مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
قرنطینه شوال سام
قرنطینه شوال سام
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

حمایت شوال سام از قرنطینه خانگی ویروس کرونا در ترکیه

همانطور که می دانید ویروس کووید ۱۹ یا همان کرونا از کشور چین شیوع پیدا کرد  و با سرعت تمام در دنیا پخش شده است. کشور ترکیه هم از این قائده مستثنا نمانده است. عوامل سریال های تلویزیونی و صنعت فیلم سازی در ترکیه نیز به دلیل شرایط و ازدحام محیطی به طبع در معرض خطر جدی هستند به همین دلیل تصمیم گرفتند که یک وقفه ی دو هفته ای برای شروع مجدد کار و ضبط و پخش سریال ها  برنامه ریزی کنند.

توقف ساخت سریال سیب ممنوعه

یکی از این مجموعه سریال های جذاب که طرفداران زیادی هم در ایران دار سریال سیب ممنوعه است که از شبکه Gem در حال پخش است ستاره های این سریال جذاب و دیدنی ادا اجه  Eda Ece در نقش ایلدیز  و شوال سام (Sevval Sam) بازیگر نقش اندر هم از این جنبش و وقفه ی ۲ هفته ای قرنطینه در خانه بمانید حمایت کردند.

بازیگر نقش اندر در مجموعه سریال سیب ممنوعه yasak elma که نام اصلی او sevval Sam است نیز طی انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود از همه خواست که در خانه هایشان بمانند.

پست اینستاگرامی شوال سام درباره کرونا

Sevval sam همچنین به ضرورت اقدامات احتیاطی در این شرایط بحرانی تاکید کرد و برای همگی آرزوی سلامتی کرد.
او در این ویدئو می گوید:
ما در حال پشت سر گذاشتن یک روند دشوار و سخت هستیم البته زنده خواهیم ماند اما مهم این  است که اطلاعات صحیحی از نوع بیماری و شرایط قرنطینه و چگونگی برخورد با این شرایط را کاملا بدانیم توصیه من این است که در خانه هایتان بمانید  مگر در مواقع ضروری و واجب خارج شوید تا زنجیره ی انتقال بیماری قطع شود و در آخر برای همه آرزوی سلامتی می کنم.‎

شما می توانی با کلیک روی بیوگرافی بازیگران ترکیه ای از مطالب بیشتری لذت ببرید.

نام نویسنده : صبا شعبانی
شوال سام روابط شوال سام وزن شوال سام قد شوال سام بیوگرافی شوال سام شوال سام کیست فیلم شوال سام سریال شوال سام عکس شوال سام
نظرات کاربران
Nazanin
ایشالا زود تر خوب بشه و حال این شاهیکا رو بگیره
saba
انشالله
اخبار مرتبط
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا