مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Oct/20

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
مصاحبه دمت اوزدمیر
مصاحبه دمت اوزدمیر
۱۳۹۹/۰۳/۳۱

مصاحبه خواندنی دمت اوزدمیر با روزنامه حریت ترکیه

دمت اوزدمیر شخصیتی که نمی تواند آرام باشد. حتی حرکات او هنگام صحبت و توضیح چیزی خیلی سریع است. هیجان ، انرژی ، احساسات او همیشه در سطح بالایی  است.
ماجراجویی ما از صبح زود شروع می شود. یک دختر بیش از حد دقیق.  جایی نبود وسوسه نشد. برای هر فریم با هیجان بلند می شود و سریع آماده می شود. یک دختر بچه پر جنب و جوش درون او زندگی می کند .  سر پروژه های فیلم برداری  در حالی که کل تیم ، پیتزا و پاستا میخورند او فقط سالاد میخواهد .

 او میگوید از دوران کودکی شما تعجب می کنم. "کودکی من با خاطرات و بازیهای خوب گذشت. سالهای بلوغ زودرس برای کنار آمدن با خواهرم ، دوره های رشد سریع برای به دست آوردن زندگی  بود. در گذشته یک دختر ناز اما سرکش و خوشحال بودم.

در استانبول ، جایی که او به همراه خواهر و مادرش زندگی میکند ، خواهر بزرگتر دمت ابتدا در کانون توجه قرار می گیرد.  خواهر بزرگترش ازدواج می کند و مدیریت خانه به دمت منتقل می شود. او کفش های رقصی را که از خواهر بزرگتر خود گرفته بود می پوشد و شروع به تمرین می کند. زندگی او پس از تصمیم به خرج کردن پولی که از رقص درآمدی را صرف آموزش بازیگری می کند تغییر می کند. "من مصمم هستم ، دوست دارم موفق شوم. ممکن است برای رسیدن به آرزویم زمان لازم باشد ، اما حتی اگر بخواهم هم شکست  نمیخورم".

شروع فعالیت هنری دمت اوزدمیر

دمته Ozdemir ، که 23 سال دارد از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. برای او سناریوها نوشته می شود ، پروژه هایی تولید می شود و به دنبال آن فیلم های تبلیغاتی است.
 او با سریال «من به شما رازی  می گویم» شهرت پیدا کرد.
او می گوید تخیل او با آن سریال پرورش پیدا کرد.

 در حالی که همه در مورد آن صحبت می کنند ، او اعتراف می کند که خودش کاملاً متوجه نیست که زندگی وی چقدر تغییر کرده است. "من می دانستم چیزی اتفاق می افتد ، اما شاید هنوز نتوانستم آن را ببینم."

"من می دانم که به سرعت در چشم بسیاری از مردم پر رنگ شدم . از یک طرف ، ترس و نگرانی از  اینکه سرعت این تغییر را میتوانم کنترل کنم.

 Demet Ozdemir ، شخصیتی بسیار قوی و پرکار است. او می گوید: "وقتی نور و دوربین خاموش میشوند ، همه ما یکسان هستیم و هیچ تفاوتی با هم نداریم." همیشه گفته می شود که شهرت به همان اندازه که سریع میآید با همان سرعت نیز از بین می رود دمت نیز از این امر آگاه است؛ آنها مثالهای زیادی می زنند. سریع ، سریع می افتد ... ". من در ابتدای راه هستم ، و چیزهای زیادی برای یادگیری باقی مانده. اشتباه می کنم ، اما برای کار به اینجا آمدم. ، انصافاً من هیچ ترسی ندارم.

دمت اوزدمیر در سریال عطر توت فرنگی

 سریال عطر توت فرنگی ، آخرین پروژه ای که وی با یوسف جیم در آن بازی کرد ، به عنوان یک سریال تابستانی آغاز شد اما خود را نیز در بین تولیدات فصلی پیدا کرد. با این حال ، این پروژه ماه گذشته به پایان رسید. دمت می گوید قطعاً این وداع با دوربین و صحنه طولانی نخواهد بود. وقتی فهمید که این سریال به پایان می رسد ، خواب یک تعطیلات طولانی را در سر می پرورانید ، اما  بحث و گفتگو برای پروژه های جدید را آغاز کرد. آنها در مورد بازیگری جاه طلبی دارند.

او در حالی که برای شخصیت های خود آماده می شود ، سعی می کند مثل شخصیتی باشد که روزها و ماه ها در آن بازی خواهد کرد و مانند او قدم می زند ، سعی می کند راز باشد.  هیچ شخصیتی وجود ندارد که او نتواند با تیم و اسکریپت مناسب برای بازیگری به تصویر بکشد. گوش دادن به سخنان افرادی که به او اعتماد دارند روش زندگی اوست.
او میگوید. "من به همه احترام می گذارم ، بی پایان. قیاس ها همیشه اتفاق می افتد. من آرایش می کنم ، به شخص دیگری تشبیه می کنم ، موهایم را شبیه  شخص دیگری باز می کنم ....در طول  این نقشها نه بیش از حد خوشحال هستم و نه ناراحت. زیرا در پایان روز ، هدف من این است که به اندازه خودم موفق باشم ، مثل تمام افراد موفق. " او فکر می کند که این ژست های اوست که او را یک قدم جلوتر در بازیگری قرار میدهد. "من می توانم تا آخر گریه کنم و می توانم با چشمان و دهانم به درستی بخندم. من جلو میروم زیرا من واقعی هستم. "  
از او پرسیدم که چه مقدار از موفقیتش مربوط به ظاهر و زیباییش است و چه مقدار  از هنر بازیگری او؟   هر دو. به چشم مردم نگاه می کنم. من حتی می گویم ، "من نمی خواهم با این شخص کار کنم ،
من طبیعی بازی میکنم ، می توانم آنرا به مخاطب منتقل کنم. فکر می کنم توانستم مخاطبم را به حقیقت شخصیت خودم نزدیک کنم.

دمت اوزدمیر در تبلیغات

 توافقنامه های تبلیغاتی تصمیمات دشواری هستند ، به همان اندازه سریال های تلویزیونی و فیلم ها فراموش نمی شوند و نشان دهنده ارزش برند شخصی شما هستند.  منتقدان بسیار کمی در مورد مهارت بازیگری وجود دارد. همه فقط بحث می کنند که زیباست یا نه؛ "صادقانه ، وقتی من خودم را در آینه نگاه می کنم ، خدای من ، من نمی دانم که زیبایی صورت من  کجاست. برعکس ، من ده‌ها نقص را در خودم مشاهده می کنم. اما خودم و جسم خود را پذیرفتم. در واقع وقتی خود را می پذیرید ، تبدیل به فردی با اعتماد بنفس میشوید و این امر به بیرون منعکس می شود. در غیر این صورت ، همه چیز استاندارد است ، فقط وقتی به کل نگاه می کنم و وقتی به صفحه  تلویزیون می روم ، چهره استخوانی ، بدن محکم دارم. من می دانم چگونه از زبان بدن استفاده کنم ، در واقع بزرگترین راز من!

من یک دختر جوان ، زیبا ، موفق ، جذاب و مشهور را میبینم . بنابراین ، زندگی خصوصی وی نیز موضوع کنجکاوی است. اما مطمئناً او به سؤالات مربوط به زندگی خصوصی خود نیز پاسخ نمی دهد. فقط سؤالات عمومی جوابهایی را دارد. من می گویم عشق ، بقیه جمله را برای او می گذارم.
دمت میگوید عشق روح و بدن را تغذیه می کند. هر موجود زنده باید این شیمی را تجربه کند. اگر فداکاری ، فداکاری و اخلاص در رابطه وجود داشته باشد ، رابطه حفظ می شود! " دمت کسی است که با نگاه کردن به چشم مردم ارتباط برقرار می کند و از این تماس بسیار مراقبت می کند. درک آنچه او می خواهد و چه احساسی دارد وقتی به چشمان خود نگاه می کند دشوار نیست. اما هنگامی که عشق می آید ، او می گوید که نمی تواند بیش از حد احساسات خود را در بیرون منعکس کند. "من یک دریا آرام ، طوفانی در داخل ، از خارج خواهم بود.

" دوران کودکی و اوایل نوجوانی ، که همه ما را به آن چه امروز تبدیل کرده است برخی از سختی ها را پشت سر گذاشته اند. من نمی دانم که آیا او به خاطر قدرتی که باید در سنین پایین داشته است ابراز پشیمانی می کند. وی گفت: "ما در عصری هستیم که پشیمانی فقط اتلاف وقت است و زندگی به سرعت در حال اجرا است. بدون اشتباه کردن هیچ چیز آموخته نمی شود. کودک بدون اینکه بارها و بارها بیفتد قادر به راه رفتن نیست ، کودک نمی تواند دوچرخه سواری کند بدون اینکه زانوهایش زخمی شوند مشکلاتی وجود داشته است که همه با آنها روبرو شده اند ، وقتی زندگی میکنم تجربه میکنم.

اما از آنجا که من  کمال گرا هستم ، بدون شک نشان دادن آن برای کسی ، قطعاً آنچه را تجربه کرده ام را زیر سوال می برم. اگرچه نمی توانم به راحتی عذرخواهی کنم و لجوج هستم ، اما دوست ندارم اشتباهاتم را تکرار کنم. " ذهن من هنوز قوی است. "من همیشه فکر می کنم که قدرت مادی ، معنوی می تواند براب شخصیت های ضعیف  بسیار خطرناک باشد ،  من همیشه به افراد قدرتمند احترام می گذارم.
در مورد موفقیت چطور؟ آیا دمت اوزدمیر خود را موفق می داند؟ او فکر می کند که بزرگترین موفقیت وی عزم و پشتکار او است؛ . وی معتقد است موفقیت در تجارت باید از دو سطح تشکیل شود. او می گوید هم باید روح را تغذیه کند و هم بطور دقیق دیده شود

مانند خرید یک هدیه برای خودتان از یک مارک لوکس ، شما قیمت خرده فروشی دارید و این به طور پیوسته در حال رشد است ، یک احساس خوب است. " ما موفقیت ، قدرت و شغل را کنار گذاشته ایم. زمان آن فرا رسیده است که رویایی داشته باشیم. نظر شما در مورد دیمیت هنگام رسیدن سال نو چیست؟ "جشن ، با موسیقی فراوان!  . من حاضرم یک صفحه سفید از ابتدا با امیدهای کاملاً جدید باز کنم ، حتی اگر وعده هایی که سال گذشته به خودم دادم صد در صد  محقق نشده باشد.

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

 

نام نویسنده : حامد شعبانی
دمت اوزدمیر
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
زنی با علاقه فراوان به نام  بیرجه آکالای بیرجه آکالای زنی است که وقتی به صورتش نگاه می کنید چشم هایش برق می زند ، وقتی صحبت می کنید ... ( مصاحبه کامل با بیرجه آکالای بازیگر زیبای ترکیه ای علایق روابط احساسات و هر آنچه که باید بدانید)
۱۴۰۰/۰۷/۲۴
او در طول دوران حرفه ای خود ، نامش را در آثار موفق بجای گذاشته است. ما با بیرچه آکالای ملاقات می کنیم و در مورد سفر زندگ... ( مصاحبه با بیرجه آکالای بازیگر محبوب ترکیه در مورد کارهای جدیدش ازدواج سن همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۷/۱۸
سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای که از اولین بازیگران سریال معروف سیب ممنوعه در کنار ادا اجه , نسرین جوادزاده و شوال سام شروع به کار کرد. ... ( مصاحبه با سِودا ارگینجی بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه)
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) کیست ؟ ایلایدا چویک (İlayda Çevik ) متولد (  22 دسامبر 1994)  ۱ دی ۱۳۷۳ در شهر بالیک... ( ایلایدا چویک بازیگر نقش بتول خواهر دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
هانده سورال (Hande Soral‎) کیست؟ هانده سورال (Hande Soral‎) ( ۳ فوریه ۱۹۸۷) 14 بهمن  1365  در شهر اینه‌ گول با حضو... ( هانده سورال بازیگر نقش امید یا آیلا در سریال روزی روزگاری در چکوروا بیوگرافی قد وزن اینستاگرام تحصیلات روابط عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
طرفداران سریال های ترکیه ای همیشه دنبال اطلاعات جدید و به روز از سریال ها و بازیگر محبوب این سریال ها هستند ما هم با دقیق ترین این اخبار همی... ( ثروتمندترین یا پولدارترین بازیگر زن ترکیه چه کسی است؟بیوگرافی سن قد اینستاگرام)
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سیمای بارلاس Simay Barlas کیست؟ سیمای بارلاس متولد 5 می 1998 ( 15 اردیبهشت 1377) در شهر استانبول  ترکیه به دنیا آمده است. ... ( سیمای بارلاس بازیگر نقش داملا در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۵
نورگل یشیلچای Nurgül Yeşilçay کیست؟ نورگل یشیلچای (Nurgül Yeşilçay) متولد ( ۲۶ مارس ۱۹۷۶)(6 فروردین 135... ( نورگل یشیلچای بازیگر نقش زینب در سریال کفاره بیوگرافی قد وزن اینستاگرام و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
بهار شاهین بهار شاهین Bahar Şahın   کیست؟ بهار شاهین Bahar Şahın  متولد 26  می  1997 (5 خرداد 1376) در شهر ... ( بهار شاهین بازیگر نقش جرن در سریال استانبول ظالم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط همراه با عکس)
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا