مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/21

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
داستان روزی روزگاری در چوکوروا
داستان روزی روزگاری در چوکوروا
2020/11/09

داستان سریال روزی روزگاری در چوکوروا بیوگرافی کامل بازیگران همراه با عکس

داستان سریال ترکی روزی روزگاری در چوکورواBir Zamanlar Cukurova

شما می توانید با کیلیک بر روی اسمای بازیگران بیوگرافی کامل آنها را داشته باشید.

سریال روزگاری در چوکوروا:

اخیرا سریال جذاب و دیدنی روزی روز گاری در چوکوروا در حال پخش شدن از شبکه فارسی زبان GEM  است.ژانر این سریال درام رمانتیک است با کارگردانی مورات ساراجوقلو و فاروک تِبر و نویسندگی لدیز تونجه؛دِرم جیرای و سو اِرسوز.

داستان سریال روزی روزگاری در چوکوروا چیست؟

خلاصه داستان از این قرار است که در دهه ۱۹۷۰ در استانبول  دختر زیبایی به اسم زلیخا با بازی هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek که به همرا ه برادر ناتنی اش به اسم ولی و زن برادرش در این شهر زندگی می کند. زلیخا بعنوان خیاط در یک منطقه مشهور در استانبول کار می کند در ابتدای داستان می بینیم که زلیخا عاشق پسری به اسم ایلماز است. ایلماز با بازی اوغور گونش Uğur Güneş پسری پر تلاش است و بعنوان شاگرد مکانیک مشغول بکار است. وضع مالی ایلماز و زلیخا خیلی خوب نیست اما عشق این دو نفر به یکدیگر انقدر عمیق و زیاد است که این موضوع اصلا برایشان مهم نیست و طوری احساس خوشبختی می کنند که تصمیم می گیرند هر چه سریع تر با یکدیگر ازدواج کنند.

هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek زلیخای سریال روزی روزگاری

همانطور که گفتیم زلیخا یک برادر ناتنی به اسم ولی دارد که یک شخص لا ابالی و اهل  قمار است او مرتب قمار می کند و البته می بازد. در اخرین شرط بندی رئیس قمار خانه او را تهدید می کند که بدهی اش را پرداخت کند و در صورتی که نتواند اینکار را انجام دهد باید خواهر خود زلیخا را به او بدهد.

ایلماز اوغور گونشUğur Güneş سریال روزی روزگاری در چوکوروا

ولی مجبور می شود زلیخا را تسلیم صاحب قمار خانه کند و دقیقا در لحظه ای صاحب خانه قصد تعرض به زلیخا هلال آلتینبیلک را دارد ایلماز اوغور گونش  از راه می رسد و در جریان درگیری با صاحب قمار خانه خیلی اتفاقی او را به قتل می رساند و اینجا نقطه عطف داستان شروع می شود.

ایلماز که قصد دارد خود را به پلیس معرفی کند توسط اوستای خود مجاب می شود که از استانبول فرار کند وقتی زلیخا از این موضوع با خبر می شود بدنبال ایلماز به راه می افتد و به شهر آدانا میروند.در راه پولی که آنها برای ادامه زندگی با خود داشتند را از آنها می دزدند  و آنها مجبور می شوند گرسنه و تشنه با پای پیاده به راه خود ادامه دهند و از آدانا هم فرار کنند .

دِمیر یامان مورات اونالمیش Murat Ünalmışسریال روزی روزگاری در چوکوروا

در مسیر خود به یک مزرعه می رسند  که آن مزرعه ای نیست جز مزرعه خاندان یامان ها در این مزرعه خاندان ثروتمند یامان که شامل هونکار یامان با بازی وحیده پرچین بعنوان بزرگتر مزرعه و پسرش دِمیر یامان با بازی مورات اونالمیش  Murat Ünalmış  زندگی می کنند .هونکار یامان که مادر دمیر است زنی قدرتمند و خیر است و همسرش چندین سال قبل توسط فردی که اتفاقا معشوقه هونکار یامان بوده به ضرب گلوله گشته شده و اما دمیر یامان جوانی رعنا و خوشتیپ و تا حدود کمی مستبد و خود رای که تحصیلاتش را در برلین المان به اتمام رسانده سعی در پیش رفت روستا و شهرشان دارد.

غفوربولنت پولات Bülent Polat سریال روزی روگاری در چوکوروا

در این مزرعه تعداد زیادی کارگر مشغول بکار و زندگی هستند و شخصی بنام غفور با بازی بولنت پولات Bülent Polat بعنوان سر کارگر به همراه همسرش ثانیه با بازی سلین ینینجی Selin Yeninci و خواهرش گُلتن با بازی سلین گنج Selin Genç سلین گنچ  در مزرعه زندگی می کند.اتفاقا غفور هم خدمتی ایلماز در دوران سربازی بوده وقتی ایلمازو زلیخا به مزرعه می رسند هونکار یامان که زن خیری بوده به آنها پناه می دهد.

ثانیه با بازی سلین ینینجی Selin Yeninci

زلیخا و ایلماز از ترس اینکه شناسایی نشوند و چون تحت تعقیب پلیش بودند نمی خواهند شخصیتشان فاش شود به همه می گویند که خواهر و برادر هستند وتصمیم می گیرند که چند روز بعد از مزرعه بروند. دمیر یامان , ایلماز را بعنوان راننده شخصیش استخدام می کند و کارهای مکانیکی مزرعه را نیز به او می سپارد زلیخا نیز بعنوان مستخدم از مزرعه شروع بکار می کند این دو عاشق و معشوق تصمیم می گیرند بعد از اینکه مقداری پول جمع کردند از مزرعه برود اما سرنوشت چیز دیگری را برایشان رقم زده است.

گُلتن با بازی سلین گنج Selin Genç

دمیر یامان یک دل نه صد دل عاشق زلیخا می شود در این حین هونکار مادر دمیر نقش بسیار مهمی بازی می کند. دمیر یامان قبلا یکبار ازدواج کرده بود اما بعد از چند سال همسر خود را طلاق داده زیرا آنها فکر می کردند که زن دِمیر نمی تواند بچه دار شود و البته یامان ها دنبال یک وارث برای آن همه ثروت بودند از قضا بعد از مدتی زن اول دمیر یامان هنگامی که حامله است به مزرعه برمی گرد و هونکار را به تمسخر می گیرد که دلیل بچه دار نشدن آنها ناتوانی دمیر بوده و هونکار بخاطر این موضوع بسیارآشفته می شود

ما هونکار که از رابطه مخفیانه زلیخا و ایلماز با خبر می شود و به داستان آنها پی می برد زمانی که هونکار می فهمد زلیخا باردار است و پسرش هم عاشق زلیخا شده ایلماز را به پلیس لو می دهد تا زلیخا و بچه شکمش به دمیر تعلق پیدا کند و با یک تیر دونشان می زند اول اینکه پسرش را به مراد دلش میرساند و دوم ننگ و رسوایی عقیم بودن پسرش بدین وسیله پاک می کند و وارثی برای خانوان یامان ها بدنیا خواهد آمد.

پس از اینکه ایلماز به زندان می افتد هونکار برای دمیر و زلیخا یک جشن عروسی برپا می کند اما این را باید بدانید که چطور زلیخا به این وصلت تن می دهد ؟

هونکار و دمیر به زلیخا می فهمانند که ایلماز در اتش سوزی که در زندان اتفاق افتاده و مرده است زلیخا که نا امید شده سعی می کند خود کشی کند اما هونکار بخاطر بچه اش او را از این کار منصرف می کند.اما ایلماز که از آتش سوزی زندان جان سالم بدر برده با شخص قدرت مند و ثروتمندی به اسم الیر احمد فَکَلی آشنا می شود و از قضا رابطه پدر و پسری بین این دو شکل می گیرد .

ایلماز و فَکلی عفو می خوردند و پس از مدتی از زندان آزاد می شوند.ایلماز که هم اکنون با تیکه بر ثروت فکلی و پشتکار و هوش خودش مرد ثروتمندی در چوکوروا شده است به سراغ زلیخا می رود اما متوجه می شود که زلیخا  با دمیر ازدواج کرده . زلیخا که از زنده بودن ایلماز شوک شده است و به دروغ یامان ها پی برده است بدنبال ایلماز راه می افتد اما دمیر که دیوانه وار عاشق اوست برای اینکه زلیخا را نزد خود نگه دارد از ضعف او بعنوان مادر سو استفاده می کند و او را با بچه اش تهدید می کند.

زلیخا هم که از عشق ایلماز دست بر نداشته و شب و روز به او فکر می کند مجبور می شود بخاطر  داشتن فرزندش در کنار دمیر زندگی کند.ایلماز که بسیار خشمگین شده شروع به قدرت نمایی برای دمیر یامان می کند و حال که از عشق زلیخا دلسرد شده با خانوم دکتری آشنا می شود و با او ازدواج می کند.

ملیکه ایپک یالوواmelike Yalova  سریال روزی روزگاری در چوکوروا

تا اینجای داستان اتفاقات زیبا و عجیبی می افتد. پیشنهاد می کنم حتما سریال را دنبال کنید و از دیدن عشق زیبا بین این سه نفر لذت ببرید‌. البته داستان ادامه دارد با فرازو نشیب ها و اتفاقات جالب و شوک کننده زیادی و البته تولید سریال بخاطر کرونا متوقف شده است اما قسمتهای زیادی برای پخش وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید.

عکس های بازیگران سریال روزی روزگاری در چوکوروا Bir Zamanlar Cukurova

Hilal Altınbilek هلال آلتینبیلک

اوغور گونش مورات اونالمیشUğur Güneş Murat Ünalmış

هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek Murat Ünalmış مرات اونالمیش

Hilal Altınbilek هلال آلتینبیلک Selin Genç سلین گنج

Uğur Güneş اوغور گونش سلین گنج Selin Genç

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

نام نویسنده : حامد شعبانی
وحیده پرچین Hilal Altınbilek هلال آلتینبیلک Murat Ünalmış بولنت پولات Uğur Güneş اوغور گونش سلین ینینجی سلین گنج سلین جنک melike Yalova ملیکه ایپک یالووا پولن امرا bir zamanlar çukurova
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در مقاله جدیدترین خبر های مربوط به مریم اوزرلی یکی از معروف ترین بازیگر های  ترکیه را می خوانید. خیلی وقت بود که درباره مریم اوزرلی چیز... ( مریم اوزرلی بازیگر ترکیه ای کجاست و الان چه می کند؟)
 ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر سرشناس ترکیه، پدرش، کادری امراه اوزپیرینچی، را از دست داد. خ... ( ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد)
افرا ساراچ اوغلو نه تنها یک بازیگر با استعداد، بلکه یک نماد مد در ترکیه  است او که می داند که چگونه برای مناسبت های مختلف لباس انتخاب ک... ( تیپ و استایل افرا ساراچ اوغلو : نکات و ترفندهایی برای اینکه در هر موقعیتی جذاب به نظر برسید)
در این پست، برخی از رازها،سلامت که Burcu Özberk برای خوش اندام و جذاب بودن خود دنبال می کند، با شما به اشتراک می گذاریم. Burcu Özb... ( بورجو اوزبرک بازیگر جذاب ترک اسرار زیبایی و سالامت خود را فاش می کند!)
دمت اوزدمیر Demet Özdemir یکی از زیباترین ترین و با استعدادترین بازیگران زن ترکیه است، اما او به خاطر زندگی شخصی جنجالی اش نیز شناخته ش... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه دمت اوزدمیر Demet Özdemir بازیگر ترکیه ای)
هانده ارچل یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران زن در صنعت تلویزیون و سینمای ترکیه است. او در سریال ها  و فیلم های موفق بسیاری مانند... ( هانده ارچل (Hande Erçel) چقدر درآمد دارد؟ثروت او چقدر است؟)
بیوگرافی بازیگر ترکیه ای گزده کانسو متولد 1 شهریور 1359 شهر ازمیر در خانواده هنری به دنیا آمده است.پدرش عباس کانسو نویسنده و ما... ( بیوگرافی گزده کانسو بازیگر ترکیه ای نقش زرین در سریال ملکه شب اینستاگرام قد وزن تحصیلات سریال ها)
پلین اولوکسار (31 فروردین 1373)  بازیگر نقش نرگس ,  سریال اتاق 309 در کنار  دمت اوزدمیر  در سال 2016 اولین پرو... ( پلین اولوکسار بازیگر نقش نرگس در سریال اتاق 309 بیوگرافی قد وزن اینستاگرام روابط تحصیلات خانواده سریال)
مهمت گونسور  (Mehmet Günsür) ( ۸ مه ۱۹۷۵)(18 اردیبهشت 1354) در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. مهمت را بیشتر ب... ( مهمت گونسور بازیگر نقش دنیز در سریال فی بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط)
داملا سونمز ( Damla Sönmez) متولد ( ۳ مه ۱۹۸۷) (13 اردیبهشت 1366) در شهر استانبول یکی از محبوب ترین بازیگران نسل جو... ( داملا سونمز بازیگر نقش دلروبا سریال عزیز بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام همراه با عکس)
 مراد ییلدریم در 13 آوریل 1979 (24 فروردین 1358) شهر قونیه به دنیا آمده است. او اصالتی  ماردینی دارد. مراد از ... ( مراد ییلدریم بازیگر سریال ترکی عزیز بیوگرافی قد وزن روابط تحصیلات اینستاگرام سریال و فیلم ها)
سریال ترکی پنجاه متر مربع در ژانر کمدی اکشن در تاریخ 2021 ژانویه 27  از شبکه Netflix شروع به پخش کرده است. سریال 50M2 فعلا فص... ( داستان سریال ترکی پنجاه متر مربع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه)
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا