مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
ویدیو فلور نظری
ویدیو فلور نظری
۱۴۰۰/۰۲/۲۷

فلور نظری بازیگر از آلمان برای طرفدارن خودش ویدیو ضبط کرد

فلور نظری بازیگر خوب ایرانی که در آلمان زندگی میکند از طرفداران و هموطنان خود در ایران خواست برای رفع مشکلات کشور بیشتر کتاب بخوانند .

این بازیگر جذاب ایرانی این ویدیو را در حالی ضبطمیکند که یک روسری زیبای زرد رنگ و لباس گرم صورتی جذابی به تن کرده .در انتهای این مطلب فیلم کامل این ویدیو را میتوانید ببنید.

فلور نظری در پایان  این ویدیو جالب که  آنرا در اینستاگرام خود منتشر کرده نوشته است:

سلام
من همه جا ، همیشه ، این درخواست رو داشته ام قبلا در فیس بوک و توییتر و بعدها در اینستاگرام عزیزان دلم خودم از کودکی کتاب خوندم سیستماتیک مطالعه کردم طبقه بندی شده ، رمان ، داستان کوتاه ، تاریخ ، روانشناسی ، جامعه شناسی وووو ..... حالا اثرات مطالعه رو کمی عرض کنم : دنیام بزرگتر شد استرس ازم به میزان زیاد دور شد وسعت دیدم بیشتر شد بیشتر از هوشم استفاده می کنم چون تجارب نویسندگان رو زندگی کرده ام خوب حرف می زنم بیشتر متقاعد می کنم اجازه نمی دم حقم خورده بشه «نه » قدرت گفتن نه رو دارم در رودربایستی قرار نمی گیرم روزهای پر کیفیتی دارم با کتاب از وقتهای کوچیک و بزرگ استفاده بهتری می کنم « بهره وری » ....
خب حالا می دونید برای من مطالعه چققدر اثربخش بوده و هست ، لذت های وصف نشدنی دیگری هم داره ...
این که قانع بشیم به همینی که هستیم خطاست
ما میتونیم و باید از ظرفیت های بالقوه خودمون استفاده کنیم
توجیه و تنبلی جواب تکراریه در مقابل مطالعه کن و بعد بشنویم وقت نداریم کار داریم و ...
از اینکه کسی اصرار داشته باشه در نادانی خودش بمونه ، جای تامل داره
از من گفتن بود عزیزان دل من

ویدیو جالب فلور نظری در اینستاگرام

نام نویسنده : حامد شعبانی
فلور نظری فلور نظری آلمان ویدیو فلور نظری
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا