مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
برترین خواننده های زن افغان
برترین خواننده های زن افغان
۱۴۰۰/۰۹/۰۳

برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی

کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود.

در این برهه از زمان خواننده های زن زیادی شکوفا شدند. بعضی از این خواننده در سطح بین الملل به شهرت فراوانی رسیدند.

در این لیست برترین خواننده های زن افغانستانی را برای شما تهیه کردیم. با ما همراه باشد.

1_ اریانا سعید Aryana Sayeed

اریانا سعید ازمادری تاجیک و پدری پشتون متولد شده و در همان دوران کودکی کشور افغانستان را ترک کرده است .

اریانا سعید ابتدا با پاکستان و از آنجا به همراه خانواده اش به کشور سوئیس مهاجرت می کند. وی در حال حاضر در لندن ساکن است.

اینستاگرام  اریانا سعید Aryana Sayeed

2_ غزل سادات Ghazal Sadat

غزل سادات یکی از مشهور ترین خوانندگان افغان در شهرهرات متولد شده است.

غزل از همان کودکی علاقه فراوانی به موسیقی داشت اما فشار طایفه پدری به خانواده او برای ازدواج در سنین پایین پدرش را مجاب کرد که به کشور کانادا پناهنده شوند.او چند سال در همدان زندگی کرده است.

اینستاگرام غزل سادات Ghazal Sadat

3_مژگان عظیمی Mojgan Azimi

مژگان عظیمی اصلیتی ایرانی دارد او در مشهد متولد شده اما خانواده وی از شهر هرات به مشهد نقل مکان کرده بودند.او به آلمان و سپس به سوئیس مهاجرت کرده است.

اینستاگرام مژگان عظیمی Mojgan Azimi

4_مژده جمالزاده Mozhdah Jamalzadah

مژده جمالزاده هم مثل بسیاری از هم زبان افغانی ما در ایران زندگی کرده است.مژه در تهران ساکن بوده و بعد از آن همراه خانواده به کانادا مهاجرت کرده اند.

مژده جمالزاده اولین و تنها خواننده افغان است که در کاخ سفید اجرا داشته است.

اینستاگرام مژده جمالزاده Mozhdah Jamalzadah

5_غزال عنایت Ghezaal Enayat

غزال عنایت در خانواده ای پشتون متولده شده است.هنگام حمله طالبان او همراه خانواده از پاکستان به کانادا مهاجرت کرده است.

اینستاگرام غزال عنایت Ghezaal Enayat

نام نویسنده : حامد شعبانی
بهترین خواننده زن افغان خواننده زن افغان اینستاگرام مژگان عظیمی اینستاگرام غزل سادات اینستاگرام  اریانا سعی اینستاگرام غزال عنایت اینستاگرام مژده جمالزاده Afghan female singers
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
رقابت قباد و فرهاد(دو نقش اصلی مرد در سریال شهرزاد) دربرنامه های اینترنت پس از مجید صالحی و  شهاب حسینی حالا مصطفی زم... ( رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی از سریال شهرزاد به اجرای برنامه کشیده شد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا