مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Dec/07

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
شینیون_بافت خطی حلزونی
شینیون_بافت خطی حلزونی
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله

تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی است که خیلی پرطرفدار می باشد و برای زیبا تر شدن موهایتان  می توانید آن را با مدل های مختلف بافت بزنید  فرق نمی کند که موهای شما بلند باشد یا کوتاه در هر صورت شما می توانید با تکنیک های بخصوص از بافت استفاده کنید.این بار مدل موهایتان را متفاوت تر انتخاب کنید  و برای موهایتان در پاییز  مدل بافت_شینیون حلزونی انتخاب کنید . بافت حلزونی  بسیار ساده و کاربردی  است که مدل های مختلف دارد ؛ در این مطلب آموزشی شما را با یکی از مدل بافت های حلزونی آشنا می کنیم.

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی در ۸ مرحله:

 

مرحله اول:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

همانطور که در شکل مشاهده می کنید ابتدا موها را از آرک ابروها بصورت نیم دایره از بالای سر جدا می کنیم

مرحله دوم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در این مرحله موهایی که در قسمت قبل جدا کردیم با ‌کش شینیون می بندیم  و  همان طور که  در شکل می بینید موهای بالای سر را بصورت خطی  دیزاین می کنیم

مرحله سوم :

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در این مرحله برای اینکه کارمون شیک تر و تمیز تر بنظر برسه بصورت گره تیکه ای از مویی که با کش شینیون بسته ایم را بدور مو و کش شینیون می بندیم که کش شینیون پنهان شود

مرحله چهارم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در این مرحله  همانطور که در شکل نشان داده شده یک تکه از مو را دوباره از زیر جدا می کنیم و با کش شینیون جداگانه می بندیم و آن رابصورت خطی دیزاین می کنیم

مرحله پنجم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در  این مرحله از بافت مو ابتدا دو تکه مو را از  دو تکه مویی که در مراحل قبل بصورت جداگانه با کش شینیون بسته ایم بصورت شکل جدا می کنیم

مرحله ششم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

یه تکه مو که از موی  زیرین برداشتیم را بصورت شکل(بصورت افقی)نگه می داریم و تکه مویی که  از تکه موی بالایی برمی داریم بصورت عمودی (در شکل بصورت واضح نشان داده ایم)جدا می کنیم که دو تکه مو بصورت علامت+  روی هم قرار می گیرند

مرحله هفتم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در این مرحله  که ادمه مرحله ششم می باشد  دو تکه موهایی که جدا کردیم(در مرحله چهارم)بصورت افقی و عمودی بهم می بافیم و انتهای مو را به تکه مویی که از موهای زیر تر جدا می کنیم با کش شینیون بهم وصل می کنیم.

مرحله هشتم:

بافت شینیون_بافت خطی حلزونی

در مرحله اخر مراحل ششم و هفتم را  تا انتهای  مو تکرار می کنیم  و می توانید برای زیباتر شدن بافت انتهای مو را کرلی(فر)کنید.

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون

شینیون شلوغ

شینیون گوجه ای

شینیون شلوغ

شینیون مو

مو

شلوغ

گوجه ای

شینیون گره ای

شینیون

شینیون گل

بافت

شینیون

بافت هلندی

بافت حصیری

shinion

شینیون

chignon hair

شینیون باز و نیمه باز

مدلshingle Bob

مدل chin-lenght Bob

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا