مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
نقشه برای اکستنشن مژه
نقشه برای اکستنشن مژه
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منشر شده است۱۳۹۹/۰۹/۳۰ در تاریخ چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟ مقاله :
۱۳۹۹/۰۹/۳۰

چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟

نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه

قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اندازه طول مژه برای کل چشم  ممکن است ظاهر و حالتی غیرطبیعی به چشم بدهد  ، و شما نمی توانید به طور تصادفی طول های و اندازه های  مختلف اکستنشن را روی مژه اکستنشن کنید. پلن  و نقشه  به شما کمک میکند تعیین کنید که در کدام قسمت از خط مژه از چه طول و اندازه ای  استفاده کنید. این فرایند به خودی خود ساده است ، اما ممکن است قبل از دانستن اینکه مشتری شما به چه چیزهایی نیاز دارد ، به تمرین نیاز داشته باشید.

مرحله ۱ از ۳
۱_ تعدادی پد  زیر چشم را که مخصوص نقشه و پلن مژه است تهیه کنید. از مشتری خود بخواهید دراز بکشد و چشمانش را ببندد. پد را درست در زیر چشم ها ، در ناحیه پایین مژه قرار دهید.
اگر به توانایی های خود اطمینان ندارید ، به جای آن از سر مانکن استفاده کنید. 
می توانید پد را روی نوار کاغذ یا حتی ماسک پلاستیکی قرار دهید.

۲_یک خودکار قرمز تهیه کنید. اگر خودکار قرمز پیدا نکردید ، رنگ  دیگری مانند آبی روشن ، صورتی ، سبز یا حتی بنفش را امتحان کنید. از رنگ مشکی استفاده نکنید ، زیرا مژه های مشتری در آنها گم می شود. 


۳_خطوط زاویه دار را که از گوشه داخلی و خارجی چشم هستند، بکشید. سعی کنید این خطوط را با زاویه مژه های مشتری مطابقت دهید یعنی بشکل اوریب. اگر روی یک کاغذ تمرین می کنید ، ابتدا خط مژه مصنوعی بکشید. طول خطوط مهم نیست ، به شرطی که از مژه های مشتری بیشتر باشد. 
نقشه و پلن خود را بین  این 2 خط بکشید.


۴_از وسط یک خط عمودی بکشید. مرکز خط مژه مشتری را پیدا کنید. یک خط عمودی از آن نقطه به سمت لبه پد بکشید. بازهم طول خط مهم نیست.  یک طرف خط  "گوشه داخلی" گفته میشود  ، و  طرف دیگر خط "گوشه خارجی" نامیده می شود. 

۵_نقشه را به بخشهای کوچکتر تقسیم کنید. برای داشتن 3 قسمت به سمت گوشه ی داخلی و 4 قسمت به سمت گوشه ی  خارجی تقسیم بندی را انجام دهید. این خطوط را مستقیم و زاویه دار نگه دارید. خطوط باید با زاویه طبیعی مژه های مشتری مطابقت داشته باشند. 
گسترده ترین و بزرگ ترین  قسمت را در وسط چشم قرار دهید.
باریکترین قسمتها را در ناحیه گوشه ی خارجی چشم قرار دهید.
قسمت متوسط را در ناحیه گوشه داخلی چشم نگه دارید.

۶_بر اساس طول مژه مشتری بر اساس میلیمتر ، بخشها را شماره گذاری کنید. اعداد را درست در داخل هر بخش بنویسید ، از گوشه داخلی شروع کنید و در آخر قسمت گوشه خارجی چشم را انجام دهید. 
نمونه سازهای مژه های شما ممکن است به این شکل باشد: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 11 ، 10 و 9.
مثال دیگر ممکن است به این شکل باشد: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 10 ، 9 و 8. 

قسمت ۲ از ۳

۱_بدانید که هر مشتری منحصر به فرد خواهد بود. اکثرا از مپ  کت آی یا گربه ای استفاده میکنند  به این معنی که مژه ها به سمت گوشه خارجی از نظر طول و اندازه بلندتر هستند. چشم های درشت با مپ عروسکی قشنگ میشوند به این شکل که مژه ها در مرکز یعنی وسط چشم بلند تر هستند  و متراکم تر. با این حال همیشه استثناهایی وجود دارد و شما همچنین باید آنچه مشتری می خواهد را نیز در نظر بگیرید.
مشتری همیشه درست تشخیص نمیدهد ، و گاهی ممکن است درخواستی کند که بعد از پایان کار زیبا نشود. پس بعد از شنیدن نظر مشتری مشاوره حرفه ای خودتان را هم بدهید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب مژه های مناسب بر اساس فرم چشم ، زیر همین مقاله سوال بپرسید.

 


۲_وقتی صحبت از طراحی و مپ مژه ها می شود ، هیچ یک برای همه مناسب نیست. حتی اگر اکثر پلانها در قسمت های میانی طولانی تر و بلند تر باشند ،  گاهی اوقات ، شما باید آنها را در قسمت های بیرونی متناسب با شکل چشم منحصر به فرد مشتری خود بسازید. به عنوان مثال: 
افزودن مژه های بلندتر به گوشه های بیرونی باعث ایجاد مدل چشم گربه ای می شود و به باز تر دیده شدن چشم های نزدیک به هم کمک می کند.
افزودن مژه های بلندتر در وسط ، مپ عروسکی ایجاد می کند و به کشیده تر شدن چشم های گرد کمک می کند.
ترکیبی از طول های کوتاه تر و مپ چشم گربه ای به چشم های برجسته یا  کمک می کند تا کمتر برجسته به نظر برسند.


۳_با قسمتهای  مختلف بازی کنید. برخی از مشتری ها به بخشهایی با اندازه یکسان در سراسر نوار مژه نیاز دارند. اگر بخشها از نظر عرض سایز متفاوت باشند مدلهای متنوع تری نیز خواهید داشت به عنوان مثال ، می توانید بخشهای باریکی در گوشه های خارجی ، بخشهای متوسط در قسمت داخلی و قسمتهای وسیع در وسط چشم داشته باشید.

۴_چند مژه بلندتر را بین هر بخش اضافه کنید. به جای اینکه فقط قسمت ها را شماره گذاری کنید ، خطوط را نیز  شماره گذاری کنید. به این ترتیب ، شما چند مژه دیگر را بین هر بخش اضافه خواهید کرد. به عنوان مثال ، اگر نوار مژه شما مانند: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 10 باشد ، می توانید بین هر بخش مژه هایی با طول  11 ، 12 ، 13 و 12 قرار دهید. 

۵_از کار کردن با سایزهای خیلی بلند در تمام طول مژه خودداری کنید. اولین و آخرین قسمت های چشم  باید نزدیک به مژه های طبیعی مشتری باشد. طول های کوتاه باعث می شود مژه های مشتری پرتر به نظر برسند. برای بیشتر افراد ، 11 میلی متر بلند ترین سایز  مژه استفاده شده است ، اما برای برخی دیگر از مشتریان می توانید از طول ها و سایزهای  12 و 13 میلی متر استفاده کنید.


مرحله ۳ از ۳


۱_از مشتری خود بخواهید روی تخت دراز بکشد. همچنین می توانید از صندلی های تاشو نیز استفاده کنید از او بخواهید که راحت و طاق باز دراز کشیده و چشمانش کاملا بسته باشد. 

۲_ پدهای مخصوص زیر چشم را از لبه مژه های پایین بچسبانید این پدها حاوی کراتین هستند و موقع برداشتن آنها از زیر چشم به پوست و مژه های پایینی آسیب نمیزنند و همچنین صفحه ی سفید آن باعث میشود شما براحتی در هنگام ایزوله کردن مژه ها دید بهتری داشته باشید . 

۳_نقشه و پلن مورد نظرتان را با استفاده از خودکار قرمز روی پد سفید زیر چشم بکشید. ، می توانید به جای این پدها از پدهایی که از قبل خط کشی شده اند و چاپی هستند نیز استفاده کنید   ، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است پلن چاپی پلن مناسب گریم چشم مشتری شما نباشد. اگر نقشه از پیش ساخته شده متناسب با چشم مشتری شما نیست ، باید خودتان آنرا با خودکار روی پد بکشید.

۴_اولین قسمت را با شروع از گوشه داخلی چشم پر کنید. برای بیشتر افراد ، اندازه و طول  7 یا 8 میلی متر مناسب است . البته سایز و طول مژه های انتخابیشما به مشتری و شکل چشم منحصر به فرد و طول طبیعی مژه او بستگی دارد. از فن های سنگین و یا مژه هایی با ضخامت بالا در گوشه داخلی چشم استفاده نکنید. زیرا مژه های طبیعی فرد در این قسمت  بسیار ظریف هستند و نمی توانند وزن مژه های  اکستنشن را تحمل کنند.

 

۵_قسمت بعدی  را پر کنید. اگر با مژه های 7 میلی متری  شروع کرده اید ، در قسمت بعدی از مژه های بلندتر مثلا  8 میلی متری استفاده کنید. این   درجه بندی  به شما کمک می کند تا شکل ظریف و مرتبی به مژه ها بدهید از کوتاه به بلند . سپس ، کل قسمت 8 میلی متری را  پر کنید. 

۶_پر کردن کل مژه های چشم را ادامه دهید. هنگام درجه بندی نیازی نیست که به همان تعداد مژه اضافه کنید. اگر قسمت بسیار باریکی دارید ، ممکن است فقط به چند تار مژه نیاز داشته باشید. اگر بخش بزرگ تری از یک سایز را  داشته باشید ، به تارهای اکستنشن بیشتری نیاز خواهید داشت. 
اگر مژه ها را درجه بندی نکنید ، در نهایت حالت چشم و اکستنشن بشکل پله ای و بد حالت  خواهد بود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

نقش برای کاشت مژه

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

مقالات مرتبط
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
لیفت ابرو ابروهای شما را خیره کننده و سالم نگه می دارد و بر خلاف تتو ابرو دائمی لیفت ابرو کاملا بدون درد است. محصول Thuya به موهای ابرو زده ... ( لیفت ابرو دقیقاً چیست و چگونه انجام میشود؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت... ( لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
در این پست تصمیم دارم به سوالات شما عزیزان درباره اکستنش مژه پاسخ بدم. ۱-آیا بعد از اکستنشن مژه، مژه های طبیعی من سالم خواهند ماند؟ از مال... ( نکاتی مهم در مورد اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
داشتن مژه های زیبا همیشه مورد توجه خانم ها بوده است .برای داشتن مژه های زیبا راه های مختلفی وجود دارد .یکی از این روش ها استفاده از مژه های ... ( نحوه استفاده از مژه مصنوعی در 5 مرحله به همراه عکس)
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
 چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم. اصلا جای تعجب ندارد که همه ما دخترها خواستار مژه هایی بلند و ضخیم هستیم.  م... ( چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
امروز قصد داریم در مورد پالت مژه برای شما صحبت کنیم در ادامه خواهیم فهمید که اعداد و حروف بر روی جلد هر  پالت مژه چه معنا و مفهومی ... ( اعداد و حروف روی پالت اکستنشن مژه چه معنی دارند ؟)
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ادی لندن آرایشگر معروفی است که هنرمندان زیادی را میکاپ کرده از جمله الی گولدینگ_ مل بی_ ونسا وایت_ لیزا اسنودن و ... و با بیشتر برندهای برتر... ( بررسی مدل های اکستنشن مژه سلبریتی های مناسب مژه ها شما)
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
ما بعنوان یک اکستنشن کار موظف هستیم در درجه اول _مراقب سلامتی مشتریان خود باشیم.پس اول سلامتی بعد زیبایی در این مقاله میخواهیم در مورد قر... ( قرمزی و حساسیت چشم ها بعد از انجام اکستنشن مژه)
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
اگر تصمیم به ترمیم مژه خود ندارید بهترین راه برای برداشتن اکستنشن این هست که بگذارید خودشان به مرور زمان و با رشد مژه های طبیعی خودتان بریزن... ( چگونه اکستشن مژه را در منزل برداریم یا ریمو کنیم ؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کتی پری یک نمونه کامل از کسی است که تقریبا موهاش رو همه رنگی کرده. با رنگ موهای عجیب سایه های چشم بیرنگ و چشمهای درشت آبی فریبنده  دقیق... ( چگونه مژه های جذابی مانند مژه های کتی پری داشته باشیم؟)
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
تا قبل از آمدن روش جدید اکستنشن روسی یا انگلیسی اکستنشن مژه به روش کلاسیک انجام میشد . در روش کلاسیک تارهای مژه مصنوعی با ضخامت زیاد یعنی ق... ( مفهوم فن یا فن سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه ,یکی از مهمترین توانایی های یک اکستنشن کار حرفه ای این است که بداند برای هر مدل چشمی چه مدل اکستنشنی انجا... ( گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
بیشتر افراد زمان و حوصله ای اینکه هر روز از مژه مصنوعی استفاده کنند را ندارند پس جای تعجب نیست که طرفداران انجام اکستنشن مژه روز به روز بیشت... ( نکات مهم در اکستنشن مژه , نگهداری , انواع اکستنشن , ترمیم و ...)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
 اکستنشن های مدل روسی جدیدترین مدل اکستنشن مژه است که در سال ۲۰۱۰ در روسیه انجام شد و وارد دنیای مد و زیبایی شد  بعد از آن توسط بس... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه روسی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
پیوند ابرو یک عمل جراحی جزئی است که در آن کاشت ابرو بصورت  کاملاً یا جزئی انجام می شود. ریزش ابرو می تواند در اثر چرک بیش از حد ، آسیب ... ( مراحل کاشت ابرو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اکستنشن مژه کیم کارداشین منتسب به کیم کارداشیان است .حداقل در ایران نام متدی برای اکستشن مژه شده ولی جالب است بدانید این متد مشخصی در اروپا ... ( آموزش اکستنشن مژه کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
صبا شعبانی با تجربه 15 ساله در حوزه زیبایی و سلامت که با توجه به تجربه های زیادی که در سالن های زیبایی کسب کرده و دریافت مدرک های رسمی فنی ح... ( دوره آموزشی اکستنشن مژه صبا شعبانی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش بسی... ( تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اگر شما به دنبال راه هایی هستید که مژه های طبیعی خود را بهبود بدهید.و یا ترجیح میدهید از مژه مصنوعی استفاده نکنید .یکی از راه حل هایی که نسب... ( مزایا و معایب لیفت مژه چیست ؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه مصنوعی به چندیدین روش مختلف انجام میشود.که هر کدام مزیت ها و معایب مختص به خود را دارند.که دو روش مهم کاشت مژه عبارتند از :روش اول:... ( نحوه گذاشتن مژه مصنوعي)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
بهترین چسب مژه در سال 2019 چیست ؟ چسب مژه با کیفیت این اطمینان را به شما می دهد که  از مژه های کاشته شده  زمان بیشتری استف... ( بهترین چسب مژه برای اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار... ( اکستنشن مژه والیوم چیست)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک عملی است که خانم ها برای پرپشت کردن مژه های خود از ان استفاده میکنند. چشم های شما در زیباتر نشان دا... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا