مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/27

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان
دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان
۱۴۰۰/۱۱/۰۲

دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد

کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند به تولد ۴ سالگی دخترش شیکاگو برود و آنها  آدرس محل تولد دخترش را به او نمی دهند.

کانیه با انتشار ویدیویی در حالی که با ماشینش در خیابان های لس‌آنجلس حرکت می کرد  بصورت عمومی تولد دخترش شیکاگو را تبریک گفت و اعلام کرد کیم کارداشیان اجازه رفتن به تولد دخترش را به وی نداده‌ و  با کیم، پرستار بچه ها، کریس جنر و حتی تریستن تامپسون تماس گرفته تا آدرس محل برگزاری تولد دخترش را بگیرد اما هیچکدام آدرسی به او نداده‌اند.

کانیه در ادامه صحبت هایش اعلام کرد  این بازی را کیم کارداشیان و مادرش کریس جنر راه انداخته‌ اند تا او را از فرزندانش دور نگه دارند و چهره بدی از وی نمایش دهند. این  موضوع برای مدتی طولانی بر روی سلامتی‌ کانیه تاثیر گذاشته است. کانیه وست همچنین گفت بهترین پدر برای فرزندانش است و هرگز اجازه نخواهد داد  آنها باعث دوری از فرزندانش شوند.

با این حال ساعاتی بعد از این صحبت های جنجالی تصاویری از کانیه وست در اینستاگرام  منتشر و را او در جشن تولد دخترش  درکنار کریس جنر نشان می داد.

کانیه در انتها با انتشار ویدیویی دیگر  از تراویس اسکات تشکر کرد و گفت او بوده که  آدرس محل برگزاری جشن تولد دخترش  در خانه کایلی جنر  را برایش ارسال کرده. کانیه همچنین از کایلی جنر که اجازه داده وارد خانه شود تشکر کرد و گفت در جشن تولد همه اوقات خوبی داشتند و واقعا خوشحال است که می تواند درکنار فرزندانش باشد..‌.

نام نویسنده : حامد شعبانی
کانیه وست به تولد بچه اش هم دعوت نشد کیم کارداشیان کانیه وست را دیگر نمی خواهد ببیند کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمیدهد کانیه وست کیم کارداشیان را تهدید کرد دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
کیم کارداشیان قطعا نامی است که بیشترین دنبال کننده در دنیا را دارد.هر مسئله نام کیم کارداشیان در آن وجود دارد.شاید هر کسی بعد از رسوایی پخش ... ( کیم کارداشیان برنده جایزه نو آور برتر در بین تمام زنان شد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا