مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
مصاحبه با بیرجه آکالای
مصاحبه با بیرجه آکالای
۱۴۰۰/۰۷/۱۸

مصاحبه با بیرجه آکالای بازیگر محبوب ترکیه در مورد کارهای جدیدش ازدواج سن همراه با عکس

او در طول دوران حرفه ای خود ، نامش را در آثار موفق بجای گذاشته است. ما با بیرچه آکالای ملاقات می کنیم و در مورد سفر زندگیش از گذشته تا به امروز صحبت می کنیم:

 توجه داشته باشید این متن از زبان مصاحبه کننده نوشته شده است.

من او را در میان بازیگران  برنامه شلوغ  جدیدش "تابستان گذشته" می بینم. ما سال هاست همدیگرا  می شناسیم. حرفه او همیشه در حال رشد بوده ، اما او هیچ تغییری نکرده است. چشمانش هنوز مثل روز اول می درخشد. گفتار ، لحن صدایش به طرف مقابل آرامش می بخشد. مثل همیشه واضح صحبت می کند ...

آخرین مصاحبه خود را چهار سال پیش انجام دادیم. چگونه زمان از آن زمان گذشته است؟

خیلی خوب بود ، کارهایی کردم که برایم جذاب بود. دوستان خوبی پیدا کردم و خاطراتی را برایم رقم زدند.

در حال حاضر در چه حالت روحی هستید؟

سکون و آرامشی که در آن زندگی می کنیم در همه ما وجود دارد. با همه گیری کرونا  دوستی بیشتری بین جامعه شکل گرفت ، شروع به انجام کارهایی کردم که کمی از آنها فاصله گرفته بودیم. من عاشق این جمله هستم "خیابان به مردم قدرت می دهد". از آنجا که من عاشق گذراندن وقت در خیابان هستم ، اکنون فصل من است. 

در سال های پس از 35 سالگی چه چیزی برای شما تغییر کرده است؟

در سن 35 سالگی ، من با سلامت قلبم مشکل داشتم. آن وقت بود که یاد گرفتم: من یک قلب دارم و باید به خوبی از آن مراقبت کنم. اما من باید مراقب قلب همه و همچنین قلب خودم باشم. یکبار دیگر ، من اهمیت دادن به کار ، زندگی و هویت مردم را درونی کردم. خدا را شکر دوستان زیادی دارم و معتقدم وقتی زندگی مشترک شود ، ارزش بیشتری دارد. 

دوستانت تو را چگونه تعریف می کنند؟

آنها می گویند من در بیرون سخت گیر هستم ، با محدودیت. اما من واقعاً آنقدر راحت هستم که موهایم را در یک رستوران شانه کنم ، آینه ام را از کیفم بیرون بیاورم و آرایشم را تازه کنم.

آیا ویژگی خاصی دارید که دوست دارید آن را در خود تغییر دهید؟

هر بار که این سوال مطرح می شود ، پاسخ من با توجه به دوره من متفاوت است. این روزها خیلی حساسم این فقط مربوط به خودم نیست ، بلکه مربوط به همه چیز و همه موجودات زنده است.

ترس های ازدواج

آیا در مسیر زندگی پیچ های تند یا گذرهای آرام زندگی شما را مشخص می کند؟

پیج های تیز. اما زندگی برای من کمی شبیه به آن است . من همچنین دوست دارم از فلورانس به ناپل بروم ، اما جاده های پیچ در پیچ ساحل Kaputaş با من سازگار شد. این در مورد زندگی شخصی من است.

از آن خلوت خود بیرون آمدید؟

ازدواج اولم را در 26 سالگی و ازدواج دومم را دو سال پس از پایان ازدواج اول انجام دادم. سپس زندگی جدیدی را برای خودم ساختم. همه آنها در جوانی برای من تجربیات جسورانه ای بودند. من حدس می زنم که از تنهایی خوبی بیرون آمدم ، این از بیرون به نظر می رسد. اما تو بیا و از من بپرس!

آیا دوباره ازدواج می کنی؟

همه ما اثر انگشت های متفاوتی داریم ، ممکن است چیزهای متفاوتی در زندگی بخواهیم. این که بتوانید در حالی که چیزهای مختلف می خواهید با هم بمانید یک ترفند است.

آیا آن ترفند را ندارید؟

اگر می گویید ، "آیا می توانید چنین کاری را در حال حاضر انجام دهید" ، من نمی دانم آیا من هنوز آن را در دنیایی که ما حتی از بچه دار شدن می ترسیم و منابع طبیعی از بین رفته است ، می خواهم یا نه. در حال حاضر می توانم سعی کنم زنده بمانم و خوبی را آلوده کنم. این تنها چیزی است که برایم باقی مانده است ، بنابراین ایده ازدواج در حال حاضر من را می ترساند. 

شما به گروه بازیگران "Last Summer" در شبکه Fox پیوسته اید. شما را در چه شخصیتی خواهیم دید؟

احساس خوش شانسي مي كنم كه مي توانم هر سال كمي بيشتر با شخصيت در سفر فوق العاده بازيگري ام كه ​​با تجربيات من پيشرفت كرده است برخورد كنم. من می گویم: "این بدان معناست که سفر ادامه دارد." حرفه من با چنین شخصیت هایی به سراغ من می آید. ساره یک زن بسیار جالب و قدرتمند است. رئیس بخش جرایم سازمان یافته او یک راز دارد.

یک تیم در سریال وجود دارد که یک فصل با سریال بوده اند. مشارکت کردن سخت است؟

این تصمیمی است که جای تأمل زیادی دارد. این اولین بار بود در این مدت طولانی. اما تیم و کار بسیار لذت بخش به نظر می رسید. زمان آن فرا رسیده بود که کار جدیدی در تلویزیون انجام دهم ، بنابراین گفتم: "خوب. خدا را شکر همه چیز مرتب است.

شما مجموعه ای از جواهرات با نام خود را تهیه کرده اید. این فکر از کجا پیدا شد؟

این بار من می خواستم کاری کمی ملموس تر انجام دهم ، کاری که مردم بتوانند به آن دست بزنند. من قصه گو هستم ، آن را دوست دارم. روشی که برای گفتن داستانم برای خودم انتخاب کردم جواهرات بود.

در این مجموعه چه چیزی وجود خواهد داست؟

طلا ، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی ، و پس از آن مجموعه لوکس جواهرات در تابستان. طرح ها مال من است من همچنین مجموعه ای دارم که ادامه راهی است که می خواست مادربزرگم روی آن زندگی کند. فعلا بصورت آنلاین به فروش می رسد.

طرح های پروانه ای دارید من همچنین می دانم که شما یک خال کوبی پروانه ای دارید. این وسواس پروانه چیست؟

من به قدرت روح شما بسیار اعتقاد دارم. چون سال هاست که می توانیم آن را احساس کنیم ، پروانه ها همیشه در لحظات مهم در اطراف من پرواز می کنند. اما اگر می خواستم پروانه ای طراحی کنم ، باید پروانه من بود. من هم فرم خودم را ایجاد کردم. به هر حال ، عدد 2 بدون اینکه بفهمم جای ددر زندگی من گرفته است. 1 فرد است ، 2 همیشه کامل است. این دو مکمل یکدیگر بودند.

آیا اکنون دوره ای است که شما کامل هستید؟

من هرگز کامل نخواهم بود. تکمیل من به این آسانی نیست.

من با پیش داوری هایی روبرو شده ام

شما 17 سال پیش سومین زیبایی ترکیه شدید. شما زیبایی اختصاصی دارید آیا زندگی کردن با صفت زیبا قبل از نامش دشوار بود؟

بله ، گذراندن چنین دوره ای دشوار بود.

بیایید کمی در مورد عشق صحبت کنیم. عشق را چگونه تعریف می کنید؟

عشق یک شیمی ، یک احساس است. این حسی است که همیشه باید در یک فرد باشد و به زندگی او زندگی می افزاید. من نمی توانم آن را به آن دسته بندی کنم ،. اگر در شخص عشق ، محبت و وجدان وجود داشته باشد ، آنها گرانب هاترین هستند.

آیا شما به منطق خود گوش می دهید یا قلب شما عاشق است؟

آنچه فکر می کنیم ، احساس می کنیم. به عنوان مثال ، وقتی می گویید ترشی ، دهان شما آب می گیرد. گاهی اوقات لحظاتی پیش می آید که قلب به غریزه به گونه ای واکنش نشان می دهد که؛ می گویم: "بله ، اکنون زمان آن است."

آیا در حال حاضر چنین چیزی را تجربه می کنید؟

جواب نمی دهم (می خندد).

نام نویسنده : حامد شعبانی
فیلم بیرجه آکالای روابط بیرجه آکالای شوهر بیرجه آکالای سن بیرجه آکالای سریال های بیرجه آکالای بیرجه آکالای کیست مصاحبه با بیرجه آکالای بیرجه آکالای
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
زنی با علاقه فراوان به نام  بیرجه آکالای بیرجه آکالای زنی است که وقتی به صورتش نگاه می کنید چشم هایش برق می زند ، وقتی صحبت می کنید ... ( مصاحبه کامل با بیرجه آکالای بازیگر زیبای ترکیه ای علایق روابط احساسات و هر آنچه که باید بدانید)
۱۴۰۰/۰۷/۲۴
سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای که از اولین بازیگران سریال معروف سیب ممنوعه در کنار ادا اجه , نسرین جوادزاده و شوال سام شروع به کار کرد. ... ( مصاحبه با سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه)
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) کیست ؟ ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) متولد (  22 دسامبر 1994)  ۱ دی ۱۳۷۳ در شهر بالیک... ( ایلایدا چویک بازیگر نقش بتول خواهر دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
هانده سورال (Hande Soral‎) کیست؟ هانده سورال (Hande Soral‎) ( ۳ فوریه ۱۹۸۷) 14 بهمن  1365  در شهر اینه‌ گول با حضو... ( هانده سورال بازیگر نقش امید یا آیلا در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات روابط عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
طرفداران سریال های ترکیه ای همیشه دنبال اطلاعات جدید و به روز از سریال ها و بازیگر محبوب این سریال ها هستند ما هم با دقیق ترین این اخبار همی... ( ثروتمندترین یا پولدارترین بازیگر زن ترکیه چه کسی است؟بیوگرافی سن قد اینستاگرام)
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سیمای بارلاس Simay Barlas کیست؟ سیمای بارلاس متولد 5 می 1998 ( 15 اردیبهشت 1377) در شهر استانبول  ترکیه به دنیا آمده است. ... ( سیمای بارلاس بازیگر نقش داملا در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۵
نورگل یشیلچای Nurgül Yeşilçay کیست؟ نورگل یشیلچای (Nurgül Yeşilçay) متولد ( ۲۶ مارس ۱۹۷۶)(6 فروردین 135... ( نورگل یشیلچای بازیگر نقش زینب در سریال کفاره بیوگرافی قد وزن اینستاگرام و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
بهار شاهین بهار شاهین Bahar Şahın   کیست؟ بهار شاهین Bahar Şahın  متولد 26  می  1997 (5 خرداد 1376) در شهر ... ( بهار شاهین بازیگر نقش جرن در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
طوبا ملیس ترک یا توغبا ملیس ترک Tuğba Melis Türk کیست؟ طوبا ملیس ترک Tuğba Melis Türk متولد هفتم سپتامبر سال ۱۹۹... ( توغبا ملیس ترک یا طوبا ملیس ترک بازیگر نقش نیل در سریال فضیلت خانم و دخترانش بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط)
۱۴۰۰/۰۶/۰۷
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا