مجله زیبایی صبا ریکو
2022/Nov/30

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
بافت مکزیکی یا چهل گیس
بافت مکزیکی یا چهل گیس
۱۳۹۹/۰۹/۱۶

آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس

آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس

بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی نظیر و فوق العاده ای ببخشید از این مدل بافت تزئینی استفاده کنید.در مدل بافت مکزیکی که بیشتر با موی اضافه انجام می شود و زیبایی این بافت را چندین برابر می کند باید  ابتدابا انواع مدل های گره  بافت مکزیکی آشنایی پیدا کنید .که ما در اینجا  ۵ روش از طرز زدن این گره ها  رابصورت ویدیو آموزشی در خدمت شما هنر جویان عزیز قرار می دهیم و قبل از آموزش ویدیو بهتر است ابتدا شما بصورت مختصر با تاریخچه بافت مو  آشنا شوید. لطفا با سایت www.sabarico.com همراه باشید.تاریخچه بافت مو: بافت مو یکی از شیوه های آراستن مو است که موضوع آن از چند قرن هم فراتر می رود و تاریخچه آن باز می گردد به دوران باستان . آنطور که کارشناسان زیبایی و آرایشی می گویند ؛بافتن مو بعنوان یکی از روش های ارایش و جمع کردن مو تاریچه بلند و طولانی دارد که ریشه بافت مو به حدود ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد به قاره آفریقا باز می گردد؛بافت مو برای مردم آفریقا بصورت یک سنت خاص بود که هر قبیله روش ها و شکل خاصی از بافت مو را که برای متمایز کردن آنها از قبایل دیگر انتخاب میکرد و نوع بافتی که روی موهای خود می زدند نشانه سن؛نوع مذهب؛وضعیت تاهل و حتی ثروت آنها نیز بود.قرن ها روش های اصلی بافت تغییر کرد و ترفند های جدید و بروزی روی کار آمد که این هنر فقط به قاره آفریقا محدود نشدو کم کم این هنر و فرهنگ به کشور های اروپایی و آسیایی هم انتقال پیدا کرد و در طول تاریخ انواع بافت های تزئینی در بین جوامع دنیا رایج شد .در بعضی جوامع از جمله جوامع آسیایی (مانند ژاپن و چین....)مدل های مختلف بافت مو نشان دهنده موقعیت اجتماعی آن فرد بود.مثلا هر چه مقام و رتبه اجتماعی فرد بالاتر بود ؛پیچیدگی بافت موی و تزئیناتش بیشتر بود.و پس از قرن ها امروز با وجود شبکه های اجتماعی مدل های مختلف و بروز بافت مو از محبوبت خاصی برخوردار است و مورد استفاده بسیاری از افراد جهان قرار می گیرد.

در اینجا شما می توانید ویدیوآموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس را مشاهده کنید

نام نویسنده : زهره شعبانی

بافت گل

بافت اروپایی

بافت کرلی

شینیون کلاسیک

شینیون

بافت هلندی

بافت حصیری

آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا