مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار celebrity و شخصیت های معروف >
محبوب ترین سلبریتی
محبوب ترین سلبریتی
2021/05/20

محبوب ترین سلبریتی در اینستاگرام توئیتر یوتیوب و فیسبوک چه کسی است

در مورد اینکه بیشترین فائور یا طرفدرا را در اینستاگرام چه کسی دارد برای شما خبری تهیه کرده بودیم.اما حالا میخواهیم ببینیم چه کسی محبوبترین سلبریتی یا فرد شناخته شده در جهان است اگر مبنا را تعداد دنبال کننده های این افراد در اینستاگرام فیسبوک توییتر یوتیوب قرار دهیم.(برای راحتی شما صفحه یا پیج اینستاگرام این افراد را هم قرار دادیم لطفا ما را به دوستانتان معرفی کنید)

خوب نفر اول بودن در این لیست ها همیشه مشخص است کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) فوتبالیست پرتغالی و مهاجم تیم ایتالیایی یوونتوس او بعد از جدایی از ایرینا شایک با جورجينا رودريگز  ازدواج کرد.

طرفداران کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) در توئیتر :92 میلیون نفر

طرفداران  کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) در فیسبوک :149 میلیون نفر

طرفدران کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) در یوتیوب :1 میلیون نفر

طرفداران کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) در اینستاگرام :288 میلیون نفر

نفر دوم این لیست برای یکی از موفقترین جوان های دنیا جاستین بیبر(Justin Bieber) خواننده کانادایی می باشد او بعد از جدایی از سلنا گمز با هیلی بالدوین مدل آمریکایی ازدواج کرده است.

طرفداران جاستین بیبر(Justin Bieber)  در توئیتر :114 میلیون نفر

طرفداران جاستین بیبر(Justin Bieber) در فیسبوک :89 میلیون نفر

طرفدران جاستین بیبر(Justin Bieber) در یوتیوب :62 میلیون نفر

طرفداران جاستین بیبر(Justin Bieber) در اینستاگرام :170 میلیون نفر

نفر سوم هم برای یکی دیگر از خواننده های نسل جوان است ملکه اینستاگرام آریانا گراند(Ariana Grande) که به تازگی با دالتون گومز ازدواج کرده است.

طرفداران آریانا گراند(Ariana Grande)  در توئیتر :83 میلیون نفر

طرفداران آریانا گراند(Ariana Grande)  در فیسبوک :44 میلیون نفر

طرفداران آریانا گراند(Ariana Grande)  در یوتیوب :47 میلیون نفر

طرفداران آریانا گراند(Ariana Grande) در اینستاگرام :230 میلیون نفر

نفر چهارم سلنا گومز(Selena Gomez) خواننده آمریکایی که جداییش از جاستین بیبر هنوز هم در صدر اخبار دنیا قرار دارد.

طرفداران رسلنا گومز(Selena Gomez)  در توئیتر :65 میلیون نفر

طرفداران رسلنا گومز(Selena Gomez)  در فیسبوک :83 میلیون نفر

طرفدران رسلنا گومز(Selena Gomez) در یوتیوب :29 میلیون نفر

طرفداران رسلنا گومز(Selena Gomez) در اینستاگرام :220 میلیون نفر

نفر پنجم هم یک خواننده است تیلور سویفت(Taylor Swift) که با آلبوم های اخیر خود توانسته محبوبیت بالای را بدست بیاورد.او با جو آلوین بازیگر به تازگی ازدواج کرده است

طرفداران تیلور سویفت(Taylor Swift) در توئیتر :89 میلیون نفر

طرفداران تیلور سویفت(Taylor Swift)  در فیسبوک :77 میلیون نفر

طرفداران تیلور سویفت(Taylor Swift)  در یوتیوب :42 میلیون نفر

طرفداران تیلور سویفت(Taylor Swift) در اینستاگرام :153 میلیون نفر

نفر ششم اما برای یکی از بازیگران هالییود است دواین جانسون یا دوئین جانسون (Dwayne Douglas Johnson‎) که قبل از بازیگری در رشته کشتی کج فعالیت می کرده است

طرفداران  دواین جانسون Dwayne Johnson در توئیتر :15 میلیون نفر

طرفداران  دواین جانسون Dwayne Johnson در فیسبوک :3 میلیون نفر

طرفداران  دواین جانسون Dwayne Johnson  در یوتیوب :6 میلیون نفر

طرفداران  دواین جانسون Dwayne Johnson در اینستاگرام :227 میلیون نفر

نام نویسنده : حامد شعبانی
محبوب ترین سلبریتی در توئیتر محبوب ترین سلبریتی در فیسبوک محبوب ترین سلبریتی در یوتیوب محبوبترین سلبریتی در اینستاگرام محبوب ترین آدم دنیا محبوب ترین فرد جهان محبوب ترین سلبریتی در دنیا محبوب ترین سلبریتی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
یک دانشجوی 20 ساله که میهماندار مراسم است، باعث برهم خوردن رابطه جرارد پیکه و شکیرا شده است. پیکه و شکیرا   پس از 12 ... ( خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟)
مشین گان کالی ( Machine Gun Kelly)  رپر ۳۱ ساله و جنجالی این روزها هفته گذشته با حلقه‌ای ۳۴۰ هزار دلاری از مگا... ( ازدواج مگان فاکس و مشین گان کالی جزئیات حلقه مشین گان کالی به مگان فاکس که هرگز خارج نمی شود)
سلنا گومز در دنیای مارول…؟! طی ساعات اخیر بسیاری از کاربران و طرفداران سلنا گومز با انتشار تصاویری در فضای مجازی، با اشاره به... ( سلنا گومز در نقش زن عنکبوتی انتخاب خواهد شد اسپایدر وومن بعدی سلنا گوگز خواهد بود)
شیوا فلاح قطعا اگر شما ورزشکار باشد یا حتی پیج های ورزشی رو دنبال کنید عکس های شیوا فلاح را دیده اید.یکی از بهترین و حرفه ای ترین ورزشکاران ... ( شیوا فلاح یکی از جذابترین و بهترین فیتنس کار و بدنساز زن ایرانی را بیشتر بشناسیم)
بعد از جدایی زین ملک و جی جی حدید که شایعاتی بر خیانت جی جی حدید به زین مالک بود و حتی تا جایی پیش رفت که یولاندا حدید اعلام کرد بچه جی جی ا... ( دوآ لیپا طلاق گرفت و از انور حدید جدا شد.دوآ لیپا روابط زیادی دارد.)
تام هالند و زندیا عاشق یکدیگر هستند. ایمی پاسکال تهیه کننده فیلم اسپایدر من در مصاحبه جدیدش گفته  به تام هالند و زندیا بازیگران سری جد... ( تام هالند عاشق زندیا است آنها باهم ازدواج می کنند!همراه با عکس و اینستاگرام)
ازدواج افراد مشهور برای طرفداران آنها یکی از مهمترین مسائل است که توسط افراد دنبال می شود و حتی کوچکترین شایعه در مورد روابط آنها یا ازدواجش... ( محبوب ترین زوج در بین سلبرتی ها چه کسانی هستند کدام سلبریتی ها باهم در رابطه هستند)
شایعات زیادی در حال شکل گیری است پریانکا چوپرا بازیگر و مدل محبوب هندی ساعاتی پیش نام فامیلی همسرش نیک جوناس  را از پیج اینستاگرامش پاک... ( فیلم خیانت پریانکا چوپرا به نیک جوناس باعث جدای پریانکا چوپرا و نیک جوناس شد شایعه یا واقعیت؟)
سوفیا اوریستا Sophia Urista خواننده ۳۶ ساله آمریکایی و عضوی از گروه کاور کن، روی صورت طرفدارش ادرار کرد! آیا سوفیا اوریستا... ( سوفیا اوریستا کیست؟ فیلم ادرار کردن سوفیا اوریستا بر روی طرفدارش و اعتراض رسمی ایران به سوفیا اوریستا)
دعوای شدید بین مشین گان کلی همسر مگان فاکس  و کانر مک گرگور مبارزه Ufc  در مراسم VMAs 2021! مشین گان کلی خواننده آمری... ( مگان فاکس با کانر مک گرگور در رابطه است؟ فیلم خیانت مگان فاکس)
کامیلا کابیو خواننده و مدل  ۲۴ ساله و شان مندز خواننده جوان و محبوب ۲۳ ساله که به یکی از مشهورترین زوج های محبوب و دوست داشتنی  بی... ( خیانت کامیلا کابیو به شان مندز حقیقت دارد ؟ کامیلا کابیو و شان مندز از یکدیگر جدا شدند.)
بریتنی اسپیرز و سام اصغری بچه دار خواهند شد. بریتنی اسپیرز بعد از آزادی از حضانت پدرش که طی 13 بر تمام امور او نظارت داشت و به نوعی بر... ( بریتنی اسپیرز و سام اصغری بچه دارد شدند بچه سام اصغری و بریتنی اسپیرز)
مراسم عروسی پاریس هیلتون و عکس لباسش عروسش تحسین همه طرفداران را همراه داشت. مراسم عروسی پاریس هیلتون مدل و سلبریتی محبوب آمریکایی &nb... ( عروسی پاریس هیلتون و لباس عروس پاریس هیلتون در حضور کیم کارداشیان و بی‌بی رکسا جنجال آفرید)
برنامه آشپزی سلنا و سرآشپز Selena + Chef برنامه آشپزی سلنا گومز به نام «سلنا + سرآشپز» برای فصل چهارم در شبکه HBO تمدید ... ( برنامه آشپزی سلنا گومز با نام سلنا + سرآشپز برای فصل 4 هم ساخته می شود.دانلود سلنا + سرآشپز)
فیلم پیلار روبیو همسر سرخیو راموس در اینستاگرام ویدیویی از پیلار روبیو PILAR RUBIO سوپر مدل و  مجری تلویزیونی ۴۳ ساله اسپانیایی... ( پیلار روبیو همسر سرخیو راموس فیلمی از خود در اینستاگرامش منتشر کرد که ایرانی ها تعجب کردند.)
این روزها سایت‌ ها و رسانه‌ و فضای مجازی اخبار و تصاویر ازدواج شاهزاده آلمانی "الکساندر سو شامبورگ لیپه" با مهکامه ... ( شاهزاده آلمان با یک ایرانی ازدواج کرد و مراسم سلطنتی برگزار کرد)
تنها کوچه "تاریک" در نیویورک ، جایی که فیلم ها و سریال های تلویزیونی همگی در آن فیلمبرداری می شوند برخلاف شایعات ، عملاً مکان م... ( کوچه ای که تمام فیلم های جنایی و ترسناک هالیوودی در آنجا ساخته می شود؟آیا میدانید این لوکیشن کجاست؟)
طرفداران تیم رد ساکس الکس رودریگز را با شعارهای جی لو در طول پخش شبکه فاکس سوژه کردند. هفت ماه ازجدایی عشق دو ساله الکس رودریگز و جن... ( هو شودن الکس رودریگز توسط طرفداران جنیفر لوپز در هنگام بازی در استادیوم)
ایا ازدواج کریستیانو رونالدو با جورجینا رودریگز ازدواج کرده است؟ جورجینا رودریگز Georgina Rodriguez مدل,تاجر و دوست دختر ۲۷ س... ( ازدواج کریستیانو رونالدو با جورجینا رودریگز رسمی شد.)
حادثه ای ناگوار در حین فیلم‌برداری پروژه Rust  که هنوز ابعاد آن مشخص نیست. الک بالدوین بازیگر ۶۳ ساله هالیوودی در حین... ( الک بالدوین بازیگر سرشناس هالیوودی فیلم بردار فیلم جدیدش Rust خانم هالینا هاچینز را با شلیک گلوله کشت)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا