مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Apr/19

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
داستان روزی روزگاری در چوکوروا
داستان روزی روزگاری در چوکوروا
۱۳۹۹/۰۸/۱۹این خبر در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ منتشر شده است
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

داستان سریال روزی روزگاری در چوکوروا بیوگرافی کامل بازیگران همراه با عکس

داستان سریال ترکی روزی روزگاری در چوکورواBir Zamanlar Cukurova

شما می توانید با کیلیک بر روی اسمای بازیگران بیوگرافی کامل آنها را داشته باشید.

سریال روزگاری در چوکوروا:

اخیرا سریال جذاب و دیدنی روزی روز گاری در چوکوروا در حال پخش شدن از شبکه فارسی زبان GEM  است.ژانر این سریال درام رمانتیک است با کارگردانی مورات ساراجوقلو و فاروک تِبر و نویسندگی لدیز تونجه؛دِرم جیرای و سو اِرسوز.

داستان سریال روزی روزگاری در چوکوروا چیست؟

خلاصه داستان از این قرار است که در دهه ۱۹۷۰ در استانبول  دختر زیبایی به اسم زلیخا با بازی هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek که به همرا ه برادر ناتنی اش به اسم ولی و زن برادرش در این شهر زندگی می کند. زلیخا بعنوان خیاط در یک منطقه مشهور در استانبول کار می کند در ابتدای داستان می بینیم که زلیخا عاشق پسری به اسم ایلماز است. ایلماز با بازی اوغور گونش Uğur Güneş پسری پر تلاش است و بعنوان شاگرد مکانیک مشغول بکار است. وضع مالی ایلماز و زلیخا خیلی خوب نیست اما عشق این دو نفر به یکدیگر انقدر عمیق و زیاد است که این موضوع اصلا برایشان مهم نیست و طوری احساس خوشبختی می کنند که تصمیم می گیرند هر چه سریع تر با یکدیگر ازدواج کنند.

هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek زلیخای سریال روزی روزگاری

همانطور که گفتیم زلیخا یک برادر ناتنی به اسم ولی دارد که یک شخص لا ابالی و اهل  قمار است او مرتب قمار می کند و البته می بازد. در اخرین شرط بندی رئیس قمار خانه او را تهدید می کند که بدهی اش را پرداخت کند و در صورتی که نتواند اینکار را انجام دهد باید خواهر خود زلیخا را به او بدهد.

ایلماز اوغور گونشUğur Güneş سریال روزی روزگاری در چوکوروا

ولی مجبور می شود زلیخا را تسلیم صاحب قمار خانه کند و دقیقا در لحظه ای صاحب خانه قصد تعرض به زلیخا هلال آلتینبیلک را دارد ایلماز اوغور گونش  از راه می رسد و در جریان درگیری با صاحب قمار خانه خیلی اتفاقی او را به قتل می رساند و اینجا نقطه عطف داستان شروع می شود.

ایلماز که قصد دارد خود را به پلیس معرفی کند توسط اوستای خود مجاب می شود که از استانبول فرار کند وقتی زلیخا از این موضوع با خبر می شود بدنبال ایلماز به راه می افتد و به شهر آدانا میروند.در راه پولی که آنها برای ادامه زندگی با خود داشتند را از آنها می دزدند  و آنها مجبور می شوند گرسنه و تشنه با پای پیاده به راه خود ادامه دهند و از آدانا هم فرار کنند .

دِمیر یامان مورات اونالمیش Murat Ünalmışسریال روزی روزگاری در چوکوروا

در مسیر خود به یک مزرعه می رسند  که آن مزرعه ای نیست جز مزرعه خاندان یامان ها در این مزرعه خاندان ثروتمند یامان که شامل هونکار یامان با بازی وحیده پرچین بعنوان بزرگتر مزرعه و پسرش دِمیر یامان با بازی مورات اونالمیش  Murat Ünalmış  زندگی می کنند .هونکار یامان که مادر دمیر است زنی قدرتمند و خیر است و همسرش چندین سال قبل توسط فردی که اتفاقا معشوقه هونکار یامان بوده به ضرب گلوله گشته شده و اما دمیر یامان جوانی رعنا و خوشتیپ و تا حدود کمی مستبد و خود رای که تحصیلاتش را در برلین المان به اتمام رسانده سعی در پیش رفت روستا و شهرشان دارد.

غفوربولنت پولات Bülent Polat سریال روزی روگاری در چوکوروا

در این مزرعه تعداد زیادی کارگر مشغول بکار و زندگی هستند و شخصی بنام غفور با بازی بولنت پولات Bülent Polat بعنوان سر کارگر به همراه همسرش ثانیه با بازی سلین ینینجی Selin Yeninci و خواهرش گُلتن با بازی سلین گنج Selin Genç سلین گنچ  در مزرعه زندگی می کند.اتفاقا غفور هم خدمتی ایلماز در دوران سربازی بوده وقتی ایلمازو زلیخا به مزرعه می رسند هونکار یامان که زن خیری بوده به آنها پناه می دهد.

ثانیه با بازی سلین ینینجی Selin Yeninci

زلیخا و ایلماز از ترس اینکه شناسایی نشوند و چون تحت تعقیب پلیش بودند نمی خواهند شخصیتشان فاش شود به همه می گویند که خواهر و برادر هستند وتصمیم می گیرند که چند روز بعد از مزرعه بروند. دمیر یامان , ایلماز را بعنوان راننده شخصیش استخدام می کند و کارهای مکانیکی مزرعه را نیز به او می سپارد زلیخا نیز بعنوان مستخدم از مزرعه شروع بکار می کند این دو عاشق و معشوق تصمیم می گیرند بعد از اینکه مقداری پول جمع کردند از مزرعه برود اما سرنوشت چیز دیگری را برایشان رقم زده است.

گُلتن با بازی سلین گنج Selin Genç

دمیر یامان یک دل نه صد دل عاشق زلیخا می شود در این حین هونکار مادر دمیر نقش بسیار مهمی بازی می کند. دمیر یامان قبلا یکبار ازدواج کرده بود اما بعد از چند سال همسر خود را طلاق داده زیرا آنها فکر می کردند که زن دِمیر نمی تواند بچه دار شود و البته یامان ها دنبال یک وارث برای آن همه ثروت بودند از قضا بعد از مدتی زن اول دمیر یامان هنگامی که حامله است به مزرعه برمی گرد و هونکار را به تمسخر می گیرد که دلیل بچه دار نشدن آنها ناتوانی دمیر بوده و هونکار بخاطر این موضوع بسیارآشفته می شود

ما هونکار که از رابطه مخفیانه زلیخا و ایلماز با خبر می شود و به داستان آنها پی می برد زمانی که هونکار می فهمد زلیخا باردار است و پسرش هم عاشق زلیخا شده ایلماز را به پلیس لو می دهد تا زلیخا و بچه شکمش به دمیر تعلق پیدا کند و با یک تیر دونشان می زند اول اینکه پسرش را به مراد دلش میرساند و دوم ننگ و رسوایی عقیم بودن پسرش بدین وسیله پاک می کند و وارثی برای خانوان یامان ها بدنیا خواهد آمد.

پس از اینکه ایلماز به زندان می افتد هونکار برای دمیر و زلیخا یک جشن عروسی برپا می کند اما این را باید بدانید که چطور زلیخا به این وصلت تن می دهد ؟

هونکار و دمیر به زلیخا می فهمانند که ایلماز در اتش سوزی که در زندان اتفاق افتاده و مرده است زلیخا که نا امید شده سعی می کند خود کشی کند اما هونکار بخاطر بچه اش او را از این کار منصرف می کند.اما ایلماز که از آتش سوزی زندان جان سالم بدر برده با شخص قدرت مند و ثروتمندی به اسم الیر احمد فَکَلی آشنا می شود و از قضا رابطه پدر و پسری بین این دو شکل می گیرد .

ایلماز و فَکلی عفو می خوردند و پس از مدتی از زندان آزاد می شوند.ایلماز که هم اکنون با تیکه بر ثروت فکلی و پشتکار و هوش خودش مرد ثروتمندی در چوکوروا شده است به سراغ زلیخا می رود اما متوجه می شود که زلیخا  با دمیر ازدواج کرده . زلیخا که از زنده بودن ایلماز شوک شده است و به دروغ یامان ها پی برده است بدنبال ایلماز راه می افتد اما دمیر که دیوانه وار عاشق اوست برای اینکه زلیخا را نزد خود نگه دارد از ضعف او بعنوان مادر سو استفاده می کند و او را با بچه اش تهدید می کند.

زلیخا هم که از عشق ایلماز دست بر نداشته و شب و روز به او فکر می کند مجبور می شود بخاطر  داشتن فرزندش در کنار دمیر زندگی کند.ایلماز که بسیار خشمگین شده شروع به قدرت نمایی برای دمیر یامان می کند و حال که از عشق زلیخا دلسرد شده با خانوم دکتری آشنا می شود و با او ازدواج می کند.

ملیکه ایپک یالوواmelike Yalova  سریال روزی روزگاری در چوکوروا

تا اینجای داستان اتفاقات زیبا و عجیبی می افتد. پیشنهاد می کنم حتما سریال را دنبال کنید و از دیدن عشق زیبا بین این سه نفر لذت ببرید‌. البته داستان ادامه دارد با فرازو نشیب ها و اتفاقات جالب و شوک کننده زیادی و البته تولید سریال بخاطر کرونا متوقف شده است اما قسمتهای زیادی برای پخش وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید.

عکس های بازیگران سریال روزی روزگاری در چوکوروا Bir Zamanlar Cukurova

Hilal Altınbilek هلال آلتینبیلک

اوغور گونش مورات اونالمیشUğur Güneş Murat Ünalmış

هلال آلتینبیلک Hilal Altınbilek Murat Ünalmış مرات اونالمیش

Hilal Altınbilek هلال آلتینبیلک Selin Genç سلین گنج

Uğur Güneş اوغور گونش سلین گنج Selin Genç

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

نام نویسنده : حامد شعبانی

وحیده پرچین

Hilal Altınbilek

هلال آلتینبیلک

Murat Ünalmış

بولنت پولات

Uğur Güneş

اوغور گونش

سلین ینینجی

سلین گنج

سلین جنک

melike Yalova

ملیکه ایپک یالووا

پولن امرا

bir zamanlar çukurova

نظرات کاربران
اخبار مرتبط
طرفداران سریال های ترکی در ایران بسیار هستند.سریال های که بیشتر از شبکه جم فارسی به صورت دوبله در اختیار آنها قرار می گیرد ما در این مقاله س... ( سریال های ترکیه ای با جزئیات کامل و عکس بازیگران)
۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اویکو کارایل ( Öykü Karayel) بازیگر زیبای ترکیه  متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۰(1368/11/31)، در شهر استانبول به دنیا آمد.... ( بیوگرافی کامل اویکو کارایل(Öykü Karayel) همراه با عکس های اختصاصی)
۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دمت آکالین (Demet Akalın) خواننده ترکیه ای و پر حاشیه ترکیه ای  مورد کلاه برداری یک مدل  تیک تاک قرار گرفت. دمت آکالین (Demet A... ( دمت آکالین (Demet Akalın) خواننده ترکیه ای خواستار بستن سریع تیک‌تاک (TikTok) شد)
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
هازال کایا(Hazal Kaya) بازیگر ترکیه ای و یکی از زیباترین زنان ترکیه ( متولد ۱ اکتبر ۱۹۹۰در شهر استانبول) که او را بیشتر با بازی در نقش ... ( هازال کایا(Hazal Kaya) بازیگر نقش فریحا به کرونا مبتلا شد)
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
 بوراک دنیز(Burak Deniz) و نامزدش دیدم سویدان(DidemSoydan) هر دو به کرونا مبتلا شدند و در قرنطینه هستند.  بوراک دنیز(Burak Deni... ( بوراک دنیز(Burak Deniz) و نامزدش دیدم سویدان(DidemSoydan) به کرونا مبتلا شدند)
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
کانر کیندوروک (Caner Cindoruk) بلاخره سکوت خودش را شکست و جواب حرف های بهزات اویگور را با عصبانیت داد. بعد از آنکه برای بار چندم&nbs... ( کانر کیندوروک جواب حرف های بهزات اویگور را با عصبانیت داد)
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
هانده ارچل (Hande Erçel) در مورد داشتن رابطه با Murat Akdoğan همه چیز را تکذیب کرد. بعد از آنکه تمامی خبر گذاری ها از رابطه&n... ( هانده ارچل (Hande Erçel) با Murat Akdoğan هیچ ارتباطی نداشتم)
۱۴۰۰/۰۱/۱۲
حادیثه خواننده ، ترانه سرا ترک که در بلژیک متولد و بزرگ شده است.در سال 2009 ، حادثه با آهنگ Düm Tek Tek به عنوان نماینده ترکیه در مسابق... ( تیپ و استایل حادثه خواننده زیبا و جذاب ترکیه ای + عکس)
۱۴۰۰/۰۱/۱۰
 زمانیکه هانده ارچل Hande Erçel  با  کرم بورسین Kerem Bürsin در رابطه بود و همه از عشق بین این دو نفر ص... ( هانده ارچل به کرم بورسین  خیانت کرد و با Murat Can وارد رابطه شد)
۱۴۰۰/۰۱/۰۹
هانده ارچل(Hande Erçel)  از خصوصیات خودش می گویید. هانده ارچل(Hande Erçel)  متولد ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر باند... ( هانده ارچل(Hande Erçel) زبان تند و تیزی دارم)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸
تولگاهان ساییشمان(Tolgahan Sayışman) متولد ‎۲۶ آذر ۱۳۶۰ در استانبول ترکیه مجری , مدل و بازیگر که او را بیشتر با بازی در سریال عمر گ... ( تولگاهان ساییشمان(Tolgahan Sayışman) و اعضای خانواده اش کرونا گرفتند)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸
سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) جواب دمت آکالین Demet Akalın را ندادم. سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) در محله ی ببک در است... ( سرنای ساریکایا(Serenay Sarıkaya) در مورد حواشی اخیر صحبت کرد.)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸
ادا اجه (Eda Ece) همراه با نامزدش Buğrahan Tuncer بازیکن حرفه ای بسکتبال در منطقه نیشان‌تاشی(Nişantaşı) دیده شدند.نیشان&... ( ادا اجه(Eda Ece) در مورد نامزدش صحبت کرده است)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸
ملیکه ایپک یالووا( Melike Ipek Yalova) بازیگر ترکیه ای و زیبا که او را بیشتر در نقش دکترمژگان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا شخصیت مق... ( ملیکه ایپک یالووا( Melike Ipek Yalova) بازیگر نقش مژگان در چوکوروا طلاق گرفت)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
نسلیهان آتاگول (Neslihan Atagül) متولد  20 اوت ۱۹۹۲ در شهر استانبل ترکیه یکی از محبوب ترین سلبریتی های حال حاضر ترکیه که... ( نسلیهان آتاگول(Neslihan Atagül) از سریال دختر سفیر کنار کشید)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
نور فتاح‌اوغلو(Nur Fettahoğlu) بازیگر ترکیه ای که او را بیشتر در نقش ماه دوران سلطان در سریال حریم سلطان می شناسیم از همسر خود جدا... ( نور فتاح‌اوغلو(Nur Fettahoğlu) در 5 دقیقه طلاق گرقت.)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
آلینا تیلکی (Aleyna Tilki) خواننده جوان ترکیه ای در مورد واکسن کرونا صحبتی داشت که مورد انتقاد قرار گرفت. آلینا تیلکی (Ale... ( آلینا تیلکی (Aleyna Tilki) من هرگز واکسن کرونا نمیزنم)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
ایلای ارکوک (İlay Erkök) بازیگر نقش یاران در سریال ترکیه ای هرجایی (Herca) مصاحبه ای انجام داده که برای شما آن را ترجمه کرده ایم. ای... ( ایلای ارکوک ( İlay Erkök) بازیگر نقش یاران در سریال هرجایی مردها بدون ما راهتر هستند)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
نسرین جوادزاده (Nesrin Cavadzade) شاهیکا سیب ممنوعه بلاخره ازدواج کرد بازیگر نقش شاهیکا در سریال سیب ممنوعه نسرین جوادزاده که اهل کشور آذ... ( نسرین جوادزاده(شاهیکا) با گوکان آلکان Gökhan Alkan در سیب ممنوعه ازدواج کرد.)
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
ابراهیم تاتلیسس(ebrahim tatlis) 63 ساله با دختری 25 ساله به نام گلچین کاراکایا (Gülçin Karakaya) وارد رابطه شده است. ... ( همسر 25 ساله ابراهیم تاتلیسس کیست؟)
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
برک اوکتای بازیگر محبوب ترکیه ای در سال ۲۰۱۰ با   Merve Şarapçıoğlu  ازدواج کرده است .. این زوج ناموفق  از س... ( همسر برک اوکتای بازیگر محبوب ترکیه ای کیست ؟)
۱۳۹۹/۱۲/۰۷
بورهان تونجر دوست پسر ادا اجه ی معروف بازیگر و هنرپیشه سریال سیب ممنوعه است. ادا اجه به تازگی عکسی از خودش و دوست پسرش در اینستاگرام خود من... ( نامزد ادااجه(بورهان تونجر) کیست؟)
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
تولگاهان ساییشمان بازیگر محبوب ترکیه ای که در ایران هم شناخته شده است در صفحه اینستاگرام خود پستی منتشر کرد که نشان میداد همسر او آلمدا... ( تولگاهان ساییشمان و همسرش Almeda چشم به راه فرزند دومشان هستند.)
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
مروه بولگور بازیگر محبوب ترکیه ای بار دیگر عشق خود را ترک کرد.مروه  با شخصی به نام  بوراک دیو وارد رابطه عاشقانه شد. این دو با یکد... ( مروه بولگور بازیگر ترکیه ای باز هم در عشق شکست خورد و از نامزد خود جدا شد.)
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
مروه شراپچی‌اوعلو و  برک اوکتای  باهم زندگی خوب و در آرامشی داشتند تا زمانی که برک اوکتای تصمیم به جدایی می گی... ( مروه شراپچی‌اوعلو به دلیل پخش عکس های خصوصی برک اوکتای زندانی شد!!!!)
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
فرار هلال آلتینبیلک و گورور آیدوغان نتیجه ای نداشت!   در حالی که هلال آلتینبیلک در خروجی با خبرنگاران گفتگویی داشت ، آیدوغان سع... ( هلال آلتینبیلک با گورور آیدوغان قرار عاشقانه داشته است)
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
فهرتین لیوچالکان ، که در درگیری با تروریستهای پ.ک.ک در منطقه چوکورچا در حکاری به شهادت رسید ،  به خاک سپرده شد. پدر شهید ، مصطفی لیوچال... ( برادرزاده مورات اونالمیش کشته شد!!)
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
مورات اونالمیش  هفته گذشته به یک باشگاه تیراندازی رفته بود و البته سگ محبوبش ماکسیموس هم همراهش بود اما متاسفانه در همان روز سگش بخاطر ... ( مورات اونالمیش سهل انگاری کرد و باعث اتفاق ناگواری شد)
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
صحنه ای از سریال با بازی مورات اونالمیش ، او طبق فیلمنامه باید به عکس پدرش نگاه می کرد . برای این صحنه ، گروه فیلمبرداری از عکسی از پدر واقع... ( مورات اونالمیش نقش دمیر در سریال روزی روزگاری در چوکوروا در مقابل پدر واقعی خود قرار گرفت)
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
نام: اوزگه گورل تاریخ تولد: 5 فوریه 1987 , محل تولد: استانبول ، ترکیه ,  قد: 170 سانتی متر ,  وزن: 55 کیلوگرم , رنگ چشم: قهوه... ( بیوگرافی اوزگه گورل همراه با عکس های اختصاصی)
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
هازال کایا(Hazal kaya): هازال کایا از هنرمندان و بازیگران مطرح ترکیه در۱۰ اکتبر ۱۹۹۰(۱۰شهریور ۱۳۶۹) در یک خانواده طبقه ی اجتماعی&nbs... ( بیوگرافی هازال کایا نقش فریحا همراه با عکس های اختصاصی)
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
بیوگرافی آراس بلوت بازیگر سریال گودال وی در استانبول به دنیا آمد.  تحصیلات خود را در دانشگاه فنی استانبول در بخش مهندسی هواپیما به پای... ( بیوگرافی آراس بلوت Aras Bulut İynemli بازیگر سریال گودال)
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
زرین تکیندور  (Zerrin tekindor) ,(بازیگر نقش مادمازل در سریال عشق ممنوع) با قد ۱۶۸ و وزن ۵۴ کیلوگرم متولد ۵ اوت ۱۹۶۴(۱۴ مرداد ۱۳۴۳) در ... ( بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعهه)
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
هازال فیلیز (Hazal filiz küçükkose) بازیگر معروف و خوش چهره ترکیه ای با قد ۱۷۲ و وزن ۵۵ کیلو گرم متولد ۹ ام فوریه سال ۱۹۸۸(... ( بیوگرافی هازال فیلیز بازیگر نقش براک سریال زمهریر)
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
آیچا آیشین توران ( Aıça Ayşi Turan) متولد ۲۵ اکتبر ۱۹۹۲(۳ آبان۱۳۷۱)،(۲۶ساله) در شهر سینوپ(sinop)ترکیه بدنیا آمدکه اصالتا اهل کارادنیز... ( بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri))
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
همسر اوغور گونش Uğur Güneş کیست؟ همسر اوغور گونش Uğur Güneş بازیگر نقش ییلماز در سریال روزی روزگاری ریحانه کانسو ... ( همسر واقعی اوغور گونش Uğur Güneş کیست؟)
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
اوغور گونش متولد  (13 ژانویه 1987) ۲۳ دی ۱۳۶۵  بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه  گونش با بازی در نقش شخصیت Çetin در سریال... ( بیوگرافی ییلماز اوغور گونش بازیگر سریال روزی روزگاری در چوکوروا)
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
بوراک اوزچیویت BURAK ÖZÇIVIT  کیست ؟ بوراک اوزچیویت با چه کسی ازدواج گرده است؟  بیوگرافی  بوراک اوزچیویت BU... ( بیوگرافی کامل  بوراک اوزچیویت BURAK ÖZÇIVIT همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۸/۱۵
دمت اوزدمیر(demet özdemir)  دمت اوزدمیر(demet özdemir):دمت اوزدمیر بازیگر سرشناس ترکیه ای  با قد ۱۷۰ سانتی متر و وزن ... ( همسر دمت اوزدمیر demet özdemir کیست؟)
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
سلین ینینچی(selin Yeninci) بازیگر ترک زبان (در نقش ثانیه خدمتکار عمارت یامان ها  در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوورا که از شبکه A... ( بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا)
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
دمت اوزدمیر بازیگر محبوب ترکیه ای به تازگی در سریال جدید به نام خانه تو سرنوشت توست در نقش  زینب بازی کرده .که این سریال از شبکه tv8 تر... ( دمت اوزدمیر در سریال خانه تو سرنوشت توست (عکس))
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سریال ترکیه ای سیب ممنوعه در حمایت از کشور آذربایجان پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد. در طول یک ماه ... ( نسرین جوادزاده از آذربایجان حمایت کرد)
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
در این مقالع می خواهیم در مورد هیلال التینبیلک و کرم الیشیک که در سریال روزگاری در چوکوراوا در نقش های زلیخا و فکولی بازی کردند و شایع ارتبا... ( هلال آلتینبیلک و کرم الیشیک باهم ازدواج کردند!!!)
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
نسرین جواد زاده (شاهیکا در سریال سیب ممنوعه) کیست؟ اطلاعات مختصر درباره نسرین جوادزاده و همسرش بوراک دنیز بوراک دنیز و نسرین جوادزاده عاش... ( نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز)
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
ابرو شاهین بازیگر معروف و شناخته شده ترکیه ای که در بسیاری در از سریال های ترکیه ای که از شبکهatvترکیه  به روی آنتن رفته و دوبله فارسی ... ( نامزد ابرو شاهین کیست ؟ او با چه کسی رابطه عاشقانه دارد)
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
بازیگر مشهور ملیکه ایپک یالووا تازگی با تهیه کننده آلتوگ گلتان (Altuğ Gültan) در ازمیر سر سفره عقد نشست. این ازدواج غافلگیرانه شا... ( عروسی غافلگیر کننده ملیکه ایپک یالووا با آلتوگ گلتان)
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
بیرجه آکالای در 19 ژوئن 1984  (۱۳۶۹/۳/۲۹) در استانبول متولد شد. وی تحصیلات دبیرستان خود را در بخش تئاتر  هنرهای زیبا پرا(Pera) به ... ( بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس))
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
مصاحبه با هانده ارچل ستاره ای که ما در آخرین مجموعه تلویزیونی The Ring او را دیدیم  با زیبایی درخشان و طبیعی و همچنین متواضع بودن و جذ... ( هانده ارچل در مصاحبه با روزنامه حریت از زندگی شخصی خود گفت)
۱۳۹۹/۰۷/۱۸
مورات دالکلیچ عاشق شد ، و هانده ارچل گوش بدهکار نیست زوج جذاب ما  هانده ارچل و مورات دالکلیچ ، که در ماه  گذشته راه خود را از ه... ( هانده ارچل گوش بدهکار نیست مورات دالکلیچ عاشق شد)
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
عزیزه یک سریال تلویزیونی ترکی است که از کانال  Kanal D پخش می شود. این سریال با بازیگران قوی اولین قسمت خود در 19 نوامبر 2019 پخش کرد.&... ( سریال جدید هانده ارچل به نام عزیز از کانال D ترکیه پخش شد)
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
جزئیات سریال  عنوان اصلی: Bir Zamanlar Cukurova عنوان انگلیسی: Bitter Lands همچنین به این اسمها نیز شناخته شده است: Tierra amarga ، ... ( معرفی سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوروا بیوگرافی کامل بازیگران همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بیوگرافی مورات اونالمیش بازیگر نقش دمیر در سریال روزی روزگاری در چکورا  Bir Zamanlar Çukurova   مورات اونالمیش ... ( بیوگرافی بازیگر سریال روزی روزگاری در چوکورا مورات اونالمیش در نقش دمیر)
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
سلین گنج بازیگر نقش گلتن کیست؟   سلین گنج بازیگر ترکیه ای که نقش گنور در سریال روری روزگاری در چوکوروا را بازی می کند را بیش... ( بیوگرافی سلین گنچ بازیگر سریال محبوب روزی روزگاری در چوکوروا)
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بازیگران سریالBir Zamanlar çukurova(روزی روزگاری در چوکوورا) چه کسانی هستند؟ در این مقاله بمعرفی بازیگران این سریال پر ببیننده ترکیه ... ( سریال روزی روزگاری در چوکوورا و بیوگرافی کامل بازیگران این سریال)
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
هلال آلتینبیلک در 21 ژانویه 1991    (1 بهمن 1369)  در ازمیر متولد شد ه وی در خانواده که  اصالتاً از اهالی ... ( بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا همراه با عکس های ویژه)
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
هلال آلتانبیلک در 21 ژانویه 1991 در ازمیر متولد شد. او اهل ازمیر است. این بازیگر زیبا که درست بعد از دبستان تحصیلات تئاتر را شروع کرد ، در ا... ( هلال آلتینبیلک بازیگر ترک را بیشتر بشناسیم)
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
ابرو شاهین (به ترکی استانبولی: Ebru Şahin، زاده ۱۸ می ۱۹۹۴ استانبول) بازیگر و مدل اهل ترکیه است . ابرو در سریال هایی همچون جنگجو ، عروس استا... ( بیوگرافی ابرو شاهین  بازیگر سریال هرجایی در نقش ریحان)
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
Berker Guven در 7 سپتامبر 1994 در استانبول بدنیا آمد. وی قبل از شروع کار تلویزیونی ، در نمایش های مختلف تئاتر مانند ین (در بیر تیاتر) شرکت ک... ( بیوگرافی برکر گوون بازیگر ترکیه ای همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
مروه بلوور  یا مروه بولگور کجا و کی متولد شده ، چگونه بازیگر شد ، تحصیلات او چیست؟ جزئیات در اخبار ما ... بازیگر سریال ، سینما و ت... ( بیوگرافی کامل مروه بلوور( مروه بولگور ) بازیگر ترکیه ای همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
 سرنای ساریکایا  بازیگر و مدل ترکیه ای در سال 1370  هجری شمسی در آنکارا به دنیا آمد .او در 15 سالگی باشرکت در یک مسابقه زیبای... ( مطالب خواندنی و جذاب سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس)
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
با ظهور سریال های ترکی و نقش آفرینی بازیگران ترک در این سریال ها و فیلم ها تصمیم گرفته ایم که این بازیگران را در دنیای واقعی هم برای شما اشن... ( بیوگرافی نسرین جوادزاده بازیگر ترکیه ای سریال سیب ممنوعه)
۱۳۹۹/۰۴/۰۷
طلعت بولوت (به ترکی Talat bulut) متولد ۳ فروردین ۱۳۳۵ در شهر ساری قمیش ترکیه؛ دوبلور و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ترکیه است. در این مطلب... ( بیوگرافی طلعت بولوت بازیگر سریال سیب ممنوعه)
۱۳۹۹/۰۴/۰۶
این روزها یک سریال عاشقانه دیگر از شبکه جم در حال پخش است که داستانی زیبا را دنبال می کند سریال بی وفا (هرجایی) و یا (نسیم عشق) Hercai Pans... ( معرفی و بیوگرافی سریال عاشقانه بی وفا (هرجایی) یا (نسیم عشق))
۱۳۹۹/۰۴/۰۵
 نام واقعی: Can Yaman تولد: 1989-11-08  محل تولد: استانبول ، ترکیه قد : 183 سانتی متر / 6 فوت وزن: 78 کیلوگرم / 172 پوند وضعی... ( بیوگرافی جان یامان و همسرش دمت اوزدمیر همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
دمت اوزدمیر شخصیتی که نمی تواند آرام باشد. حتی حرکات او هنگام صحبت و توضیح چیزی خیلی سریع است. هیجان ، انرژی ، احساسات او همیشه در سطح بالای... ( مصاحبه خواندنی دمت اوزدمیر با روزنامه حریت ترکیه)
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
چند ,وقتی  است که سریال جذاب ترکی سیب ممنوعه (Yasak Elma) در شبکه های فارسی زبان از این شبکه های ماهواریی  پخش می‌ش... ( بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی)
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
الچین سانگو متولد ۱۳ اگوست ۱۹۸۵ می باشد.زادگاه وی ازمیر ترکیه می باشد.الچین بازیگر و مدل ترکیه ای است او در دانشگاه مرسین در رشته اپرل تحصیل... ( زندگی نامه الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس))
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
این روزها سریال های ترکیه ای زیادی از شبکه های فارسی زبان در حال پخش است که در این چندین سال از طرفداران زیادی برای خود جمع کرده و خانواده ه... ( سریال های ترکیه ای "درام و تاریخی" که باید یک بار در زندگی دید)
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
ترکیه ترکیبی دلپذیر از فرهنگهای  خاورمیانه و اروپای میانه است. دارای مناظر شگفت انگیز ، مساجد و زنانی بسیار زیبا  اکثر  مردم ... ( 14 بازیگر زن زیبای ترکیه در سال 2020)
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
باریش آردوچ  Barış Arduç    بازیگر تلویزیون و فیلم ترکیه   در 9 اکتبر 1987   ۱۷ / مهر  /... ( مطالب خواندنی در مورد باریش آردوچ Barış Arduç بازیگر ترکیه ای)
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
ادا اجه   Eda Ece  بازیگر محبوب این روز های ترکیه که با توجه به پخش سریال های ترکیه ای از شبکه های فارسی زبان اکثر ایرانیان ب... ( چند نکته جالب خواندنی در مورد ادا اجه)
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
ایا تا به حال دنبال این موضوع بوده اید  که سوپر استار ها و بازیگران و مدل ها از چه لوازام ارایشی استفاده می کنند.؟ در این مقاله به صور... ( نسلیهان اتاگول از چه برند های لوازم آرایشی استفاده می کند؟)
۱۳۹۹/۰۲/۱۲
هانده ارچل بازیگر و مدل زیبا و معروف ترکیه در سال 1993در شهر بالیکسیر تریکه متولد شد.  قد هانده 175 و وزن وی 55 کیلو گرم است. پدروی ترک... ( بیروگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده)
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
فخریه اوجن Fahriye Evcen بازیگر ترکیه ای اما المانی اصل که این روزها در سریال ها  شبکه های ترکیه و حتی جهان در حال معروف شدن است و طرفد... ( فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس))
۱۳۹۹/۰۱/۲۹
بورجو بیریجیک بازیگر ترکیه ای که او را با بازی در نقش کبری در سریال شرافت می شناسیم وی متولد 4 مه 1989 است که  از اصلیت یوروک است که زی... ( معرفی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس ))
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
بعد از اینکه همه ما فکر میکردیم جان یامان و دمیت اوزدمیر با هم وارد رابطه عاشقانه ای شده اند جان یامان ( can yaman) در مصاحبه ای جنجالی گفت ... ( رابطه جان یامان و دمیت اوزدمیر , او دختر رویا های من نیست !)
۱۳۹۹/۰۱/۲۰
بازسازی سریال های کره ای  یا آمریکایی توسط ترک  های تقریبا عادت شده بود.اما اینبار ورق برگشته در سریال جدید  baraj  که ب... ( بیوگرافی بیران داملا ییلماز در سریال ترکیه Baraj یا سد (عکس))
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
یکی از این مجموعه سریالهای جذاب که طرفداران زیادی هم در ایران دار سریال سیب ممنوعه است که از شبکه Gem در حال پخش است ستاره های این سریال جذا... ( حمایت شوال سام از قرنطینه خانگی ویروس کرونا در ترکیه)
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
رابطه جدید دمت اوزدمیر بازیگر و مدل مشهوری ترکیه ای  با Yaman Taciroğlu فقط کمتر از 3 ماه طول کشید و به علت عجیبی پایان یافت. یامان ... ( دمت اوزدمیر به عشق بی پایان رسید!دلیل پایان عشق باعث تعجب همگان شد)
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نسلیهان اتاگول Neslihan Atagü بازیگر و مدل ترکیه ای در تاریخ 20 اوت 1992 ( ۷ / ۶ / ۱۳۷۱ ) در شهر استانبول به دنیا آمده و در یک خانواده ... ( نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس ))
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا