مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینیون گوجه ای پشت گردن
شینیون گوجه ای پشت گردن
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

آموزش شینیون Bunگره ای یا همان بوکل

روش شینیون  Bun گره ای(یا همان بوکل یا شینیون گوجه ای پشت گردن)

مواد لازم برای این شینیون
TRESemme Botanique Natural
اسپری تافت طبیعی گیاهیTRESemme

اسپری حجم دهنده نمک دریاToNI&Guy

مدل chignon (شینیون گره ای پشت گردن )همان مدل(updo)می باشد.

نام این مدل مو از عبارت فرانسوی chignon du cou آمده استکه به معنای شینیون گوجه ای پشت گردن است.این سبک مو برای همه مراسم چه رسمی چه غیر رسمی مانند عروسی ها ؛مهمانی هاز شبانه؛یا حتی محیط کار مناسب است. در این مطلب مراحل ابن مدل شینیون را آموزش می دهیم.

مرحله اول شینیون Bun :

در این مرحله موهای جلو سر را از فرق باز می کنیم و موهای جلو سر را از تل سر مانند شکل جدا می کنیم

مرحله دوم شینیون Bun :

در این مرحله موهای پشت سر را به صورت دم اسبی با کش می بندیم.

مرحله سوم  شینیون Bun :

موها را برس می کنیم و انتهای دم اسبی را با کش شینیون می بندیم.

مرحله چهارم شینیون Bun :

دم اسبی را به رو می پیچا نیمو مو را بصورتی که در شکل نشان داده شده بصورت یک Bun(شینیون گوجه ای) شینیون می کنیم و انتهای  آن را با سنجاق فیکس می کنیم.

مرحله پنجم شینیون Bun :

در این مرحله موهای جلو سر را به دوقسمت تقسیم می کنیم  و هر قسمت را می پیچانیم و با انگشت باز می کنیم که پیچ مو بصورت شلوغ بنظر برسد.و هر دوقسمت جلو سر را همینطور شینیون می کنیم. و انتهای مو را با سنجاق سر به پشت فیکس می کنیم.

مرحله ششم شینیون Bun :

در مرحله آخر مو را با اسپریTRESemmeاسپری و فیکس می کنیم.

نام نویسنده : زهره شعبانی

مدل شینیون

chignon

شینیون گره ای

شینیون گوجه ای پشت گردن

بوکل

روش شینیون  Bun گره ای

روش شینیون  Bun

شینیون 

روش شینیون

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا