت کرد.

سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) جواب دمت آکالین Demet Akalın را ندادم.

سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) در محله ی ببک در استانبول( یکی از محله های تاریخی و قدیمی ,محله ای که  در محدوده و مدیریت منطقه ای بشیکتاش و  سواحل اروپایی قرار دارد) دیده شد.

سرنای ساریکایا در مورد حواشی به وجود آمده بین خودش و دمت آکالین گفت : مخاطب من شما بودید نه دمت آکالین و من جواب او را ندادم.

اما ماجرا چیست.؟

سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) هفته پیش به کشور مالدیو سفر کرده بود و در سواحل آنجا عکس های از خودش منتشر کرد.دمت آکالین در مورد عکس ها نوشته بود کی این عکس ها را می گیرد(منظور از بد بودن تصاویر).سرنای ساریکایا هم عکسی همراه با مادرش منتشر کرد و اعلام کرد که با مادرش به این سفر آمده است.

سرنای ساریکایا در مورد پروژها و کارهای خود هم توضیح داد و گفت : که فعلا پروژه bergen به دلیل کرونا متوقف شده اما او روی دو پروژه دیگر تمرکز کرده و به زودی اعلام می کند.

 اما خبری دیگر از سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) منتشر شده است که برای کمک به تحصیل دختران جوان تمامی لباس های خود را به خیریه اهدا کرده و برای 3 نفری که بیشترین حمایت را از این طرح انجام بدهند شخصا پیام تقدیر و تشکر خواهد فرستاد.

نظر شما در مورد این سلبریتی چیست؟

در لینک های زیر سرنای ساریکایا(Serenay Sarıkaya) را  دنبال کنید

سرنای ساریکایا(Serenay Sarıkaya) در مورد حواشی اخیر صحبت کرد.

مطالب خواندنی و جذاب سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

نام نویسنده : حامد شعبانی
Demet Akalın دمت آکالین سرنای ساریکایا بیوگرافی همسر سرنای ساریکایا شوهر سرنای ساریکایا عشق سرنای ساریکایا سریال سرنای ساریکایا سرنای ساریکایا کیست عکس سرنای ساریکایا سرنای ساریکایا Serenay Sarıkaya
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
زنی با علاقه فراوان به نام  بیرجه آکالای بیرجه آکالای زنی است که وقتی به صورتش نگاه می کنید چشم هایش برق می زند ، وقتی صحبت می کنید ... ( مصاحبه کامل با بیرجه آکالای بازیگر زیبای ترکیه ای علایق روابط احساسات و هر آنچه که باید بدانید)
۱۴۰۰/۰۷/۲۴
او در طول دوران حرفه ای خود ، نامش را در آثار موفق بجای گذاشته است. ما با بیرچه آکالای ملاقات می کنیم و در مورد سفر زندگ... ( مصاحبه با بیرجه آکالای بازیگر محبوب ترکیه در مورد کارهای جدیدش ازدواج سن همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۷/۱۸
سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای که از اولین بازیگران سریال معروف سیب ممنوعه در کنار ادا اجه , نسرین جوادزاده و شوال سام شروع به کار کرد. ... ( مصاحبه با سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه)
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) کیست ؟ ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) متولد (  22 دسامبر 1994)  ۱ دی ۱۳۷۳ در شهر بالیک... ( ایلایدا چویک بازیگر نقش بتول خواهر دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
هانده سورال (Hande Soral‎) کیست؟ هانده سورال (Hande Soral‎) ( ۳ فوریه ۱۹۸۷) 14 بهمن  1365  در شهر اینه‌ گول با حضو... ( هانده سورال بازیگر نقش امید یا آیلا در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات روابط عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
طرفداران سریال های ترکیه ای همیشه دنبال اطلاعات جدید و به روز از سریال ها و بازیگر محبوب این سریال ها هستند ما هم با دقیق ترین این اخبار همی... ( ثروتمندترین یا پولدارترین بازیگر زن ترکیه چه کسی است؟بیوگرافی سن قد اینستاگرام)
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سیمای بارلاس Simay Barlas کیست؟ سیمای بارلاس متولد 5 می 1998 ( 15 اردیبهشت 1377) در شهر استانبول  ترکیه به دنیا آمده است. ... ( سیمای بارلاس بازیگر نقش داملا در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۵
نورگل یشیلچای Nurgül Yeşilçay کیست؟ نورگل یشیلچای (Nurgül Yeşilçay) متولد ( ۲۶ مارس ۱۹۷۶)(6 فروردین 135... ( نورگل یشیلچای بازیگر نقش زینب در سریال کفاره بیوگرافی قد وزن اینستاگرام و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
بهار شاهین بهار شاهین Bahar Şahın   کیست؟ بهار شاهین Bahar Şahın  متولد 26  می  1997 (5 خرداد 1376) در شهر ... ( بهار شاهین بازیگر نقش جرن در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا