مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
آیا کاترینا کایف مسلمان است ؟
آیا کاترینا کایف مسلمان است ؟
۱۴۰۰/۰۷/۰۶

آیا کاترینا کایف مسلمان است ؟

کاترینا کایف  با  نام کامل کاترینا تورکوت ، در شهر هنگ کنگ متولد شده  ، زمانی که این شهر تحت حاکمیت انگلستان بوده است.

کایف یک شهروند به معنای واقعی بین المللی است او در چین ، ژاپن ، فرانسه ، انگلستان ، لهستان ، سوئیس ، آلمان ، بلژیک و هاوایی زندگی کرده  تا سرانجام در بمبئی هند مستقر شده اند.

پدر کایف مسلمان(شیعه) و مادرش هندو است، اما زمانی که  والدینش در جوانی طلاق گرفتند ، پدرش از اسلام  خارج شده و مشخص نیست به چه دینی روی آورده سات. کاترینا گفته : "متأسفانه پدرم ، نه به دلخواه ، هیچ تاثیری در تربیت ما ، در تأثیرات مذهبی یا اجتماعی یا اخلاقی  نداشته است." این  نتیجه زندگی این خانواده در همه مناطق جهان و آشنایی با دین ها و سبک های زندگی مختلف است.

دیدگاه های دینی کاترینا بسیار مورد بحث و تردید است. کایف جایی بین معنویت سکولار هندو و مسلمان را به نمایش می گذارد. اما  سوءاستفاده های معنوی او به طور گسترده گزارش شده است  ، برای مثال او اغلب به اجمر (شهر مقدس مسلمانان در هند) سفر می کند تا دعا کند اما شایعاتی وجود دارد که او برای این که  فیلم هایش مورد بازدید و فروش قرار گیرند اینگونه رفتار می کند.

اما او همچنین گاه به گاه در زیارتگاه معروف هندو Siddhivinayak در بمبئی سفر می کند. هنگامی که کایف از مکان  فیلمبرداری فیلمش  برای بازدید از مکان مقدس هندو در ساحل رودخانه گنگ رفت ، تیتر اول روزنامه ها در هند شد و کایف بازدید از هر مکان مقدس در نزدیکی خود را در هر زمان که فرصتی پیدا کند - صرف نظر از وابستگی های ایدئولوژیکی انجام می دهد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
قد کاترینا کایف کاترینا کایف شیعه است؟ پدر کاترینا کایف فیلم کاترینا کایف کاترینا کایف اهل کجاس عکس با حجاب کاترینا کایف کاترینا کایف مسلمان است؟
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا