مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/30

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی
رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی
۱۴۰۰/۰۳/۱۷

رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی از سریال شهرزاد به اجرای برنامه کشیده شد

رقابت قباد و فرهاد(دو نقش اصلی مرد در سریال شهرزاد) دربرنامه های اینترنت

پس از مجید صالحی و شهاب حسینی حالا مصطفی زمانی سومین بازیگر مردی می باشد که در یک سال اخیر تصمیم گرفته  چالش اجرا را با یک برنامه گفت‌وگومحور اینترنتی تجربه کند.

برنامه اینترنتی مصطفی زمانی

هنوز جزئیات دقیقی از این برنامه با شرکت مصطفی زمانی منتشر نشده و فعلا این برنامه در مرحله طراحی است، اما با توجه به رقیبی مانند شهاب حسینی و برنامه هم‌رفیق،پیشبینی می شود کار مصطفی زمانی در این برنامه سخت‌ باشد. 

رقابت  مصطفی زمانی و شهاب حسینی

کنار هم قرار دادن نام مصطفی زمانی و شهاب حسینی  رقابتی را  که بر سر به دست آوردن عشق شهرزاد در این سریال با یکدیگر داشتند در ذهن مخاطبان به یاد می آورد. اکنون قرار است در آینده‌ای بسیار نزدیک، رقابت حرفه‌ای این دو سوپراستار ایرانی زیر ذره‌بین برود. برنامه همرفیق در مرحله ضبط و نمایش است اما نکاتی منفی را همراه خود داشت و اجرای شهاب حسینی تا به الان نتوانسته مخاطبان این برنامه را راضی کند، اما تاک‌شوی مصطفی زمانی فعلا در مرحله طراحی می باشد.

 اما بعید نیست که برنامه مصطفی زمانی، مدتی پس از انتشار همرفیق به جمع تاک‌شوهای اینترنتی در سال جدید اضافه شود. بنابراین عملکرد این دو بازیگر با یکدیگر در آن زمان مقایسه خواهد شد و هردو برای جلب توجه تعداد بیشتری از مخاطبان با یکدیگر رقابت خواهند کرد. برنامه همرفیق به صورت انحصاری از طریق پلتفرم نماوا منتشر می شود.

رقابت نماوا و فیلمو

 حالا پلتفرم فیلیمو هم وارد رقابت با نماوا شده و تاک‌شویی با اجرای مصطفی زمانی را در دستور تولید خود قرار داده است. سابقه شهاب حسینی در اجرا، محبوبیتی که این بازیگر در جایگاه ستاره سینما دارد و مهمانانی که به اعتبار همین شهرت و محبوبیت به  برنامه همرفیق خواهند آمد همرفیق را برنامه برتر قرار می داد اما همانطور که در بالا گفته شد اجرای شهاب حسینی با انتقادات فراوانی همراه شد و شهاب حسینی در این برنامه به شدت ضعیف ظاهر شد، شانس این برنامه را برای پیروزی در این رقابت کم کرد حالا فیلیمو و مصطفی زمانی وارد رقابت آسانی شده‌اند.

مصطفی زمانی و تجربه اجرای زنده

با توجه به مسیری که مصطفی زمانی تا به امروز طی کرده و انگیزه ای که برای چالش‌های تازه دارد، عجیب و غیر قابل پیشبینی نبود که وارد حوزه اجرا شود و فعالیتی متفاوت با بازیگری را تجربه کند. مصطفی زمانی جزو معدود بازیگرانی می باشد که هیچ صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و مجازی ندارد، پس تریبونی هم برای واکنش آنی و احساسی به اتفاقات و نوشتن بیانیه یا جوابیه ندارد و گرفتار حواشی نمی‌شود.

بنابراین حضور این بازیگر توانمند در مقام مجری یک برنامه گفت‌وگومحور و اینترنتی خواهد توانست برای مخاطبان بسیار جالب باشد. البته ناگفته نماند که موفقیت مصطفی زمانی در اولین تجربه اجرایش قطعا بستگی زیادی به کیفیت اجرای او، ساختار کلی برنامه و مهمانان این برنامه دارد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
عکس مصطفی زمانی همرفیق همسر مصطفی زمانی بچه مصطفی زمانی برنامه مصطفی زمانی سریال مصطفی زمانی بچه شهاب حسینی همسر شهاب حسینی سریال شهاب حسینی فیلم شهاب حسینی برنامه شهاب حسینی شهاب حسینی مصطفی زمانی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا