مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/15

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
خانواده کارداشیان
خانواده کارداشیان
۱۳۹۹/۱۰/۲۱این خبر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شده است
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

پایان کار کیم و خانواده کارداشیان فرا رسید!!

جمعه ۸ ژانویه رسما فیلمبرداری قسمت آخر برنامه‌ی تلویزیونی “Keeping Up With The Kardashians” تمام شد! پخش این مجموعه تلویزیونی از سال ۲۰۰۷ در ۲۰ فصل مجزا شروع شد و روایتی از زندگی روزمره و واقعی کیم، کلویی و کورتنی کارداشیان همراه با خواهران ناتنی‌شان کایلی و کندال جنر است. مادر آنها کریس جنر و برادرشان راب کارداشیان نیز در سریال حضور دارند. ایده آغازین سریال توسط رایان سیکرست شکل گرفت و او به شکل همزمان مدیر اجرایی تولید هم بود

نام نویسنده : حامد شعبانی

کیم کارداشیان

خدمات ارایشگری در منزل

کایلی جنر

خانواده کارداشیان

کانی وست

کاندال جینر

طلاق کیم کارداشیان

اخبار مرتبط
کندال جنر، خواهر کوچکتر کایلی جنر و خاهر ناتنی کیم کارداشیان اخیرا در مصاحبه ای عنوان کرده است که  به مصرف کننده مخدر ماری جوانا&n... ( کندال جنر خواهر کیم کارداشیان معتاد است!!)
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
شعار تو یک هیولایی علیه کایلی! جمعه شب هنگامی که کایلی جنر مدل و تاجر ۲۳ ساله از فروشگاه مونکلر که برای خرید خز به آنجا رفته بود، بیرون ... ( کایلی جنر حقوق حیوانات را نقض کرده است!!!)
۱۳۹۹/۱۰/۰۲
توئيت هاي جديد كانيه وست حسابي خبرساز شده! كانيه بعد از اينكه ديروز گريه  می کرد گفت پدرش تصميم به سقط او داشته و او نيز تصميم به... ( کانیه وست , کیم کارداشیان من را زندانی کرده است)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
درخواست طلاق کیم کارداشیان ازکانیه وست پس از مطلبی که کانیه وست توییت کرده بود. در اینجا میخوانیم که موضوع از چه قرار است. کانیه وست بطور ک... ( کیم کارداشیان طلاق می گیرد)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
کیم کارداشیان که به تازگی  40 ساله شده یک  هولوگرام  از پدر فقید خود رابرت کاردشیان در صفحه توییتر خود متشر کرد ،&n... ( کیم کارداشین یک ویدیو از پدر خورد در یوتوب منتشر کرد)
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
کیم کارداشیان ترکیه را به خاطر دامن زدن به درگیری های آذربایجان با ارمنستان مورد انتقاد قرار داد این ستاره تلویزیونی  با انتقاد از مشا... ( انتقاد شدید کیم کارداشیان به ترکیه و اذربایجان در مورد حمله به ارمنستان)
۱۳۹۹/۰۸/۰۲
کیم کارداشیان  در میان درگیری های مداوم ارمنستان با آذربایجان یک میلیون دلار به صندوق ارمنستان کمک می کند کیم کارداشیان وست کیم ک... ( کمک یک میلیون دلاری کیم کارداشیان به ارمنستان)
۱۳۹۹/۰۸/۰۲
اولین عاشقانه کورتنی - و قطعاً طولانی ترین داستان او - با اسکات دیسیک بود. روابط آنها تقریباً به طور کامل  علنی شد و در کارنامه کا... ( همه رابطه های عاشقانه کورتنی کارداشیان  همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
در این مقاله هزینه هایی که خانواده کارداشیان و جنر ماهیانه خرج و زیبایی و فشن میکنند را بررسی میکنیم.  کیم کارداشیان ، کایلی جنر و خوا... ( هزینه هایی که خواهران کارداشیان ماهیانه برای زیبایی خود خرج میکنند)
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
در حالی که ویروس کرونا با سرایت به تمام نقاط دنیا به یک ویروس کشنده تبدیل شده و کشورهای جهان  محدودیت ها و رفتارهای پیشگیرانی را م... ( کایلی جنر عضو خانواده کارداشیان قوانین کرونا را زیر پا گذاشت.)
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
کندال جنر مدل و کار آفرین جوان آمریکایی و گرانترین مدل حال حاضر دنیا  با پستی که از وی در اینستاگرام منتشر شد در حمایت از جامعه سی... ( کندال جنر عکس خود را فتوشاپ کرده بوده است؟)
۱۳۹۹/۰۳/۲۰
ایا میدانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟ یکی از انها در حال حاضر ثروتمند ترین  جوان دنیا می باشد. کیلی جنر جوانترین میلی... ( ایا میدانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟)
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
Keyli jenner دومین سلبریتی پر درآمد جهان است با درآمد ناخالص ۱۷۰ میلیون دلار در سال گذشته , همچنین  کیلی جنر پولدارترین عضو خانواده کار... ( درآمد کایلی جنر دومین سلبریتی پر درآمد جهان از کجاست؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
کیم کارداشیان یکی از شخصیت های معروف در سطح جهان است که همیشه تیپ و استایل او مورد توجه رسانه بوده است کیم 40 ساله در لس انجلس بدنیا امد و د... ( تیپ و استایل زمستانی کیم کارداشیان)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا