مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
آمبر هرد Amber Heard >
خیانت امبرهرد به جانی دپ
خیانت امبرهرد به جانی دپ
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو

رسوای اخلاقی , امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو در نبود جانی دپ رابطه مخفیانه داشته است

در جلسه جدید دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشریه سان ، مکالماتی خصوصی از امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو علنی شد !
در این جلسه امبر هرد قسمتی از پیامهای ارسال شده از طرف ایلان ماسک به خودش مربوط به بعد از جدایی از جانی دپ را علنی کرد ، ایلان ماسک در این پیامها به امبر پیشنهاد داده بوده به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته امنیت او را تامین کند و همچنین گفته بوده این پیشنهاد او پابرجا می ماند حتی اگر امبر هرد نخواهد دیگر او را ببیند ، و او حس می کند یک احمق است و امبر هرد را واقعا دوست دارد ؛
امبر هرد و ایلان ماسک برای مدتی بعد از جدایی او از جانی دپ رابطه داشتند و به گفته جانی و شهادت نگهبان خانه آنها در زمانی که جانی دپ و امبر هرد زن و شوهر بوده اند نیز آنها با هم رابطه ای مخفیانه داشته اند ؛

در قسمتی دیگر از دادگاه ویدیوهایی از دوربین مداربسته پنت هاوسجانی دپ پخش شد که امبر هرد برای بردن جیمز فرانکو به بالا به طبقه پایین می آید و چهره اش را از دوربین دور می کند ، وکیل جانی دپ از او پرسید آیا سعی داشتی در دوربین دیده نشی؟ و امبر هرد در جواب گفت “ما فقط داشتیم صحبت می کردیم ، او داشت می گفت خدای من صورتت چی شده و از دیدن وضعیت صورتم وقتی رفتیم داخل شوکه شده بود” ، به گفتهامبر هرد  جیمز فرانکو روز‌ بعد از اینکه جانی دپ موبایلش به صورت او پرتاب کرده بوده به دیدارش آمده است.

جانی دپ در جلسه های قبل دادگاه گفته بود امبر قبلا جیمز فرانکو را یک متجاوز خطاب می کرده اما ناگهان با او صمیمی شده و با او وقت زیادی سپری می کرده است و او را چند بار در نبود جانی به پنت هاوس آورده بوده است

 کل داستان جانی دپ و امبر هرد را می توانید در لینک های زیر دنبال کنید

جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو دوباره برای خود کرد

بیوگرافی کامل امبر هرد (Amber Heard) همراه با مصاحبه و عکس

امبر هرد خطاب به روزنامه ها(جانی دپ یک همسر آزار است)

امبر هرد برنده نتیجه دادگاه خود علیه جانی دپ شد

جانی دپ Johnny Depp مورد سرقت یک متجاوزقرار گرفت.

امبر هرد Amber Heard به طور رسمی از مجموعه فیلم های اکوامن اخراج شد.

بازیگر جایگزین جانی دپ انتخاب شد؟؟؟

رسوای اخلاقی امبر هرد با ایلان ماسک و جیمز فرانکو

امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه

امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.

نام نویسنده : حامد شعبانی
خدمات ارایشگری در منزل رسوای اخلاقی امبر هرد ایلان ماسک جیمز فرانکو خیانت امبرهرد جانی دپ
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
امبر هرد باید زندانی شود. براساس گزارشی از دیلی میل پرونده قاچاق سگ توسط بازیگر جنجالی این روز ها  امبر هرد به استرالیا در سال ۲۰۱۵ با... ( امبر هرد توسط جانی دپ به ده سال زندان محکوم شد او باید به زندان برود و میلیون ها دلار ضرر کرد)
بر اساس گزارش خبر گذاری  دیلی میل جانی دپ و وکلایش بلاخره  توانسته‌اند برنده پرونده‌ای شوند با موضوع  آیا امبر... ( جانی دپ در دادگاهی علیه امبر هرد پیروز شد و توانست علیه امبر هرد حکم ایالتی بگیرد)
امبر هرد  Amber Heard با نام کامل Amber Laura Heard وی در شهر استین تگزاس  Austin, Texas در تاریخ ۲ / ۲ / ۱۳۶۵ (34 سال س... ( بیوگرافی کامل امبر هرد (Amber Heard) همراه با مصاحبه و عکس)
امبر هرد(Amber Heard) راهت بنویسید جانی دپ یک هسر آزار است امبر هرد برنده قطعی دادگاه علیه جانی دپ شد. و  در واکنش به رد درخواس... ( امبر هرد خطاب به روزنامه ها(جانی دپ یک همسر آزار است))
جانی دپ و امبر هرد Johnny Depp - Amber Heard جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان جک اسپارو رسما به عنوان همسر آزار از سوی دادگاه لندن معرفی شد!... ( امبر هرد برنده نتیجه دادگاه خود علیه جانی دپ شد)
Amber Heard براساس برخی خبر های منتشر شده گفته میشود امبر هرد بازیگر نقش مرا در فیلم آکوامن از ایفای نقش در سری دوم این فیلم اخراج شده و ک... ( امبر هرد Amber Heard به طور رسمی از مجموعه فیلم های اکوامن اخراج شد.)
امبر هرد در پی انتقادهای شدید از ظاهرش در مساجد استانبول این بار عکسی با ظاهری پوشیده تر در مسجد ایاصوفیه منتشر کرد! امبر هرد که به ترکیه... ( امبر هرد با حجاب اسلامی در مسجد ایاصوفیه)
جانی دپ و امبر هرد همراه دوست دخترش بیانکا بوتی در حال رفتن به سومین روز از دادگاه بررسی پرونده طلاق آنها و شکایت جانی دپ از امبر هرد و نشر... ( امبر هرد جانی دپ را مورد شکنجه قرار داده است.)
یک وکیل عالی رتبه هالیوود بعد از اخراج جانی دپ از فیلم Fantastic Beasts گفت “دوران کار جانی دپ در هالیوود به سر رسیده است!” هفت... ( جانی دپ یک هیولا است او دیگر نباید فیلم بازی کند!!!!)
جمع آوری بیش از یک میلیون امضا برای اخراج امبر هرد! بعد از اخراج جانی دپ از فیلم های دزدان دریایی کارائیب و Fantastic beasts توسط کمپانی ه... ( امبر هرد را از فیلم آکوامن بیرون کنید!!!)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا