مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
گیزم گونش در سریال ستاره شمالی
گیزم گونش در سریال ستاره شمالی
۱۴۰۰/۰۴/۱۴

گیزم گونش بازیگر نقش فرید در سریال ستاره شمالی بیوگرافی اینستاگرام قد وزن همراه با عکس

بیوگرافی گیزم گونش Gizem Güneş بازیگر نقش فرید د رستاره شمالی

گیزم گونش(Gizem Güneş) متولد ۳۰ نوامبر ۱۹۹۵(9 آذر 1374) در شهر استانبول که بیشتر وی را با بازی در سریال ستاره شمالی می شناسیم.

خانواده گیزم گونش(Gizem Güneş)

گیزم در یک خانواده متوسط به دنیا آمده  پدر او راننده تاکسی و مادرش خانه دار است او 2 برادر کوچکتر از خود دارد که هر دو در تیم فوتبال نوجوانان بیشکتاش عضویت دارند.گیزم عکس های برادران خود را اینستاگرامش به اشتراک می گذارد.

فیلم و سریال های گیزم گونش(Gizem Güneş)

گیزم گونش در دانشگاه  کوچ ترکیه در رشته مدیریت اقتصاد مشغول به تحصیل است او به صورت اتفاقی زمانی که همراه دوستش برای تست بازیگری رفته بود توسط تهیه کننده سریال هزار و یک شب مورد پذیرش قرار گرفت و توانست در سال 2007 اولین پروژه سینمایی خود را آغاز کرد.

گیزم گونش(Gizem Güneş) در سریال ستاره شمالی

سریال ستاره شمالی مهمترین پروژه گیزم گونش می باشد او در این سریال در کنار برفین نیلسو آکتاش (Nilsu Berfin Aktas) مروه سن (Merve Sen)  و آسلیهان گونر Aslıhan Güner نقش فرید را ایفا می کند.

قد و وزن گیزم گونش(Gizem Güneş)

زمانی که گیزم در سریال ستاره شمالی ظاهر شد مورد توجه طرفداران سریال های ترکی قرار گرفت  از نظر ظاهری گیزم ۱۷۱ سانتی متر قد و ۵۲ کیلوگرم وزن دارد.

پیج اینستاگرام گیزم گونش(Gizem Güneş)

صفحه اینستاگرام وی بیش از 1.5 m  دنبال کننده دارد.

عکس بیوگرافی گیزم گونش Gizem Güneş بازیگر نقش فرید د رستاره شمالی

نام نویسنده : حامد شعبانی
گیزم گونش در سریال ستاره شمالی گیزم گونش کیست همسر گیزم گونش وزن گیزم گونش قد گیزم گونش فیلم گیزم گونش سریال گیزم گونش عکس گیزم گونش گیزم گونش بیوگرافی گیزم گونش Gizem Güneş
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا