مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/20

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
کاشت و اکستنشن مژه >
آخرین مدل اکستنشن مژه
آخرین مدل اکستنشن مژه
۱۴۰۰/۰۷/۱۴

آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱

پیش بینی مد اکستنشن مژه 2021

اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد آنچه واقعاً ما را خوشحال می کند داشته ایم. ما پیش بینی می کنیم که در سال 2021 بسیاری از ما با نگرشی متفاوت تر به تصمیمات خود در زندگی ادامه خواهیم داد ، فقط به آنچه دیگران فکر می کنند اهمیت نمی دهیم بلکه به آنچه به ما شادی می بخشد اهمیت می دهیم.

 می توانید انتظار داشته باشید که مدل های اکستنشن مژه در سال 2021 بسیار جسورانه تر و خلاق تر باشد. در واقع بخاطر استفاده از ماسک به دلیل شیوع کرونا تمرکز روی زیبایی چشم ها و مژه ها بیشتر و قابل لمس تر بود.
 

انتظار می رود در سال 2021  مژه های رنگی ،  بافت و فرهای غیر معمول اکستنشن بیشتر مد شود.

1_  مژه های رنگی اکستنشن مژه های رنگی

هنگامی که فقط برای چند مشتری اکستنشن رنگی کار می کنید ، توسط افراد بیشتری مورد استقبال قرار می گیرد. همه می خواهند از آن استفاده کنند. اکستنشن رنگی باعث برجسته شدن بیشتر چشم ها می شود.

2_  تزئین مژه


اگرچه ممکن است غیر عادی به نظر برسند ، اما تزئیناتی مانند نگین ساده ترین راه برای ایجاد تغییر مد اکستنشن مژه در سال 2021 است.

3_  مدل مژه های وت که حالتی خیس به مژه ها می دهد با استفاده از فن های باریک حالت چشم را زیباتر و مشکی تر می کند.

نام نویسنده : حامد شعبانی

اکستنشن مژه سال

سال اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه

اکستنشن مژه خاص

اکستنشن مژه

زدن نگین بر مژه

اکستنشن نگینی

اکستنشن رنگی

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۳
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
۱۳۹۹/۰۹/۲۰
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا