مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کایلی جنر(کارداشیان)در پارتی
کایلی جنر(کارداشیان)در پارتی
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

کایلی جنر عضو خانواده کارداشیان قوانین کرونا را زیر پا گذاشت.

در حالی که ویروس کرونا با سرایت به تمام نقاط دنیا به یک ویروس کشنده تبدیل شده و کشورهای جهان  محدودیت ها و رفتارهای پیشگیرانی را مقرر کردن بعضی از سلبریتی ها با انجام کارهای عجیب خبر ساز می شوند.

اما از خانواده کارداشیان در این چند روز اخیر خبرهای زیادی به گوش می رسد بعد ازرسوای کندال جنر در فتوشاپ کردن عکس  خود برای حمایت از جامعه سیاه پوستان این بار خواهر او دیگرعضو خانواده کارداشیان کایلی جنر خبر ساز شد

کایلی جنر با شرکت در  تولد دوست صمیمی خود "آناستازیا استاسی  کارانیکلولا"  "Anastasia Karanikolaou" در 8 ژوئن  قانون رعایت فاصله گذاری اجتماعی را نقض کرده است. نکته جالب این است که حتی از ماسک محافظ هم استفاده نکرده و این امر امکان پخش و فراگیری این ویروس را هرچه بیشتر کرده است.

استاسی یکی از دوستان کودکی کایلی جنر همیشه با وی دیده شده و جشن تولد های اخیر وی همگی خبر ساز بوده اند.آنها اغلب باهم دیده می شوند.

در عکسی که "استاسی" در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده 9 نفر از دوستان او در حالی که همگی لباس های با شماره 23"" اشاره به 23 سالگی وی دارد"" را در تن دارند با فاصله خیلی کم بدون محافط شروع به جشن گرفتن هستند

طرفدارانکایلی جنر به وی انتقاد کردند که او با این کار  جان انسان های دیگر را به خطر انداخته چون امکان دارد خود عامل پخش این ویروس باشد. در مقابل کایلی جنر در اظهار نظری جنجالی گفته که این جشن تولد برای وی ارزش زیادی داشته و هیچ چیزی نمی توانسته جلوی وی برای حضور در این مراسم را بگیرد و اهمیتی برای این سخن ها قائل نیست.

قابل ذکر استکایلی جنر لقب جوانترین میلیارد خود ساخته جهان را یدک می کشد.

عکس خواهران کارداشیان

نام نویسنده : حامد شعبانی
Kylie Jenner’s Anastasia Karanikolaou آناستازیا استاسی  کارانیکلولا کایلی جنر کارداشیان کیم کارداشیان خانواده کارداشیان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا