مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/06

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
بازیگران مطرح خواننده ایرانی
بازیگران مطرح خواننده ایرانی
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام

چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند

تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خود ستاره هستند از جمله آنها می توان به پرویز پرستویی ، محمد رضا فروتن، امین حیائی و حامد بهداد اشاره کرد . 

اما 4 نفر از این بازیگرانی که سعی در حضور در صنعت موسیقی کردند تا حدودی موفق شدند

 

آلبوم و آهنگ های بهرام رادان

تجربه بسیار موفق خوانندگي در فيلم ســنتوري، بهرام رادان را به انتشــار يك آلبوم رســمي دلگرم كرد. ايــن اتفاق در ســال 91 برای او رخ داد و آلبومي با نام روي ديگر با صداي بهرام رادان به بازار آمد. اين آلبوم متشکل بر ۹ قطعه فارسی و ۳ قطعه انگلیســی با تنظیم آقای کیوان هنرمند می باشد.اما آلبوم واكنشهاي متضادي را به همراه داشت. برخي آن را اثري حرفه اي و برخي آن را غیر حرفه ای دانستند. اين آلبوم خالي از حواشی کمی هم نبود تا جايي كه رادان مجبور به واكنش شد: نگاه من به موضوع موسیقی به هیچ عنوان کسب شهرت و محبوبیت نبوده، چه بسا که شهرت را در این سالیان از سینما بدست آوردم.

اینستاگرام بهرام رادان

آلبوم و آهنگ های محمد رضا گلزار

محمدرضا گلزار فعاليت حرفه‌اي اش را با موسيقي شروع كرد و در گروه موســيقي آريان به عنوان نوازنده گیتار حضور داشت. محمدرضا گلزار بعد از شهرت در بازيگري، موسيقي را رها نكرد و حتي در قامت خواننده حرفه ای به فعاليتش ادامــه داد. او توانست در زمستان سال ۹۵ گروهی مستقل تشكيل بدهد و اقدام به برگزاري كنسرتهاي متعددي در شهر تهران و شهرستانها و حتي خارج از كشور كرده است.

صداي محمدرضا گلزار مورد پسند طرفداران او قرار گرفت اما در مقابل سخت پسندها انتقادهايي جدي به او وارد می کنند.

اینستاگرام محمد رضا گلزار

آلبوم و آهنگ های مهران مدیری

شــهرت مهران مدیری با بازيگري به دســت آمده، اما او از كودكي به موســيقي علاقمند بوده اســت. مهران مديري تيتراژ آخر بسياري از سريالهايش را خودش کار کرده است. درواقع او غالبا سراغ بازخواني آثار فولكلور رفته. آلبومهــاي دلتنگي ها و از روي سادگي اثر مرحوم بابک بیات و فردین خلعتبری سرآغاز ورود رسمي مهران مديري به دنياي خوانندگي بود. مهران مدیری با توجه به نفوذش در مقاطعــی به عنوان خواننــده مهمان در کنسرتهای گروه دارکوب به سرپرستی همایون نصیری حضور فعال پیدا کرد.
بااين حال مهران مديري به عنوان خواننده پذیرفته نشده  و عملكردش با انتقادهايي جدي مواجه شده است.

اینستاگرام مهران مدیری

آلبوم و آهنگ های شهاب حسینی

شهاب حسینی در دهه 70به همراه برادر خود  و چنــد هنرمند ديگر يك گروه موسيقي به نام هنری هفت راه اندازي كرد. آنها تاکنون چهار مجموعــه آهنگ از این گروه را منتشر کرده اند که شهاب حسینی در آلبوم یک و دو این گروه  به دکلمه پرداخته و در آلبوم ســه و چهار به عنوان  خواننده اصلی حضور پیدا کرده است. شهاب حسینی  ظاهرا درحال حاضر علاقه چندانی  به اجرای زنده یا تولید آلبوم جدید نــدارد، در آلبوم هفت شهاب حسینی خواننده چهار قطعه، پریچهر، آشنای غریب، بدرود و شهزاده رؤیا بوده است.

شهاب حسینی اینستاگرام رسمی ندارد

نام نویسنده : حامد شعبانی
آلبوم شهاب حسینی آهنگ بهرام رادان آلبوم محمدرضا گلزار آلبوم مهران مدیری آلبوم بهرام رادان خوانندگان بازیگر بازیگران خواننده محمدرضا گلزار مهران مدیری شهاب حسینی بهرام رادان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
رقابت قباد و فرهاد(دو نقش اصلی مرد در سریال شهرزاد) دربرنامه های اینترنت پس از مجید صالحی و  شهاب حسینی حالا مصطفی زم... ( رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی از سریال شهرزاد به اجرای برنامه کشیده شد)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا