مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
کایلی جنر(کارداشیان)در پارتی
کایلی جنر(کارداشیان)در پارتی
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

کایلی جنر عضو خانواده کارداشیان قوانین کرونا را زیر پا گذاشت.

در حالی که ویروس کرونا با سرایت به تمام نقاط دنیا به یک ویروس کشنده تبدیل شده و کشورهای جهان  محدودیت ها و رفتارهای پیشگیرانی را مقرر کردن بعضی از سلبریتی ها با انجام کارهای عجیب خبر ساز می شوند.

اما از خانواده کارداشیان در این چند روز اخیر خبرهای زیادی به گوش می رسد بعد ازرسوای کندال جنر در فتوشاپ کردن عکس  خود برای حمایت از جامعه سیاه پوستان این بار خواهر او دیگرعضو خانواده کارداشیان کایلی جنر خبر ساز شد

کایلی جنر با شرکت در  تولد دوست صمیمی خود "آناستازیا استاسی  کارانیکلولا"  "Anastasia Karanikolaou" در 8 ژوئن  قانون رعایت فاصله گذاری اجتماعی را نقض کرده است. نکته جالب این است که حتی از ماسک محافظ هم استفاده نکرده و این امر امکان پخش و فراگیری این ویروس را هرچه بیشتر کرده است.

استاسی یکی از دوستان کودکی کایلی جنر همیشه با وی دیده شده و جشن تولد های اخیر وی همگی خبر ساز بوده اند.آنها اغلب باهم دیده می شوند.

در عکسی که "استاسی" در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده 9 نفر از دوستان او در حالی که همگی لباس های با شماره 23"" اشاره به 23 سالگی وی دارد"" را در تن دارند با فاصله خیلی کم بدون محافط شروع به جشن گرفتن هستند

طرفدارانکایلی جنر به وی انتقاد کردند که او با این کار  جان انسان های دیگر را به خطر انداخته چون امکان دارد خود عامل پخش این ویروس باشد. در مقابل کایلی جنر در اظهار نظری جنجالی گفته که این جشن تولد برای وی ارزش زیادی داشته و هیچ چیزی نمی توانسته جلوی وی برای حضور در این مراسم را بگیرد و اهمیتی برای این سخن ها قائل نیست.

قابل ذکر استکایلی جنر لقب جوانترین میلیارد خود ساخته جهان را یدک می کشد.

عکس خواهران کارداشیان

نام نویسنده : حامد شعبانی
Kylie Jenner’s Anastasia Karanikolaou آناستازیا استاسی  کارانیکلولا کایلی جنر کارداشیان کیم کارداشیان خانواده کارداشیان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
کیم کارداشیان قطعا نامی است که بیشترین دنبال کننده در دنیا را دارد.هر مسئله نام کیم کارداشیان در آن وجود دارد.شاید هر کسی بعد از رسوایی پخش ... ( کیم کارداشیان برنده جایزه نو آور برتر در بین تمام زنان شد)
کیم کارداشیان بعد از جدای از کانی وست شروع به روابط متعددی با اشخاص مختلف کرده است. از وکیل و استاد دانشگاه تا ورزشکار ها و کمدین ها در سنین... ( کیم کارداشیان وارد رابطه ای جدید شد او با همکار خود در شو کمدی جدیدش پیت دیویدسون وارد رابطه شده است)
 محصولات تولیدی کایلی جنرKylie Jenner به شدت بی کیفیت هستند. کایلی جنر شخصیتی که در دنیایی مد بر روی هر چیزی دست بگذارد ، با... ( کایلی جنر محصولاتی به شدت بی کیفیت تولید کرده آیا او قصد سو استفاده از نام خود را داشته است)
کلویی کارداشیان در طول این سال ها با چهره های مشهور زیادی ارتباط داشته است ، از جمله رپرها و ورزشکاران متعددی مانند فرنچ مونتانا ، لمار اودم... ( تمام افرادی که کلویی کارداشیان با آنها رابطه داشته لیستی پر از افراد مختلط)
کایلی جنر مهمان مجله وگ  VOGUE بود که از وی سوالاتی پرسیده شد. ویژه مجله  وگ  برنامه  «۷۳ سوال»... ( مصاحبه کایلی جنر با مجله وگ (Vogue))
هیچ کس به طور قطع نمی داند که کیم کارداشیان چند بار برای جراحی های زیبایی وارد اتاق عمل شده است. وی بارها انجام عمل های زیبایی مانند جراح... ( عمل های زیبایی کیم کارداشیان تا کجا پیش رفته اند؟)
هنگامی که اسم کیم کارداشیان وست برای اولین بار در سال 2011 در صفحات مجله ی فوربس آمد ، او حدود ۶ میلیون نفر فالوور در توییتر داشت درست نفر ب... ( بیلیونری به نام کیم کارداشیان)
کیم کارداشیان و ون جونز Kim Kardashian - Van Jones قرار ازدواج گذاشته اند. دو ماه پس از منتشرش خبر جدایی کیم کارداشیان و همسرش کان... ( کیم کارداشیان در حال ازدواج است با ون جونز)
اندی کوهن(Andy Cohen) و خانواده کارداشیان(kardashian family) اندی کوهن مجری آمریکایی (۵۲ ساله) بتازگی در مصاحبه‌ای درباره قو... ( کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا