مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Dec/08

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
تحریم اینستاگرام کیم کارداشیان
تحریم اینستاگرام کیم کارداشیان
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

کیم کارداشیان وست به کمپین تحریم فیس بوک و اینستاگرام پیوست !!!

کیم کارداشیان وست سبلریتی معروف امریکایی و دهها نفر از سبلریتی های دیگر اعلام کرده اند که در اعتراض به گسترش نفرت ، تبلیغات و اطلاعات غلط حساب های خود را در شبکه های اجتماعی مسدود می کنند.

کارداشیان وست روز سه شنبه در بیانیه ای نوشت: اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی تأثیر جدی بر جامعه دارد. این حرکت بخشی از کمپین # توقف-تنفر است که توسط فعالان حقوق مدنی سازماندهی شده است.

بیشتر افراد مشهور چهارشنبه حساب خود را به مدت 24 ساعت مسدود می کنند.کیم کارداشیان گفت: من نمی توانم کنار بنشینم و ساکت بمانم در حالی که این سیستم همچنان باعث گسترش نفرت ، تبلیغات و اطلاعات غلط می شود .

این نفرت پراکنی توسط گروه هایی برای ایجاد تفرقه و تجزیه آمریکا انجام مشود. وی افزود: اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی تأثیر جدی در انتخابات ما دارد و دموکراسی ما را تضعیف می کند.

البته با توجه به اینکه کیم کارداشیان تمام موفقیت خود و خاندان خود را از طریق انتشار عکس از همین شبکه های اجتماعی بدست اورده این صحبت ها ان هم از جانب کیم زیاد چنگی به دل نمی زند.

دیگر چهره های مشهوری که که در این تحریم شرکت کرده اند می توان به بازیگران لئوناردو دی کاپریو ، ساکا بارون کوهن و جنیفر لارنس و همچنین خواننده کتی پری اشاره کرد.

کندال جنر(Kendall Jenner) را تهدید به مرگ کردند

کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند

کایلی جنر با 1 میلیارد دلار ثروت درخواست 60 هزار دلار پول از طرفدارانش کرده

کیم کارداشیان با دریک رابطه دارد؟

کیم کارداشیان Kim Kardashian از بریتنی اسپیرز حمایت کرد.

کیم کارداشیان از کانیه وست طلاق گرفت و بدون حلقه ازدواج خود دیده شد

کیم کارداشیان وست به کمپین تحریم فیس بوک و اینستاگرام پیوست !!!

کندال جنر خواهر کیم کارداشیان معتاد است!!

پایان کار کیم و خانواده کارداشیان فرا رسید!!

کایلی جنر حقوق حیوانات را نقض کرده است!!!

نام نویسنده : حامد شعبانی
کیم کارداشیان اینستاگرام کیم کارداشیان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
کیم کارداشیان قطعا نامی است که بیشترین دنبال کننده در دنیا را دارد.هر مسئله نام کیم کارداشیان در آن وجود دارد.شاید هر کسی بعد از رسوایی پخش ... ( کیم کارداشیان برنده جایزه نو آور برتر در بین تمام زنان شد)
کیم کارداشیان بعد از جدای از کانی وست شروع به روابط متعددی با اشخاص مختلف کرده است. از وکیل و استاد دانشگاه تا ورزشکار ها و کمدین ها در سنین... ( کیم کارداشیان وارد رابطه ای جدید شد او با همکار خود در شو کمدی جدیدش پیت دیویدسون وارد رابطه شده است)
 محصولات تولیدی کایلی جنرKylie Jenner به شدت بی کیفیت هستند. کایلی جنر شخصیتی که در دنیایی مد بر روی هر چیزی دست بگذارد ، با... ( کایلی جنر محصولاتی به شدت بی کیفیت تولید کرده آیا او قصد سو استفاده از نام خود را داشته است)
کلویی کارداشیان در طول این سال ها با چهره های مشهور زیادی ارتباط داشته است ، از جمله رپرها و ورزشکاران متعددی مانند فرنچ مونتانا ، لمار اودم... ( تمام افرادی که کلویی کارداشیان با آنها رابطه داشته لیستی پر از افراد مختلط)
کایلی جنر مهمان مجله وگ  VOGUE بود که از وی سوالاتی پرسیده شد. ویژه مجله  وگ  برنامه  «۷۳ سوال»... ( مصاحبه کایلی جنر با مجله وگ (Vogue))
هیچ کس به طور قطع نمی داند که کیم کارداشیان چند بار برای جراحی های زیبایی وارد اتاق عمل شده است. وی بارها انجام عمل های زیبایی مانند جراح... ( عمل های زیبایی کیم کارداشیان تا کجا پیش رفته اند؟)
هنگامی که اسم کیم کارداشیان وست برای اولین بار در سال 2011 در صفحات مجله ی فوربس آمد ، او حدود ۶ میلیون نفر فالوور در توییتر داشت درست نفر ب... ( بیلیونری به نام کیم کارداشیان)
کیم کارداشیان و ون جونز Kim Kardashian - Van Jones قرار ازدواج گذاشته اند. دو ماه پس از منتشرش خبر جدایی کیم کارداشیان و همسرش کان... ( کیم کارداشیان در حال ازدواج است با ون جونز)
اندی کوهن(Andy Cohen) و خانواده کارداشیان(kardashian family) اندی کوهن مجری آمریکایی (۵۲ ساله) بتازگی در مصاحبه‌ای درباره قو... ( کارداشیان ها قوانین سختی را برای ورود به خانه خود دارند)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا