مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/05

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
آمبر هرد Amber Heard >
امبر هرد با حجاب کامل
امبر هرد با حجاب کامل
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه

امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه ظاهر شد

 

امبر هرد در پی انتقادهای شدید از ظاهرش در مساجد استانبول این بار عکسی با ظاهری پوشیده تر در مسجد ایاصوفیه منتشر کرد!

امبر هرد که به ترکیه سفر کرده عکس هایی در مساجد استانبول منتشر کرد و از زیبایی این شهر و مسجدهای آن گفته بود اما ظاهر و استایل او در این عکس ها بسیار بحث بر انگیز شده و بسیاری از مردم ظاهر او را بی احترامی به مکان مقدس مسجد و حجاب او را تنها یک اکسسوری برای کامل کردن استایلش دانستند!


بسیاری از کاربران نوع پوشش او را که از لباس زیر استفاده نکرده و اندامش  نمایان است و همچنین حجابش را در حالی که موها و گردنش مشخص است را نامناسب و بی احترامی به حجاب و مسجد دانستند و او را مورد سرزنش شدیدی قرار دادند ؛
امبر هرد در واکنش به مقاله ای که از نوع پوشش و حجاب او انتقاد کرده بود نوشت “مسجدها هم مثل کلیساها و موزه ها مکانی واقعی هستند که گاهی اوقات برای بازدید از این مکانها باید روسری سر کرد

حالا امبر امروز عکس جدیدی از بازدیدش در مسجد ایا صوفیه استانبول منتشر کرده که به نظر میرسد سعی کرده پوشیده تر و حجابی نزدیک به چیزی که مردم از او خواسته بودند داشته باشد

نام نویسنده : حامد شعبانی
خدمات ارایشگری در منزل خیانت امبر هرد طلاق امبر هرد امبر هرد شکنجه جانی دپ جانی دپ امبرهرد مسلمان شد امبر هرد در مسجد
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
امبر هرد باید زندانی شود. براساس گزارشی از دیلی میل پرونده قاچاق سگ توسط بازیگر جنجالی این روز ها  امبر هرد به استرالیا در سال ۲۰۱۵ با... ( امبر هرد توسط جانی دپ به ده سال زندان محکوم شد او باید به زندان برود و میلیون ها دلار ضرر کرد)
بر اساس گزارش خبر گذاری  دیلی میل جانی دپ و وکلایش بلاخره  توانسته‌اند برنده پرونده‌ای شوند با موضوع  آیا امبر... ( جانی دپ در دادگاهی علیه امبر هرد پیروز شد و توانست علیه امبر هرد حکم ایالتی بگیرد)
امبر هرد  Amber Heard با نام کامل Amber Laura Heard وی در شهر استین تگزاس  Austin, Texas در تاریخ ۲ / ۲ / ۱۳۶۵ (34 سال س... ( بیوگرافی کامل امبر هرد (Amber Heard) همراه با مصاحبه و عکس)
امبر هرد(Amber Heard) راهت بنویسید جانی دپ یک هسر آزار است امبر هرد برنده قطعی دادگاه علیه جانی دپ شد. و  در واکنش به رد درخواس... ( امبر هرد خطاب به روزنامه ها(جانی دپ یک همسر آزار است))
جانی دپ و امبر هرد Johnny Depp - Amber Heard جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان جک اسپارو رسما به عنوان همسر آزار از سوی دادگاه لندن معرفی شد!... ( امبر هرد برنده نتیجه دادگاه خود علیه جانی دپ شد)
Amber Heard براساس برخی خبر های منتشر شده گفته میشود امبر هرد بازیگر نقش مرا در فیلم آکوامن از ایفای نقش در سری دوم این فیلم اخراج شده و ک... ( امبر هرد Amber Heard به طور رسمی از مجموعه فیلم های اکوامن اخراج شد.)
در جلسه جدید دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشریه سان ، مکالماتی خصوصی از امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو علنی شد ! در ا... ( رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو)
جانی دپ و امبر هرد همراه دوست دخترش بیانکا بوتی در حال رفتن به سومین روز از دادگاه بررسی پرونده طلاق آنها و شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشر... ( امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.)
یک وکیل عالی رتبه هالیوود بعد از اخراج جانی دپ از فیلم Fantastic Beasts گفت “دوران کار جانی دپ در هالیوود به سر رسیده است!” هفت... ( جانی دپ یک هیولا است او دیگر نباید فیلم بازی کند!!!!)
جمع آوری بیش از یک میلیون امضا برای اخراج امبر هرد! بعد از اخراج جانی دپ از فیلم های دزدان دریایی کارائیب و Fantastic beasts توسط کمپانی ه... ( امبر هرد را از فیلم آکوامن بیرون کنید!!!)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا