مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
خط چشم حالت تیره و مشکی
خط چشم حالت تیره و مشکی
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم

چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم.

این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما را زیباتر میکند ولی در عین حال خیلی مشخص نیست.
در واقع  یک روش عالی برای  یک میک آپ ظریف چشم.


 اکثر خانمها فکر می کنند که خط چشم باید چشم را درشتر نشان دهد اما در این روش من به شما یاد میدهم که چگونه خط چشمی بزنید که بن مژه ها را تیره تر و پر حجم تر نشان دهد و  به جای اینکه پوست بالای مژه ها را خط بکشید ، داخل خط مژه فوقانی و در بین ریشه مژه ها را خط بکشید. 
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، پر کردن قسمت داخلی مژه در واقع باعث ایجاد بعد و توهم  مژه های پرتر می شود این تکنیک را می توان برای هر نوع میک آپی استفاده کرد و تسلط به آن بسیار آسان است. 
"برای داشتن بهترین نتیجه ، از خط چشم سرمه استفاده کنید زیرا به طور خاص برای  ناحیه مرطوب چشم ساخته شده است."

قبل از اینکه شروع کنی
مطمئن شوید هر محصولی که برای چشم خود استفاده می کنید تمیز و بهداشتی باشد. آیا نمیدانید که چگونه خط چشم یا مداد چشم خود را ضد عفونی کنید؟ پس به خواندن ادامه دهید.

مرحله 1:
با استفاده از انگشتان تمیز ، مژه های خود را به آرامی به سمت بالا بلند کنید. شکافهای کوچکی بین مژه های خود مشاهده خواهید کرد آنها را با خط چشم پر کنید مثل تصویر.

مرحله ۲:
با استفاده از خط چشم خود (من از مداد Inglot Cosmetics Kohl Pencil استفاده کردم) ، آن را به آرامی بین هر مژه بکشید و تا آنجا که ممکن است به ریشه مژه نزدیک شوید.

مرحله 3:
از نظر فنی کار شما تمام است ، اما اگر می خواهید چشمها را  بیشتر تیره کنید و حالت دهید ، می توانید خط مژه پایین خود را نیز با همین روش پر کنید. مژه های پایین را به آرامی به سمت پایین بلند بکشید و شکاف های بین هر مژه را با مداد چشم پر و سیاه کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا