مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کیم کارداشیان به ترکیه حمله کرد
کیم کارداشیان به ترکیه حمله کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۲

انتقاد شدید کیم کارداشیان به ترکیه و اذربایجان در مورد حمله به ارمنستان

حمله تند کیم کارداشیان به ترکیه

کیم کارداشیان ترکیه را به خاطر دامن زدن به درگیری های آذربایجان با ارمنستان مورد انتقاد قرار داد.
این ستاره تلویزیونی با انتقاد از مشارکت ترکیه ، آنکارا را به دادن  اسلحه  برای کمک به آذری ها متهم کرد.

سفر کیم کارداشیان به ارمنستان


کارداشیان وست ، که ارمنی است ، خواستار پایان دادن به "همه استفاده های تهاجمی زور" علیه ارمنیان است.
ستاره  تلویزیونی خواستار قطع همه انواع کمک های نظامی آمریکا به دولت باکو شد که به گفته وی علیه ارمنی ها استفاده می شود.


وی همچنین با انتقاد از درگیری ترکیه در این بحران ، از ترکیه خواست که دیگر از ارسال اسلحه و جنگنده برای پشتیبانی از جنگجویان باکو جلوگیری کند.

از باکو بخواهید تمام استفاده های تهاجمی از زور را متوقف کند ، همه کمک های نظامی ایالات متحده به آذربایجان مورد استفاده علیه ارمنیان را قطع کند و به # ترکیه هشدار دهید که از ارسال اسلحه و جنگنده به باکو جلوگیری کند

 

این بازیگر زن در گذشته بارها به اصل و نسب ارمنی خود افتخار می کرد. وی در سال 2019 به همراه فرزندان خود از این کشور بازدید کرده و موضوع نسل کشی ارمنستان را برای مقامات کاخ سفید مطرح کرده است.
درگیری های سنگین در منطقه قره باغ کوهستانی روز یکشنبه شعله ور شد و باعث کشته شدن ده ها مبارز و چندین غیرنظامی شد. این منطقه در داخل آذربایجان قرار دارد اما از سال 1994 تحت کنترل ارامنه قومی است.


ارمنستان آذربایجان را به انجام حملات نظامی به منطقه متهم کرد.


دولت ارمنستان در واکنش به افزایش درگیری ها ، حکومت نظامی اعلام کرد و خواستار یک بسیج نظامی کامل شد.
پارلمان ارمنستان همچنین ترکیه را به درگیر شدن در بحران متهم کرد و هشدار داد که این تشدید می تواند ثبات منطقه ای و جهانی را تهدید کند.

تصاویر مربوط به سفر کیم کاردشیان همراه با خانواده به کشور ارمنستان را مشاهده می کنید

خانواده کارداشیان همگی مبلغ 10 میلیون دلار به ارمنستان کمک مالی کردند

نام نویسنده : حامد شعبانی
کیم کارداشیان ارمنستان اذربایجان ترکیه قره باغ کایلی جنر خانواده کارداشیان کانی وست
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
کیم کارداشیان قطعا نامی است که بیشترین دنبال کننده در دنیا را دارد.هر مسئله نام کیم کارداشیان در آن وجود دارد.شاید هر کسی بعد از رسوایی پخش ... ( کیم کارداشیان برنده جایزه نو آور برتر در بین تمام زنان شد)
کیم کارداشیان بعد از جدای از کانی وست شروع به روابط متعددی با اشخاص مختلف کرده است. از وکیل و استاد دانشگاه تا ورزشکار ها و کمدین ها در سنین... ( کیم کارداشیان وارد رابطه ای جدید شد او با همکار خود در شو کمدی جدیدش پیت دیویدسون وارد رابطه شده است)
 محصولات تولیدی کایلی جنرKylie Jenner به شدت بی کیفیت هستند. کایلی جنر شخصیتی که در دنیایی مد بر روی هر چیزی دست بگذارد ، با... ( کایلی جنر محصولاتی به شدت بی کیفیت تولید کرده آیا او قصد سو استفاده از نام خود را داشته است)
کلویی کارداشیان در طول این سال ها با چهره های مشهور زیادی ارتباط داشته است ، از جمله رپرها و ورزشکاران متعددی مانند فرنچ مونتانا ، لمار اودم... ( تمام افرادی که کلویی کارداشیان با آنها رابطه داشته لیستی پر از افراد مختلط)
کایلی جنر مهمان مجله وگ  VOGUE بود که از وی سوالاتی پرسیده شد. ویژه مجله  وگ  برنامه  «۷۳ سوال»... ( مصاحبه کایلی جنر با مجله وگ (Vogue))
هیچ کس به طور قطع نمی داند که کیم کارداشیان چند بار برای جراحی های زیبایی وارد اتاق عمل شده است. وی بارها انجام عمل های زیبایی مانند جراح... ( عمل های زیبایی کیم کارداشیان تا کجا پیش رفته اند؟)
هنگامی که اسم کیم کارداشیان وست برای اولین بار در سال 2011 در صفحات مجله ی فوربس آمد ، او حدود ۶ میلیون نفر فالوور در توییتر داشت درست نفر ب... ( بیلیونری به نام کیم کارداشیان)
کیم کارداشیان و ون جونز Kim Kardashian - Van Jones قرار ازدواج گذاشته اند. دو ماه پس از منتشرش خبر جدایی کیم کارداشیان و همسرش کان... ( کیم کارداشیان در حال ازدواج است با ون جونز)
اندی کوهن(Andy Cohen) و خانواده کارداشیان(kardashian family) اندی کوهن مجری آمریکایی (۵۲ ساله) بتازگی در مصاحبه‌ای درباره قو... ( کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا