مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
آمبر هرد Amber Heard >
پیروزی جانی دپ در دادگاه
پیروزی جانی دپ در دادگاه
۱۴۰۰/۰۷/۱۰

جانی دپ در دادگاهی علیه امبر هرد پیروز شد و توانست علیه امبر هرد حکم ایالتی بگیرد

بر اساس گزارش خبر گذاری  دیلی میل جانی دپ و وکلایش بلاخره  توانسته‌اند برنده پرونده‌ای شوند با موضوع  آیا امبر هرد مبلغ ۷ میلیون دلار وجه المصالحه طلاقش را به دو موسسه خیریه که از آنها نام برده  اهدا کرده است یا خیر!

امبر هرد در سال ۲۰۱۶ پس از پیروزی در دادگاه با چهره ای مظلومانه  مدعی شده بود تمام ۷ میلیون دلاری را که به عنوان وجه المصالحه طلاق از جانی دپ دریافت می کند  را پس از جدایی به صورت مساوی به دو موسسه اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا و بیمارستان کودکان لس آنجلس اهدا خواهد کرد.

ادعایی که جانی دپ و وکلایش به شدت آن را محکوم و دروغ می دانند. آنها  می گویند امبر هرد این مبلغ را تاکنون به این دو موسسه اهدا نکرده است. و دروغ می گویند.
‌‌‌
به گفته دیلی میل اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا  از تایید اینکه آیا امبر هرد طی این چند سال ۳.۵ میلیون دلار به آنها اهدا کرده یا نه خودداری می کند!

پیش از این و در ماه ژانویه، دیلی میل اسنادی را منتشر کرد که نشان داد امبر هرد تنها ۱۰۰ هزار دلار از ۳.۵ میلیون دلاری که قول داده بوده و در رسانه ها اعلام کرده را به بیمارستان کودکان لس آنجلس اهدا کرده است.
‌‌
حالا و پس از مدت ها جنجال بر سر این موضوع جانی دپ و وکلایش توانسته‌اند دادگاه را متقاعد کنند که این دو موسسه را وادار کند تا اگر چنین کمکی از سوی امبر هرد دریافت کرده‌اند اسناد آن را باید ارائه کنند.(که همچین چیزی دروغ است)

نام نویسنده : حامد شعبانی
کلاه برداری امبر هرد تجاور به امبر هرد خیانت امبر هرد طلاق جانی دپ و امبر هرد پیروزی جانی دپ در دادگاه دادگاه جانی دپ
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
امبر هرد باید زندانی شود. براساس گزارشی از دیلی میل پرونده قاچاق سگ توسط بازیگر جنجالی این روز ها  امبر هرد به استرالیا در سال ۲۰۱۵ با... ( امبر هرد توسط جانی دپ به ده سال زندان محکوم شد او باید به زندان برود و میلیون ها دلار ضرر کرد)
امبر هرد  Amber Heard با نام کامل Amber Laura Heard وی در شهر استین تگزاس  Austin, Texas در تاریخ ۲ / ۲ / ۱۳۶۵ (34 سال س... ( بیوگرافی کامل امبر هرد (Amber Heard) همراه با مصاحبه و عکس)
امبر هرد(Amber Heard) راهت بنویسید جانی دپ یک هسر آزار است امبر هرد برنده قطعی دادگاه علیه جانی دپ شد. و  در واکنش به رد درخواس... ( امبر هرد خطاب به روزنامه ها(جانی دپ یک همسر آزار است))
جانی دپ و امبر هرد Johnny Depp - Amber Heard جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان جک اسپارو رسما به عنوان همسر آزار از سوی دادگاه لندن معرفی شد!... ( امبر هرد برنده نتیجه دادگاه خود علیه جانی دپ شد)
Amber Heard براساس برخی خبر های منتشر شده گفته میشود امبر هرد بازیگر نقش مرا در فیلم آکوامن از ایفای نقش در سری دوم این فیلم اخراج شده و ک... ( امبر هرد Amber Heard به طور رسمی از مجموعه فیلم های اکوامن اخراج شد.)
در جلسه جدید دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشریه سان ، مکالماتی خصوصی از امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو علنی شد ! در ا... ( رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو)
امبر هرد در پی انتقادهای شدید از ظاهرش در مساجد استانبول این بار عکسی با ظاهری پوشیده تر در مسجد ایاصوفیه منتشر کرد! امبر هرد که به ترکیه... ( امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه)
جانی دپ و امبر هرد همراه دوست دخترش بیانکا بوتی در حال رفتن به سومین روز از دادگاه بررسی پرونده طلاق آنها و شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشر... ( امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.)
یک وکیل عالی رتبه هالیوود بعد از اخراج جانی دپ از فیلم Fantastic Beasts گفت “دوران کار جانی دپ در هالیوود به سر رسیده است!” هفت... ( جانی دپ یک هیولا است او دیگر نباید فیلم بازی کند!!!!)
جمع آوری بیش از یک میلیون امضا برای اخراج امبر هرد! بعد از اخراج جانی دپ از فیلم های دزدان دریایی کارائیب و Fantastic beasts توسط کمپانی ه... ( امبر هرد را از فیلم آکوامن بیرون کنید!!!)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا