مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کیم کارداشیان به ترکیه حمله کرد
کیم کارداشیان به ترکیه حمله کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۲

انتقاد شدید کیم کارداشیان به ترکیه و اذربایجان در مورد حمله به ارمنستان

حمله تند کیم کارداشیان به ترکیه

کیم کارداشیان ترکیه را به خاطر دامن زدن به درگیری های آذربایجان با ارمنستان مورد انتقاد قرار داد.
این ستاره تلویزیونی با انتقاد از مشارکت ترکیه ، آنکارا را به دادن  اسلحه  برای کمک به آذری ها متهم کرد.

سفر کیم کارداشیان به ارمنستان


کارداشیان وست ، که ارمنی است ، خواستار پایان دادن به "همه استفاده های تهاجمی زور" علیه ارمنیان است.
ستاره  تلویزیونی خواستار قطع همه انواع کمک های نظامی آمریکا به دولت باکو شد که به گفته وی علیه ارمنی ها استفاده می شود.


وی همچنین با انتقاد از درگیری ترکیه در این بحران ، از ترکیه خواست که دیگر از ارسال اسلحه و جنگنده برای پشتیبانی از جنگجویان باکو جلوگیری کند.

از باکو بخواهید تمام استفاده های تهاجمی از زور را متوقف کند ، همه کمک های نظامی ایالات متحده به آذربایجان مورد استفاده علیه ارمنیان را قطع کند و به # ترکیه هشدار دهید که از ارسال اسلحه و جنگنده به باکو جلوگیری کند

 

این بازیگر زن در گذشته بارها به اصل و نسب ارمنی خود افتخار می کرد. وی در سال 2019 به همراه فرزندان خود از این کشور بازدید کرده و موضوع نسل کشی ارمنستان را برای مقامات کاخ سفید مطرح کرده است.
درگیری های سنگین در منطقه قره باغ کوهستانی روز یکشنبه شعله ور شد و باعث کشته شدن ده ها مبارز و چندین غیرنظامی شد. این منطقه در داخل آذربایجان قرار دارد اما از سال 1994 تحت کنترل ارامنه قومی است.


ارمنستان آذربایجان را به انجام حملات نظامی به منطقه متهم کرد.


دولت ارمنستان در واکنش به افزایش درگیری ها ، حکومت نظامی اعلام کرد و خواستار یک بسیج نظامی کامل شد.
پارلمان ارمنستان همچنین ترکیه را به درگیر شدن در بحران متهم کرد و هشدار داد که این تشدید می تواند ثبات منطقه ای و جهانی را تهدید کند.

تصاویر مربوط به سفر کیم کاردشیان همراه با خانواده به کشور ارمنستان را مشاهده می کنید

خانواده کارداشیان همگی مبلغ 10 میلیون دلار به ارمنستان کمک مالی کردند

نام نویسنده : حامد شعبانی
کیم کارداشیان ارمنستان اذربایجان ترکیه قره باغ کایلی جنر خانواده کارداشیان کانی وست
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا