مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/20

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
جیدا آتِش بازیگر نقش شعله
جیدا آتِش بازیگر نقش شعله
۱۴۰۰/۰۴/۱۲

جیدا آتش بازیگر نقش شعله در سریال ترکی بچه بیوگرافی اینستاگرام روابط همراه با عکس

جیدا آتِش (Ceyda Ateş) (متولد ۱۴ سپتامبر ۱۹۸۸)(23 شهریور 1367) در شهر آنکارا ترکیه که بیشتر او را با سریال بچه و نقش شعله می شناسیم.

جیدا آتش (Ceyda Ateş)  از همان کودکی در وجودش بازیگر نهفته بود و این علاقه باعث شد که خانواده او از سن 5 سالگی روی این استعداد وی توجه بیشتری کنند.

 جیدا آتِش به دلیل چشمان زیبا و چهره جذابش درهمان سنین کودکی وارد عرصه مد و مدلینگ شد و توانست برنده مسابقه زیبایی کودکان سازمان Neşe Erberk شود.(داستان شرکت او در این مسابقات هم جالب است :

زمانی که 5 سال بوده یکی از همکاران پدرش میخواهد عکسی از جیدا را برای شرکت در مسابقات زیباترین دختر سال ارسال کند این درخواست با مخالفت شدید پدرش مواجه می شود اما وی این کار را به صورت مخفیانه اندام میدهد و جیدا می تواند بین 50 نفر اول قرار بگیرد برای مرحله نهایی حضور افراد الزامی بوده که با موافقت پدر جیدا او در این مسابقه شرکت و مقام اول را کسب می کند)

پدرش جیدا را به تهیه کنندگان و کارگردان های مطرح معرفی کرد و جیدا توانست در ۱۰ سالگی  در پروژه‌های "Gurbet Kadını", "Aşk Oyunu", "Hayat Bilgisi" حضور داشته باشد. وی با تشویق خانواده رشته تئاتر را انتخاب کرده و فنون بازیگری‌ را در مرکز فرهنگی باریش مانچو گذراند.

خانواده جیدا آتش (Ceyda Ateş) 

فرزند آخر خانواده آتش همراه یک خواهر بنام صدا و یک برادر بنام اوئورجان که هر دونفر آنها از عوامل ساخت پروژهای سینمایی هستند

آغاز کار جیدا آتِش (Ceyda Ateş) 

جیدا آتِش در سال 2010 وقتی 22 ساله بود توانست  با حضور در سریال شمیم عشق در کنار چهره هایی چون بیرجه آکالای (Birce Akalay) و مورات اونالمبش( Murat Ünalmış) توانایی خود را به نمایش بگذارد و مورد توجه طرفداران سریال های ترکیه ای در دنیا قرار بگیرد.

پرژه بعدی جیدا آتِش سریال فریحا ( Adını Feriha Koydum) با حضورهازال کایا (Hazal kaya)  بود که این سریال هم در تمامی کشور های خاورمیانه به صورت کامل پخش شد.اما در سال 2019 سریال (Çocuk) به محبوبیت بالای دست پیدا کرد او در این سریال نقش شعله را ایفا کرد و توانست به محبوبیت زیادی دست پیدا کند.

همسر جیدا آتش (Ceyda Ateş) و فرزندش

جیدا آتش (Ceyda Ateş)  در سال 2013 با (بوگرا توپلوسوی) Bugra Toplusoy وارد رابطه دوستی شد و در نهایت سال 2018 این دو نفر باهم ازدواج کردند آنها به دلیل موقعیت شغلی بوگرا  در شهر وست پام بیچ فلوریدای آمریکا زندگی می کنند

جیدا آتش (Ceyda Ateş) به تازگی صاحب دختر شده و عکس های از خودش و فرزندش در اینستاگرامش آپلود کرده است.

همسر جیدا آتش آقای  بوگرا توپلوسوی در 15 سالگی برای ادامه تحصیل به سوئیس سفر کرده  و در نهایت از موسسه ونتورث بوستون آمریکا در رشته معماری فارغ التحصیل شده است.او در حال حاضر بعنوان مدیر ارشد اجرایی در یک شرکت معتبر آمریکایی مشغول بکار است.

عکس جیدا آتش (Ceyda Ateş) 

عکس جیدا آتش (Ceyda Ateş)  در مجله های  Dizi  و Cine5 به روی جلد اصلی چاپ شده است.

عمل های زیبایی جیدا آتش (Ceyda Ateş)

جیدا آتش (Ceyda Ateş) در مورد عمل های زیباییش گفته :

من بینی ام را عمل کردم و به لب هایم ژل تزریق کردم.

اینستاگرام جیدا آتِش (Ceyda Ateş)

نام نویسنده : حامد شعبانی
جیدا آتش کیست رنگ های جیدا آتِش شعله سریال ترکی بچه شعله سریال بچه قد جیدا آتِش شماره تلفن جیدا آتِش اینستاگرام جیدا آتِش همسر جیدا آتِش جیدا آتِش بیوگرافی سریال جیدا آتِش عکس جیدا آتِش جیدا آتِش Ceyda Ateş
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
زنی با علاقه فراوان به نام  بیرجه آکالای بیرجه آکالای زنی است که وقتی به صورتش نگاه می کنید چشم هایش برق می زند ، وقتی صحبت می کنید ... ( مصاحبه کامل با بیرجه آکالای بازیگر زیبای ترکیه ای علایق روابط احساسات و هر آنچه که باید بدانید)
۱۴۰۰/۰۷/۲۴
او در طول دوران حرفه ای خود ، نامش را در آثار موفق بجای گذاشته است. ما با بیرچه آکالای ملاقات می کنیم و در مورد سفر زندگ... ( مصاحبه با بیرجه آکالای بازیگر محبوب ترکیه در مورد کارهای جدیدش ازدواج سن همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۷/۱۸
سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای که از اولین بازیگران سریال معروف سیب ممنوعه در کنار ادا اجه , نسرین جوادزاده و شوال سام شروع به کار کرد. ... ( مصاحبه با سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه)
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) کیست ؟ ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) متولد (  22 دسامبر 1994)  ۱ دی ۱۳۷۳ در شهر بالیک... ( ایلایدا چویک بازیگر نقش بتول خواهر دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
هانده سورال (Hande Soral‎) کیست؟ هانده سورال (Hande Soral‎) ( ۳ فوریه ۱۹۸۷) 14 بهمن  1365  در شهر اینه‌ گول با حضو... ( هانده سورال بازیگر نقش امید یا آیلا در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات روابط عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
طرفداران سریال های ترکیه ای همیشه دنبال اطلاعات جدید و به روز از سریال ها و بازیگر محبوب این سریال ها هستند ما هم با دقیق ترین این اخبار همی... ( ثروتمندترین یا پولدارترین بازیگر زن ترکیه چه کسی است؟بیوگرافی سن قد اینستاگرام)
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سیمای بارلاس Simay Barlas کیست؟ سیمای بارلاس متولد 5 می 1998 ( 15 اردیبهشت 1377) در شهر استانبول  ترکیه به دنیا آمده است. ... ( سیمای بارلاس بازیگر نقش داملا در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۵
نورگل یشیلچای Nurgül Yeşilçay کیست؟ نورگل یشیلچای (Nurgül Yeşilçay) متولد ( ۲۶ مارس ۱۹۷۶)(6 فروردین 135... ( نورگل یشیلچای بازیگر نقش زینب در سریال کفاره بیوگرافی قد وزن اینستاگرام و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
بهار شاهین بهار شاهین Bahar Şahın   کیست؟ بهار شاهین Bahar Şahın  متولد 26  می  1997 (5 خرداد 1376) در شهر ... ( بهار شاهین بازیگر نقش جرن در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا