مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/25

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
مژه مصنوعی
مژه مصنوعی
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منشر شده است۱۳۹۹/۰۹/۳۰ در تاریخ چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟ مقاله :
۱۳۹۹/۰۹/۳۰

چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟

چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری  روی چشمانمان باقی بماند؟

مژه های بلند  ظاهر و چشمها را جذاب تر نشان می دهند. یکی از راه های داشتن همچنین ظاهری استفاده از مژه مصنوعی ست.
 برای اینکه ماندگاری مژه های جدید شما بیشتر باشد ، ابتدا آنهایی را انتخاب کنید که مناسب حالت چشم  شما م باشند. سپس از استفاده از محصولات روغنی دوری کنید ، مژه های خود را مرتب تمیز  کنید و از لمس آنها خودداری کنید تا بتوانید آن مژه ها را هفته ها  داشته باشید!

مرحله ی ۱ از ۳
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید.


طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ممکن است وسوسه شوید و دلتان بخواهد از مژه بلند و پرحجم استفاده کنید  ، اما اگر مژه های طبیعی خیلی قوی ندارید و یا چشمانتان ریز است از مژه های خیلی پر پشت و بلند استفاده نکنید  . اگر مژه های ضعیف یا سبک تری دارید ، طول آن را از (0.051 تا 0.076 میلی متر) انتخاب کنید.
برای تعیین استحکام مژه ها ، انها را لمس کنید و ببینید آیا ریزش دارند یا شکننده هستند  . اینها هر دو نشانه ضعف مژه های شماست.


یک قانون  برای انتخاب طول مژه مصنوعی وجود دارد سعی کنید مژه انتخابی ۲ میلی متر بلندتر از مژه های طبیعی خودتان باشد

۲_شکلی را انتخاب کنید که شبیه مژه های طبیعی شما باشد. هر چه شکل اکستنشن یا مژه مصنوعی به مژه های خودتان نزدیکتر باشد ، ماندگاری آنها بیشتر است. اگر مژه های فوق العاده صاف دارید ، مژه ها یی با فر مژه ی چشم خود انتخاب نکنید زیرا مژه های طبیعیتان  بسیار سریعتر از بین می روند. متداولترین فرها ، فر "B" یا "C" هستند ، که متناسب با مژه های مژه طبیعی اکثر افراد است.
کم فر ترین حالت مژه  فرمت  "J" است.
اگر به طور طبیعی مژه های بسیار فر دارید ، فر  "D" یا "L" را انتخاب کنید.

۳_جنس مژه مناسب را بر اساس نوع مژه های خود انتخاب کنید. انتخاب اکستنشن با جنس و کیفیتی که برای مژه های طبیعی شما خیلی سنگین باشد ، باعث می شود زودتر از بین بروند. اکستنشن مژه و مژه مصنوعی به طور معمول  ، ابریشمی یا مینک است. مژه های مصنوعی سنگین ترین هستند ، بنابراین برای افرادی که مژه های طبیعی ضخیم و قوی دارند ، بد نیست ، در حالی که مژه های ابریشمی بسیار سبک و ظریف هستند. 
اگر مطمئن نیستید کدام جنس مژه  برای شما مناسب است ، به مو یا نوع پوست خود فکر کنید. افرادی که پوست نرم تری دارند اغلب موهای ریزتری دارند ، بنابراین ممکن است مثلاً از مژه های ابریشمی استفاده کنند.
مژه های مینک صرف نظر از اینکه مژه های طبیعی شما چگونه است ، برای همه مناسب است. با این حال ، آنها گران ترین نیز هستند .


مرحله ی ۲ از ۳
۱_حتما از یک سرم مژه خوب برای برس کردن و تمیز کردن اکستنشن ها و یا مژه مصنوعی از آلودگی گرد و غبار و چربی استفاده کنید . با این کار اکستنشن های شما دوام بیشتری خواهند داشت و در طول روز بهتر از آلودگی در برابر خاک ، عرق و روغن محافظت میشوند. مثل وقتی که ریمل می زنید ، 1 تا 2 لایه سرم مژه را  روی مژه های خود بکشید. 
برای نتیجه بهتر، روزانه از آن استفاده کنید. اما بطور معمول حداقل باید 2 تا 3 بار در هفته از آن استفاده کنید ، به خصوص اگر آرایش نمی کنید یا زیاد عرق نمی کنید.
یک سرم مژه خوب حاوی سرم هیالورونیک انتخاب کنید که ضمن محافظت از مژه های شما ، حالت دهی هم می کند.

۲_از ریمل ضد آب استفاده نکنید. خبر خوب این است که به طور معمول ، اکستنشن مژه نیاز به ریمل مژه  را از بین می برد ، زیرا به طور طبیعی بلند و پر به نظر می رسد. با این حال ، اگر هنوز می خواهید از آن استفاده کنید ، از ریمل  ضد آب استفاده نکنید. چون برای تمیز کردن آن نیاز است که خیلی به مژه ها فشار بیاورید و این باعث از بین رفتن و شکستگی موهای مژه میشود.

اگر می خواهید از آسیب دیدن جلوگیری کنید ، ریمل مژه ای انتخاب کنید که دارای برچسب "safe" باشد

۳_ یک پاک کننده آرایش بدون روغن انتخاب کنید. استفاده از روغن بر روی اکستنشن های خود می تواند قدرت چسب را در پایه شل کند. در عوض به دنبال یک پاک کننده آرایشی باشید که پایه آن آب باشد ، مانند یک تمیز کننده مایسل ، یا یکی از محصولات گیاهی مانند آلوئه ورا یا خیار. 
برای پاک کردن آرایش می توانید از شامپوی کودک که فاقد روغن است نیز استفاده کنید. 
از دستمال های تمیزکننده یا  پنبه ای به جای گلوله های پنبه ای استفاده کنید.

۴_ از استفاده از کرم های دور چشم  خود خودداری کنید مرطوب کننده های روغنی چربی را که مژه ها را در جای خود نگه می دارد ، از بین می برد. از کرم ها و سرم هایی که حاوی موادی مانند پارافین یا هر نوع روغنی هستند دوری کنید و از مرطوب کننده صورت خیلی نزدیک به ناحیه چشم استفاده نکنید. 
برای مرطوب کننده هایی که فاقد روغن هستند اما همچنان پوست شما را آبرسانی می کنند ، بدنبال موادی مانند اسید هیالورونیک ، عصاره خیار یا ویتامین E باشید.

۵_مژه های طبیعی خود را با سرم مژه تقویت کنید. هرچه مژه های شما قویتر باشد ، بهتر و طولانی تر می توانند اکستنشن ها و مژه مصنوعی را در جای خود نگه دارند. یکی از راه های تقویت  مژه های طبیعی استفاده از سرم رشد مژه است. آن را روی خط مژه خود تا جایی که ممکن است نزدیک ریشه بکشید ، از گوشه داخلی به بیرون چشم . 
سرم را یک بار در روز یا شب یا صبح استفاده کنید.
بدنبال سرم هایی باشید که حاوی اسیدهای چرب ، پپتیدها یا ویتامین B5 باشند ، که همگی برای رطوبت رسانی ، تقویت و تحریک رشد  مژه مفید هستند .
مراقب باشید سرم در چشم نریزد زیرا باعث تحریک چشم می شود.

مرحله ۳ از ۳
از مژه های خود مراقبت کنید

۱_ اگر لازم است مژه ها را لمس کنید ، به جای مالش ، آنها را با یک براش کوچک شانه کنید.
هنگامی که صورت خود را خشک می کنید یا هنگامی که چشم شما خارش دارد به آرامی این کار را انجام دهید.
 مالش چشم می تواند باعث ریزش مژه ها شود. سعی کنید مژه های خود را زیاد لمس نکنید ، اما در مواردی که مجبور هستید ، به آرامی اینکار را انجام دهید 

در هنگام مالیدن چشم و مژه ها  چربی دست شما به چشم و چسب منتقل میشود و  می تواند آن را سریعتر از بین ببرد.

۲_مژه های خود را روزی 2 بار براش بزنید. این کار را می توانید یک بار در صبح و یک بار در شب انجام دهید. از پایه تا نوک مژه ها براش را بچرخانید تا مژه ها را شانه کرده و هر قسمت کج و نامرتب را درست کنید. 
براش مژه را می توانید در یک فروشگاه زیبایی یا خرده فروشی آنلاین پیدا کنید.

۳_برای از بین بردن تجمع میکروب و پوسته مژه های خود را هر روز تمیز کنید. حتی اگر از آرایش چشم استفاده نکنید ، مژه های شما گرد و غبار را میگیرد  تا از چشمان شما محافظت کند ، بنابراین بسیار کثیف می شوند. یک پنبه  را به یک پاک کننده ملایم و بدون روغن آغشته کنید و آن را روی مژه های خود بکشید تا تمیز شود. 
همچنین می توانید شامپوی مژه را از یک سالن ، فروشگاه زیبایی یا خرده فروشی آنلاین خریداری کنید.
اگر می خواهید مژه ها سریع تر خشک شوند ، به مدت 10 ثانیه روی هر چشم از سشوار با باد ملایم و سرد استفاده کنید. هرگز از حرارت زیاد  استفاده نکنید. 

۴_به پشت یا پهلو بخوابید تا مژه های خود را له نکنید. بدترین حالت خواب برای کسی که از مژه مصنوعی یا اکستنشن دارد  ، روی شکم خوابیدن است . هنگامی که صورت شما به بالش فشار داده می شود ، آن را به مژه ها می مالید و شکل آنها را بهم می ریزد. موقعیتی را انتخاب کنید که صورت شما در برابر بالش نباشد ، مانند پشت یا پهلو با صورت رو به بالا. 
این امر به ویژه در 2 روز اول پس از انجام اکستنشن یا مژه مصنوعی  از زمان خشک شدن چسب بسیار مهم است.
برای محافظت بیشتر از روبالشی ابریشمی استفاده کنید. ابریشم اصطکاک کمتری بین پارچه و مژه های شما ایجاد می کند.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

مقالات مرتبط
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
لیفت ابرو ابروهای شما را خیره کننده و سالم نگه می دارد و بر خلاف تتو ابرو دائمی لیفت ابرو کاملا بدون درد است. محصول Thuya به موهای ابرو زده ... ( لیفت ابرو دقیقاً چیست و چگونه انجام میشود؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت... ( لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
در این پست تصمیم دارم به سوالات شما عزیزان درباره اکستنش مژه پاسخ بدم. ۱-آیا بعد از اکستنشن مژه، مژه های طبیعی من سالم خواهند ماند؟ از مال... ( نکاتی مهم در مورد اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
داشتن مژه های زیبا همیشه مورد توجه خانم ها بوده است .برای داشتن مژه های زیبا راه های مختلفی وجود دارد .یکی از این روش ها استفاده از مژه های ... ( نحوه استفاده از مژه مصنوعی در 5 مرحله به همراه عکس)
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
 چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم. اصلا جای تعجب ندارد که همه ما دخترها خواستار مژه هایی بلند و ضخیم هستیم.  م... ( چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
امروز قصد داریم در مورد پالت مژه برای شما صحبت کنیم در ادامه خواهیم فهمید که اعداد و حروف بر روی جلد هر  پالت مژه چه معنا و مفهومی ... ( اعداد و حروف روی پالت اکستنشن مژه چه معنی دارند ؟)
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ادی لندن آرایشگر معروفی است که هنرمندان زیادی را میکاپ کرده از جمله الی گولدینگ_ مل بی_ ونسا وایت_ لیزا اسنودن و ... و با بیشتر برندهای برتر... ( بررسی مدل های اکستنشن مژه سلبریتی های مناسب مژه ها شما)
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
ما بعنوان یک اکستنشن کار موظف هستیم در درجه اول _مراقب سلامتی مشتریان خود باشیم.پس اول سلامتی بعد زیبایی در این مقاله میخواهیم در مورد قر... ( قرمزی و حساسیت چشم ها بعد از انجام اکستنشن مژه)
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
اگر تصمیم به ترمیم مژه خود ندارید بهترین راه برای برداشتن اکستنشن این هست که بگذارید خودشان به مرور زمان و با رشد مژه های طبیعی خودتان بریزن... ( چگونه اکستشن مژه را در منزل برداریم یا ریمو کنیم ؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کتی پری یک نمونه کامل از کسی است که تقریبا موهاش رو همه رنگی کرده. با رنگ موهای عجیب سایه های چشم بیرنگ و چشمهای درشت آبی فریبنده  دقیق... ( چگونه مژه های جذابی مانند مژه های کتی پری داشته باشیم؟)
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
تا قبل از آمدن روش جدید اکستنشن روسی یا انگلیسی اکستنشن مژه به روش کلاسیک انجام میشد . در روش کلاسیک تارهای مژه مصنوعی با ضخامت زیاد یعنی ق... ( مفهوم فن یا فن سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه ,یکی از مهمترین توانایی های یک اکستنشن کار حرفه ای این است که بداند برای هر مدل چشمی چه مدل اکستنشنی انجا... ( گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
بیشتر افراد زمان و حوصله ای اینکه هر روز از مژه مصنوعی استفاده کنند را ندارند پس جای تعجب نیست که طرفداران انجام اکستنشن مژه روز به روز بیشت... ( نکات مهم در اکستنشن مژه , نگهداری , انواع اکستنشن , ترمیم و ...)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
 اکستنشن های مدل روسی جدیدترین مدل اکستنشن مژه است که در سال ۲۰۱۰ در روسیه انجام شد و وارد دنیای مد و زیبایی شد  بعد از آن توسط بس... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه روسی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
پیوند ابرو یک عمل جراحی جزئی است که در آن کاشت ابرو بصورت  کاملاً یا جزئی انجام می شود. ریزش ابرو می تواند در اثر چرک بیش از حد ، آسیب ... ( مراحل کاشت ابرو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اکستنشن مژه کیم کارداشین منتسب به کیم کارداشیان است .حداقل در ایران نام متدی برای اکستشن مژه شده ولی جالب است بدانید این متد مشخصی در اروپا ... ( آموزش اکستنشن مژه کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
صبا شعبانی با تجربه 15 ساله در حوزه زیبایی و سلامت که با توجه به تجربه های زیادی که در سالن های زیبایی کسب کرده و دریافت مدرک های رسمی فنی ح... ( دوره آموزشی اکستنشن مژه صبا شعبانی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش بسی... ( تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اگر شما به دنبال راه هایی هستید که مژه های طبیعی خود را بهبود بدهید.و یا ترجیح میدهید از مژه مصنوعی استفاده نکنید .یکی از راه حل هایی که نسب... ( مزایا و معایب لیفت مژه چیست ؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه مصنوعی به چندیدین روش مختلف انجام میشود.که هر کدام مزیت ها و معایب مختص به خود را دارند.که دو روش مهم کاشت مژه عبارتند از :روش اول:... ( نحوه گذاشتن مژه مصنوعي)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
بهترین چسب مژه در سال 2019 چیست ؟ چسب مژه با کیفیت این اطمینان را به شما می دهد که  از مژه های کاشته شده  زمان بیشتری استف... ( بهترین چسب مژه برای اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار... ( اکستنشن مژه والیوم چیست)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک عملی است که خانم ها برای پرپشت کردن مژه های خود از ان استفاده میکنند. چشم های شما در زیباتر نشان دا... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا