مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
ادا اجه(Eda Ece) و نامزدش Buğrahan Tuncer
ادا اجه(Eda Ece) و نامزدش Buğrahan Tuncer
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

ادا اجه(Eda Ece) در مورد نامزدش صحبت کرده است

ادااجه (Eda Ece) و نامزدش در مورد زندگیشان توضیح دادند.

ادا اجه (Eda Ece) همراه با نامزدش Buğrahan Tuncer بازیکن حرفه ای بسکتبال در منطقه نیشان‌تاشی(Nişantaşı) دیده شدند.نیشان‌تاشی( منطقه مسکونی اعیان‌نشینی است که به ‌خاطر بوتیک‌های لباسی که همگی برند و بین‌المللی هستند محبوب است)

ادا اجه زمانی که دست نامزدش در دستانش بود در مورد سوال یکی از خبرنگاران از او در مورد رابطه اش با نامزدش گفت : نمی خواهم هر روز اعلام کنم که قهر کردیم آشتی کردیم جدا شدیم دعوا کردیم همانطور که می بینید هر دو خوشحال هستیم و از زندگی لذت میبریم.و هیچ نیازی نیست با نشان دادن عکس به دیگران ثابت کنیم که عاشق هم هستیم.

یکی دیگر از سوال در مورد چشم زخم و ترس ادا اجه از این موضوع بود که او می ترسد که دیگران آنها را چشم بزنند و به همین علت است که از خودشان عکس نمی گذارد.

ادا اجه : نه چرا چشم بخوریم همه رابطه دارن همچین فکری اصلا نمی کنم احتمالا چون در فضای مجازی در مورد این موضوع صحبت نکردم این خبر ها منتشر شده نمی خواهم در مورد زندگیم شخصیم توضیح بدهم.

عکس ادااجه (Eda Ece) و نامزدش

ادا اجه(Eda Ece) در مورد نامزدش صحبت کرده است

نسرین جوادزاده(شاهیکا) با گوکان آلکان Gökhan Alkan در سیب ممنوعه ازدواج کرد.

نامزد ادااجه(بورهان تونجر) کیست؟

نسرین جوادزاده از آذربایجان حمایت کرد

نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی نسرین جوادزاده بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

14 بازیگر زن زیبای ترکیه در سال 2020

چند نکته جالب خواندنی در مورد ادا اجه

حمایت شوال سام از قرنطینه خانگی ویروس کرونا در ترکیه

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

بیوگرافی و مصاحبه با ادا اجه بازیگر سریال سیب ممنوعه در نقش ییلدیز ( عکس )

نام نویسنده : حامد شعبانی
شماره ادا اجه ادا اجه کیست عشق ادا اجه شوهر ادا اجه عکس ادا اجه سریال ادا اجه عشق Eda Ece شوهر Eda Ece سریال Eda Ece فیلم Eda Ece عکس Eda Ece Buğrahan Tuncer Eda Ece
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
هلال آلتینبیلک نامزد مدل ویکتوریا سیکرت ادرینا لیما را عاشق خود کرده است. هلال آلتینبیلک، بازیگر نقش اول سریال روزی روزگاری چوکوروا که مد... ( هلال آلتینبیلک با متین هارا نامزد ادرینا لیما فرشته ویکتوریا سیکرت رابطه دارد.)
رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان که در به آنجلینا جولی ترکیه مشهور شده است. هلال آلتینبیلک جز  بازیگران زن&n... ( رازهای زیبایی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری چکوروا که به آنجلینا جولی ترک مشهور است)
رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و اوموت اویرگن تایید شد! اعتراف از اویرگن بود. شایعاتی مبنی بر رابطه پنهانی سرنای ساریکایا و عکاس م... ( آیا رابطه سرنای ساریکایا با اوموت اویرگن حقیقت دارد؟)
شخصیت زهرا برای دنیز بایسال در سریال تشکیلات بسیار خاص است! دنیز بایسال با بازی قوی خود در مجموعه تلویزیونی Fazilet Hanım ve Kızları در ب... ( دنیز بایسال نقش زهرا در سریال تشکیلات را بیشتر بشناسیم.اینستاگرام دنیز بایسال)
شما با دیدن اولگا مادر روسی آلینا بوز می گویید: "مادر از دخترش زیباتر است"! کسانی که اولگا بوز، مادر روس بازیگر ترکیه ای&n... ( اولگا بوز مادر آلینا بوز یکی از زیباترین مدل های روسیه بوده عکس های مادر آلینا بوز مورد توجه قرار گرفته است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا