مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کیم کارداشیان بدون شوهر نمی ماند!!!
کیم کارداشیان بدون شوهر نمی ماند!!!
۱۴۰۰/۰۲/۰۷

کیم کارداشیان در حال ازدواج است با ون جونز

کیم کارداشیان و ون جونز Kim Kardashian - Van Jones قرار ازدواج گذاشته اند.

دو ماه پس از منتشرش خبر جدایی کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست با توجه به محبوبیت بالای کیم کارداشیان در دنیا و همچنین ثروت وی انواع پیشنهاد های دوستی  آشنایی و ازدواج از سوی سلبریتی ها سیاست مدارها و سرمایه داران به کیم داده شد.اما کیم کارداشیان به هیچکدام از این افراد اعتنایی نکرد زیرا خود یکی از قدرتمندترین و با نفوذترین زنان در جهان شناخته می شود.

کانی وست اعلام کرده بعد از کیم کارداشیان به دنبال رابطه با یک موسقی دان است اما کیم مسیر دیگری را انتخاب کرده است.

طی ساعات اخیر شایعاتی پیرامون رابطه جدید کیم کارداشیان در حال انتشار است. بر اساس گزارش برخی رسانه معتبر گفته میشود کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با ون جونز مجری، مفسر سیاسی و وکیل ۵۲ ساله است. کیم کارداشیان و ون جونز هنوز واکنشی به این شایعات نشان نداده‌ اند.اما مثل اینکه کیم کارداشیان بدش نمی آید در عرصه سیاست هم وارد شود.

نام نویسنده : حامد شعبانی
خواهر کیم کارداشیان مادر کیم کارداشیان پدر کیم کارداشیان ثروت کیم کارداشیان شرایط ازدواج با کیم کارداشیان چگونه به کیم کارداشیان پیشنهاد ازدواج بدهیم ازدواج دوباره کیم کارداشیان طلاق کیم کارداشیان فیلم کیم کارداشیان عکس کیم کارداشیان شوهر جدید کیم کارداشیان کیم کارداشیان ون جونز
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا