مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/23

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
لیف مژه چیست؟
لیف مژه چیست؟
2020/02/15

مزایا و معایب لیفت مژه چیست ؟

اگر شما مژه های دارید که حالت آنها مستقیم است و کمی کوتاه هستند و به دنبال راه هایی هستید که مژه های طبیعی خود را بهبود بدهید.و یا ترجیح میدهید از مژه مصنوعی استفاده نکنید .یکی از راه حل هایی که نسبتا جدید است استفاده از روش لیفت مژه است .با استفاده از lash lift میتوانید ظاهر مژه های خود را بلند تر و ‍پرپشت تر بکنید.

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه درمانی است که برای بهبود مژه هایی بکار میرود .برای اجرای لیفت مژه نوع خاصی از کراتین طبیعی استفاده میشود و از مواد شیمایی استفاده نمیشود  به همین دلیل کمترین آسیب را به مژه های طبیعی شما میرساند.در این روش با استفاده از کراتین مژه ها به بالا و عقب حالت داده میشوند و همین مسیله باعث می شود مژه های شما پرپشت تر و زیبا تر به نظر برسند.

تفاوت بین اکستنش مژه و لیفت مژه چیست؟

قبل از اینکه لیفت مژه جای خود را در بازار پیدا کند.اکستنشن مژه تمام نیاز های بازار را پاسخ میداد وتنها روش برای زیباتر کردن مژه ها بود.تقریبا هر دو روش نتیجه یکسانی دارند زیبا سازی مژه ها.در روش لیفت مژه بیشتر از کراتین برای زیباتر کردن مژه های شما استفاده میشود.ولی در اکستنشن مژه مژه های مصنوعی به مژه های طبیعی شما اضافه میشود .باتوجه به شرایط مختلف میتواند از هر یک از این روش ها استفاده کرد.

آیا لیفت مژه به مژه ها آسیب میزند؟

کمترین آسیب به مژه های شما وارد میشود .این روش  بیشتر بعنوان ترمیم یا بهبود مژه  معرفی شده .شاید بیشترین اسیب را بتوان به این مورد اشاره کرد که شما در طول ترمیم مژه خود مجبورید چشم های خود را بسته نگه دارید و اگر استرسی هستید توصیه میکنم حتم در طول تریمم آرامش خود را حفظ کنید.

lash-lift  لیفت مژه 

لیفت مژه مانند بیگودی  یا perm دهه ۶۰

اگر بخاطر داشته باشید استفاده از بیگودی در هه ۶۰ یکی از تکنیک های پرطرفدار برای حالت دهی به مو بود و موهای دختر خانم های ان دهه با استفاده از بیگودی موج دار و حالت دار میشد.لیفت مژه تقریبا عملکردی شبیه به prem برای مژه های شما دارد .بعد از لیفت مژ میتوانید از فرم جدید مژه های خود لذت ببرید .

مشاوره قبل از لیفت مژه

در بیشتر موارد مژه کار سوالاتی از شما می پرسد تا بهترین نتیجه را طبق خواسته شما بدست بیاورد.سولاتی مثل روزانه چقدر از ریمل استفاده میکنید یا مژه های شما چقدر به بالا حالت داده شود یا میزان انحنا یا فر مژه یا اگر مدل مو های شما ضخیم و صاف است حتما این مسیله را با مژه کار درمیان بگزارید و ... به روشنی و واضح به این سوالات پاسخ دهید تا بهترین نتیجه را بدست اورید .

نام نویسنده : صبا شعبانی

lash lift

مژه های طبیعی

لیفت مژه

مژه

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا