مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
فاطمه گودرزی از کم کاریش می گوید
فاطمه گودرزی از کم کاریش می گوید
۱۴۰۰/۰۳/۰۱

فاطمه گودرزی از بازیگران جوان حمایت می کنم

فاطمه گودرزی:  در حال حاضر اگر بازیگری خوب کار کند سعی می‌کنند رویش را کم کنند تا او بله قربانگو شود !

فاطمه گودرزی بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران  که موفق شد در سال ۱۳۷۴ برای بازی در فیلم غزال به کارگردانی مجتبی راغی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را دریافت کند درباره علت کم‌کاری و کمرنگ شدن حضورش  در سینما گفت:

متاسفانه در کشور ما قانونی وجود دارد که اگر بازیگری خوب کار کند، مخصوصا اگر جایزه هم بگیرد همه تلاش می کنند رویش را کم کنند به همین علت خیلی جاها اگر بخواهند دعوت به کار کنند اطرافیان اجازه نمی دهند و بهانه می آورند  دستمزدش خیلی بالا رفته و اصلاً نمی توان به سمت این بازیگر رفت آنها  به شیوه های مختلف نمی گذارند.

یکی از دلایل اصلی  کم کاری من هم بعد از گرفتن سیمرغ جشنواره فجر همین بود. الان در پروژه ها هم نگاه می کنند که کدام بازیگر فالوئر بیشتری در فضای مجازی  دارد و او را انتخاب می کنند. متاسفانه نگاه غلط و اشتباهی در فیلم سازی و منشأ آن تهیه کنندگان است که اصلا اجازه چنین انتخاب هایی را می دهند.

برخی فیلم سازان هم چون دوست دارند کارشان بیشتر دیده شود م فروش داشته باشد، این انتخاب ها را قبول می کنند. صحبت کلی من این است، آدم هایی که هیچگونه  استعدادی ندارند و حتی به کلاس های  آموزشی هم نرفته اند، وارد این حرفه می شوند.

عده ای در ابتدا وارد می شوند و می گویند چه حرفه خوبی دارید و لذت می برند اما وقتی با مشکلات و سختی های این حرفه از نزدیک آشنا می شوند متوجه سختی کار ما می شوند یا کسانی  وارد این حرفه می شوند که هیچ  جایگاهی ندارند و بعد از چند کار خسته می شوند و می روند ولی در یک دوره و زمان به این حرفه خلل وارد می کنند.

 کسانی هم  هستند که وارد این حرفه می شوند و متاسفانه پولی از آن ها گرفته شده است. در شأن و شخصیت افراد نیست که پولی بگیرند و فردی را وارد این حرفه کنند، آن ها نمی دانند چه ضربه بدی به هنر مملکتمان می زنند.

حضور فاطمه گودرزی  در هالیوود

 آیا برای فعالیت در سینمای هالیوود یا بالیوود دعوت به کار شده اید؟

گفت: به صورت رسمی برای یکی از پروژه های قوی در هالیوود دعوت شدم اما بعلت اینکه در ایران با مشکل رو به رو می شدم و عواقب داشت منصرف شدم.

اینستاگرام فاطمه گودرزی

نام نویسنده : حامد شعبانی
فالوئر فاطمه گودرزی ثروت فاطمه گودرزی حیوان خانگی فاطمه گودرزی اینستاگرام فاطمه گودرزی شوهر فاطمه گودرزی فیلم فاطمه گودرزی پسر فاطمه گودرزی عروس فاطمه گودرزی فاطمه گودرزی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا