مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Apr/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم
اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ منشر شده است۱۳۹۹/۱۱/۳۰ در تاریخ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم مقاله :
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم

اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعیت این است که هرچه سرعت انجام کار بیشتر باشد شما میتوانید ، مشتریان بیشتری را قبول کنید ، این بدان معناست که درآمد بیشتری کسب میکنید گفتم اکستنشن مژه. درست فهمیدی؟ به عنوان یک مژه کار ، ما هرگز نمی خواهیم کیفیت را فدای وقت و زمان کنیم ، اما اگر راهی برای سریعتر شدن وجود داشته باشد و همچنان یک اکستنشن مژه با کیفیت بالا داشته باشید ، ما 100٪ آنرا انجام خواهیم داد.

زمان بندی استاندارد برای انجام اکستنشن مژه
مجموعه کامل کلاسیک: 1.5 تا 2 ساعت
ترمیم کلاسیک 2-3 هفته ای: 1 تا 1.25 ساعت
اکستنشن والیوم : 2 تا 3 ساعت
ترمیم 2-3 هفته پر: 1.25 تا 1.5 ساعت
اگر در این بازه های زمانی هستید ، پس یک اکستنشن کار حرفه ای هستید. شما عالی کار می کنید ،
اگر در این بازه های زمانی نیستید ، خوب ، ما پنج نکته داریم که می تواند به شما کمک کند تا به این استاندارد برسید.

 

1. تنظیم زمان در اکستنشن مژه


حداکثر 5 دقیقه صرفه جویی کنید
آماده شدن برای مشتری خود قبل از شروع کار ، باعث صرفه جویی در وقت گرانبهای شما در می شود. آیا هنگام مراجعه مشتری از در آماده هستید یا باید لوازم مژه خود را آماده کنید؟ اگر تمام ابزار کار مورد نیاز را آماده داشته باشید ، این امر به شما در کاهش مدت زمان انجام کار کمک می کند. آیا پنس های مژه های شما ضد عفونی شده است؟ آیا چسب نواری و پد آماده دارید؟ این چیزهای کوچک باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد!

همچنین به شدت توصیه می کنم تنظیمات مربوط به کار خود را ارزیابی کنید تا ببینید آیا می توانید برای از بین بردن وقت تلف شده در حین انجام کاد ، تنظیمات کوچکی انجام دهید. آیا لوازم مژه شما نزدیک شماست یا برای برداشتن آنها باید از جای خود بلند شوید؟ آیا پک مژه های شما پر و منظم است؟ آیا از سنگ شیشه ای مخصوص چسب  مژه اکریلیک استفاده می کنید؟ با نزدیک بودن چسب مژه به اکستنشن ، از حرکت اتلاف وقت به سمت مشتری  جلوگیری می کند. همچنین ، سنگ شیشه ای مخصوص چسب مژه چسب را مدت طولانی تری خنک نگه می دارد ، به این معنی که چسب مژه شما در طول سرویس ماندگاری بیشتری خواهد داشت. حتی در هنگام تکان دادن آن بطری چسب و استفاده از قطره جدید روی سنگ خود صرفه جویی خواهید کرد! نکته مهم دیگر در مورد استفاده از  سنگ شیشه ای  ، آن را نزدیک به صورت مشتری نگه دارید. هرچه دست شما در طی مسافت کمتری باشد ، می توانید زمان بیشتری را صرفه جویی کنید.

2_جداسازی در اکستنشن مژه
حداکثر 10 دقیقه صرفه جویی کنید
همه ما می دانیم که ایزوله کردن و جداسازی چقدر مهم است و ما همچنین می دانیم که چقدر اینکار طول می کشد! ایجاد حافظه عضلانی به تمرین نیاز دارد ، اما در نهایت مجبور نخواهید بود که به آنچه انجام می دهید فکر کنید. همانطور که می گویند ، کار نیکو کردن از پر کردن است . تمرین زیاد به خوبی زمان جداکردن و ایزوله مژه را بهبود می بخشد ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند به سرعت بخشیدن به انزوا کمک کند.

از جابجایی نترسید تغییر زاویه می تواند هنگام انجام کار تفاوت زیادی ایجاد کند. نشستن مستقیم پشت مشتری فقط یک منظره از مژه های او را نشان می دهد ، اما اگر به پهلو حرکت کنید ، می توانید نمای دیگری نیز داشته باشید. سر مشتری را حرکت دهید. مشتری شما مژه های زیبایی می خواهد ، بنابراین من قول می دهم اگر سر مشتری را جابجا کنید آنها با این کار مشکلی نخواهند داشت.


کار خود را با انجام اکستنشن روی مژه های کوتاه تر شروع کنید . مژه های کوتاه طبیعی می توانند در حین دیده نشدن مانع ایجاد کنند ، اما با استفاده از اکستنشن روی آنها ، به راحتی قابل مشاهده هستند و به راحتی میتوانید مژه های بلند تر را ایزوله کنید . من توصیه می کنم برای جلوگیری از شکستن مژه طبیعی ، از اکستنشن نازک و کوتاه استفاده کنید. همانطور که می دانید ، سلامت مژه یکی از اولویت های اصلی ما است!
نوار چسب
نوار چسب نه تنها به نگه داشتن مژه های پایین کمک می کند ، بلکه همچنین ابزاری عالی است که می تواند به صورت جداگانه به شما کمک کند. با استفاده از نوار چسب می توانید پلک مشتری را به سمت بالا بکشید تا بتوانید راحت تر مژه ها را ببینید و ایزوله کنید.
این کار باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به شما کمک می کند با کیفیت عالی کار اکستنشن مشتری تان را انجام دهید .

3_ایزوله بیش از حد | حداکثر 5 دقیقه صرفه جویی کنید
محبوب ترین روش ایزوله کردن ، روس weaving است. من شخصاً از این روش استفاده می کنم ، و همه هندجوهای من نیز همین کار را می کنند! این یک روش عالی و سریع برای جداسازی است. اما ، اگر در طول مدت انجام اکستنشن مژه بیش از حد پنس خود را در طول مژه طبیعی حابجا کنید ، وقت خود را تلف می کنید. اگر از روش weaving استفاده می کنید ، مطمئن شوید که سریع و درست اینکار را انجام میدهید.

4. براش کردن بیش از حد | حداکثر 5 دقیقه صرفه جویی کنید
پراش کردن بیش از حد مژه ها مشکلی ندارد اما زمان زیادی را برای اینکار صرف نکنید. حداکثر ، من توصیه می کنم مژه ها را فقط چند بار در طول اکستنشن و حداکثر 6 بار در طول یک ست کامل براش بزنید.

5. صحبت کردن
حداکثر 10 دقیقه صرفه جویی کنید
ایجاد ارتباط با مشتری بسیار مهم است. مشتری های شما وفادار خواهند بود اگر شما را فراتر از یک هنرمند و اکستنشن کار مژه بلکه دوست خود بدانند. اما صحبت کردن می تواند برای شما باعث حواس پرتی شود.
آیا مشتری شما هنگام صحبت صورت خود را حرکت می دهد؟ خوب ، این سرعت شما را نیز کند خواهد کرد.
در پایان تاکید میکنم، تمرین ، تمرین و تمرین تنها چیزی است که زمان شما را بهبود می بخشد.این پنج مورد را امتحان کنید و من قول می دهم که تفاوت را در سرعت و کیفیت کار خود خواهید دید.
برای اطلاع از پکیج های آموزشی من و انجام خدمات اکستنشن مژه با شماره ۰۹۳۹۲۷۲۰۶۱۲ تماس بگیرید
کانال یوتیوب sabarico را دنبال کنید

نام نویسنده : صبا شعبانی

آرایش

آرایشگاه

مو

آموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

طول عمر اکستنشن

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۳
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
لیفت ابرو ابروهای شما را خیره کننده و سالم نگه می دارد و بر خلاف تتو ابرو دائمی لیفت ابرو کاملا بدون درد است. محصول Thuya به موهای ابرو زده ... ( لیفت ابرو دقیقاً چیست و چگونه انجام میشود؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۵
لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت... ( لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
در این پست تصمیم دارم به سوالات شما عزیزان درباره اکستنش مژه پاسخ بدم. ۱-آیا بعد از اکستنشن مژه، مژه های طبیعی من سالم خواهند ماند؟ از مال... ( نکاتی مهم در مورد اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
داشتن مژه های زیبا همیشه مورد توجه خانم ها بوده است .برای داشتن مژه های زیبا راه های مختلفی وجود دارد .یکی از این روش ها استفاده از مژه های ... ( نحوه استفاده از مژه مصنوعی در 5 مرحله به همراه عکس)
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
 چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم. اصلا جای تعجب ندارد که همه ما دخترها خواستار مژه هایی بلند و ضخیم هستیم.  م... ( چگونه مژه های خود را بعد از اکستنشن مژه تقویت کنیم.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
امروز قصد داریم در مورد پالت مژه برای شما صحبت کنیم در ادامه خواهیم فهمید که اعداد و حروف بر روی جلد هر  پالت مژه چه معنا و مفهومی ... ( اعداد و حروف روی پالت اکستنشن مژه چه معنی دارند ؟)
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ادی لندن آرایشگر معروفی است که هنرمندان زیادی را میکاپ کرده از جمله الی گولدینگ_ مل بی_ ونسا وایت_ لیزا اسنودن و ... و با بیشتر برندهای برتر... ( بررسی مدل های اکستنشن مژه سلبریتی های مناسب مژه ها شما)
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
ما بعنوان یک اکستنشن کار موظف هستیم در درجه اول _مراقب سلامتی مشتریان خود باشیم.پس اول سلامتی بعد زیبایی در این مقاله میخواهیم در مورد قر... ( قرمزی و حساسیت چشم ها بعد از انجام اکستنشن مژه)
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
اگر تصمیم به ترمیم مژه خود ندارید بهترین راه برای برداشتن اکستنشن این هست که بگذارید خودشان به مرور زمان و با رشد مژه های طبیعی خودتان بریزن... ( چگونه اکستشن مژه را در منزل برداریم یا ریمو کنیم ؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کتی پری یک نمونه کامل از کسی است که تقریبا موهاش رو همه رنگی کرده. با رنگ موهای عجیب سایه های چشم بیرنگ و چشمهای درشت آبی فریبنده  دقیق... ( چگونه مژه های جذابی مانند مژه های کتی پری داشته باشیم؟)
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
تا قبل از آمدن روش جدید اکستنشن روسی یا انگلیسی اکستنشن مژه به روش کلاسیک انجام میشد . در روش کلاسیک تارهای مژه مصنوعی با ضخامت زیاد یعنی ق... ( مفهوم فن یا فن سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه ,یکی از مهمترین توانایی های یک اکستنشن کار حرفه ای این است که بداند برای هر مدل چشمی چه مدل اکستنشنی انجا... ( گریم یا متعادل سازی در اکستنشن مژه)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
بیشتر افراد زمان و حوصله ای اینکه هر روز از مژه مصنوعی استفاده کنند را ندارند پس جای تعجب نیست که طرفداران انجام اکستنشن مژه روز به روز بیشت... ( نکات مهم در اکستنشن مژه , نگهداری , انواع اکستنشن , ترمیم و ...)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
 اکستنشن های مدل روسی جدیدترین مدل اکستنشن مژه است که در سال ۲۰۱۰ در روسیه انجام شد و وارد دنیای مد و زیبایی شد  بعد از آن توسط بس... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه روسی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
پیوند ابرو یک عمل جراحی جزئی است که در آن کاشت ابرو بصورت  کاملاً یا جزئی انجام می شود. ریزش ابرو می تواند در اثر چرک بیش از حد ، آسیب ... ( مراحل کاشت ابرو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اکستنشن مژه کیم کارداشین منتسب به کیم کارداشیان است .حداقل در ایران نام متدی برای اکستشن مژه شده ولی جالب است بدانید این متد مشخصی در اروپا ... ( آموزش اکستنشن مژه کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
صبا شعبانی با تجربه 15 ساله در حوزه زیبایی و سلامت که با توجه به تجربه های زیادی که در سالن های زیبایی کسب کرده و دریافت مدرک های رسمی فنی ح... ( دوره آموزشی اکستنشن مژه صبا شعبانی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش بسی... ( تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اگر شما به دنبال راه هایی هستید که مژه های طبیعی خود را بهبود بدهید.و یا ترجیح میدهید از مژه مصنوعی استفاده نکنید .یکی از راه حل هایی که نسب... ( مزایا و معایب لیفت مژه چیست ؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه مصنوعی به چندیدین روش مختلف انجام میشود.که هر کدام مزیت ها و معایب مختص به خود را دارند.که دو روش مهم کاشت مژه عبارتند از :روش اول:... ( نحوه گذاشتن مژه مصنوعي)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
بهترین چسب مژه در سال 2019 چیست ؟ چسب مژه با کیفیت این اطمینان را به شما می دهد که  از مژه های کاشته شده  زمان بیشتری استف... ( بهترین چسب مژه برای اکستنشن مژه چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار... ( اکستنشن مژه والیوم چیست)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک عملی است که خانم ها برای پرپشت کردن مژه های خود از ان استفاده میکنند. چشم های شما در زیباتر نشان دا... ( آموزش کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک و هیبریدی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا