مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/02

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا
قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا
۱۴۰۰/۰۸/۰۳

قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است.

سوال های که ترند یک سرچ گوگل ایرانی شده اند؟

آیا ریحانه پارسا زنده است؟

قتل ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

اوردز ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که با مهاجرت خود به کشور ترکیه  شروع به مدیریت سایت های قمار کرد بود با حضور در کنار افرای همچون میلاد حاتمی , امیر تتلو و پویان مختاری و رابطه های خارج از عرف و حتی تهیه فیلم از این روابط برای خود حاشیه های که نیاز داشت را به وجود آورد تا برای مدت ها نامش بر سر زبان ها باشد.همین موضوع برای جذب دنبال کننده در شبکه های اجتماعی کافیست.

اینستاگرام ریحانه پارسا

اما این راه فراز و نشیب های زیادی دارد برخی از اطرافیان او اعلام کردند برای تامین امنیت خود وارد روابط غیر اخلاقی با بعضی از افراد سر شناس در ترکیه شده است.

اما ماجرای مرگ ریحانه پارسا چیست؟

بعضی از خبر گذاری ها از قتل فجیع و پیدا شدن جسد تکه تکه شده ی او خبر می دهند. 

اما افرادی می گوند وی به دلیل کشیدن بیش اندازه مواد مخدر به اصطلاح اوردوز کرده است.و جسد سالم ریحانه پارسا را دیده اند

حتی خبر های از تجاوز و خفگی وی در حال پخش شدن است.

در این شرایط هر کس و خبر گذاری یک نظری می دهد بهتر است تا روشن شدن موضوع کمی صبر کنید.البته امکان دارد این خبر هم راهی برای معروف شدن و ترند شدن نام افراد باشد و به زودی تکذیب شود. 

نام نویسنده : حامد شعبانی
تجاوز به ریحانه پارسا مصرف مواد توسط ریحانه پارسا خودکشی ریحانه پارسا ریحانه پارسا کشته شد ریحانه پارسا به قتل رسید ریحانه پارسا را کشتند قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
رقابت قباد و فرهاد(دو نقش اصلی مرد در سریال شهرزاد) دربرنامه های اینترنت پس از مجید صالحی و  شهاب حسینی حالا مصطفی زم... ( رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی از سریال شهرزاد به اجرای برنامه کشیده شد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا