مجله زیبایی صبا ریکو
2021/Jan/15

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
مدل کوپ و استایل مو
مدل کوپ و استایل مو
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ منشر شده است۱۳۹۹/۰۹/۲۲ در تاریخ معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها مقاله :
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها

 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها 
این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتاهی مو در منزل نمیدانند که چه مدل مویی را میخواهند و چه مدلی به انها می آید در این مقاله من چند مدل را برایتان با عکس توضیح میدهم شاید انتخاب راحت تری داشته باشید.
برای انجام کارهای کوتاهی مو در منزل خودتان با تیم صبا ریکو تماس بگیرید در این تیم زیبایی سه نفر از بهترین کوپ کارهای تهران مشغول بکار هستند البته نمونه کارهای ایشان را هم در انتها برایتان میگذارم.

Smoot Bob
 ( مدل باب صاف)

افرادی که موهای لختی دارند براحتی میتوانند این مدل را انتخاب کنند حتی نیاز به سشوار کردن و حالت دادن هم ندارد.

Textured Crop
 یک سبک و مدل کوتاهی  متنوع است که  با بیشتر فرم های صورت و انواع موها متناسب است. 

برای اطمینان از اینکه موهای کوتاه شما صاف و کدر به نظر نمی رسند ، حتما این مدل را امتحان کنید حالت دادن به این مدل مو بسیار ساده است و فقط کافیست مقدار کمی ژل را روی انگشتتان بزنید و روی موهای مرطوب بزنید و اجازه دهید خشک شوند.

Sleek Pixie

مدل پیکسی صاف
قبلا ی مقاله کامل مختص موهای مدل پیکسی در سایت نوشته بودم
مدل پیکسی مدل موی کوتاهی است که هم مناسب کوپ مردانه است هم زنانه، 
با این مدل ظاهری تیز و شیک برای مو ایجاد خواهید کرد. و به یاد داشته باشید که در این مدل موها فرق کج هستند.

Short and wavy
مدل کوتاه و موج دار

موهای کوتاه همچنین وقتی با یک حالت موج دار یعتی فر کم حالت داده  شوند می توانند شیک و مدرن به نظر برسند. هم فرق وسط میتوانید بکنید و هم فرق کج  و این بستگی به سبک خود شما دارد 
 

Straight Lob
لوب صاف
لوب ها یکی از محبوب ترین مدل های مو  هستند و به راحتی می توان به آنها حالت داد. مدل لوب صاف به شما ظاهری تمیز و شیک و رسمی می دهد .

مدل موهای حرفه ای برای موهای متوسط
موهای با طول و قد متوسط 

اگر موهایی با قد متوسط مثلا تا سر شانه ها دارید میتوانید بشکل افقی آنرا به دو قسمت تقسیم کنید و قسمت بالایی را با کش و یا یک کلیپس کوچک پشت سر جمع کنید 
 بنابراین شما میتوانید   سبک معمولی و ساده موهای خود را  با گره زدن نیمی از آن به پشت سر به آسانی تغییر دهید. 

Loos and straight 
مدل شل و صاف
موهای با طول متوسط در صورت صاف بودن  حرفه ای تر به نظر میرسند. فقط اطمینان حاصل کنید که موهایتان  سالم هستند و وز و خشک و در هم نباشند . همچنین می توانید  کمی سرم به موها بزنید تا درخشش آنها را بیشتر کنید.

Low Bun
گوجه ای کوچک
موهای با طول متوسط را میتوانید براحتی پشت سر گوجه کنید البته شاید کم حجم بنظر برسد اما مهم نیست و هنوز زیبایی شما را بخوبی نشان میدهد.

 

Middle part and Pony

مدل دم اسبی در وسط پشت سر ( نه خیلی بالا نه خیلی پایین )
موهای خود را مرتب شانه کنید و اگر نیاز به سشوار دارد حتما انجام دهید سپس بطور نرتب و صاف در قسمت میانی پشت سر با کش ببندید یک حالت مرتب و رسمی به شکل ظاهری شما میدهد. 

Undone curle
میتوانید موهای خود را کرلی و یا فر کنید بت استفاده از اتو مو یا دستگاه فر و همان موقع با برس آنها را شانه کنید اینکار به موهای شما حالتی میدهد که نه فر مرتب دارد و نه صاف است.
 در حالی که موهای صاف اغلب به شما یک حالت جدی میدهد، خانمهای مو فرفری به عنوان افرادی که ریسک پذیر هستند به نظر می آیند.

مدل موهای حرفه ای برای خانمهایی با موهای بلند


و رسیدیم به موهای بلند  

Straight with earTuck

اگر موهای بلند و صافی دارید میتوانید آنرا را از فرق وسط باز کنید و پشت گوش ببرید این مدل تصویری جدی و حرفه ای به استایل شما میدهد. در حالی که موهای فر اغلب حالتی شیطنت آمیز و سرگرم کننده به صورت میدهد ، موهای صاف خیلی شیک تر هستند. 

High Bun
مدل گوجه بالای سر 
خیلی از کسانی که موهای بلند دارند پس از مدتی خسته شده و میخواهند موها را جمع کنند گوجه کردن موها ی بلند در بالای سر مدل جذابی استو در این مدل زوایای صورت شما   نیز به شکلی دوست داشتنی نشان داده میشود. 

Loose wave
فر شل 

 فرهای باز و شل اغلب می توانند به صورت طبیعی و نامرتب  بمدت زیادی روی موها بمانند . از طرف دیگر ، فرهای شل و باز می توانند احساسی صیقلی و در عین حال آرام به چهره و استایل شما بدهند.

Low Ponytail 
دم اسبی پشت گردن پایین سر
دم اسبی پایین و مستقیم در پشت سر و گردن میتواند حالتی آرام و در عین حال رسمی و مرتب به استایل و چهره شما بدهد.
 

Sleek high pony
دم اسبی بلند براق

اگر می خواهید کاملا جدی و شیک و و در عین حال کمی شیطنت آمیز به نظر برسید موهایتان را خوب سشوار کرده وز جو را کاملا بگیرید و یک دم اسبی در بالاترین قسمت سر خود درست کنید. 

مدل موهای زنانه حرفه ای
مدل مویی را انتخاب کنید که متناسب با استایل زندگی و یا مهمانی که میخواهید بروید باشد.
مثلا اگر به یک مهمانی عصرانه باغ و فضای باز دعوت شده اید فر کردن موها حالتی رسمی به شما میدهد پس مناسب نیست اما دم اسبی و یا جمع گوجه میتواند بسیار شیک و در عین حال غیر رسمی باشد.

اگر عادت دارید مرتب دست داخل موهای ۷ود کنید و با موهایتان بازی کنید  ، دم اسبی  را انتخاب کنید .
مدل صاف و مستقیم را برای سبکی براق و جدی و رسمی انتخاب کنید یا موهای  فر را برای ظاهری خلاقانه و شیطنت آمیز انتخاب کنید.


کدام مدل مو حرفه ای ترین است؟
مدل های مویی که موهای شما را از چهره و صورت شما دور نگه می دارد یعنی صورتتان را نمیپوشاند ، اغلب حرفه ای ترین ها هستند. یک دم اسبی ، یک جمع پشت سر و  یا موهای کوتاه پشت گوش. 

*
چگونه باید موهایم را  حرفه ای  حالت دهم؟
اگر مدل موهای کوتاه را میپسندید ،  باب صاف ، پیکسی  ، کوتاه و موج دار یا مدل لابی صاف
  وقتی نوبت به موهای بلند می رسد ، موهای نیمه بلند ، شل و صاف ، گوجه ای کوچک پشت سر ،   را انتخاب کنید. در آخر اینکه ، اگر موهای بلندی دارید ، موهای شل و صاف پشت گوش  بدهید را   ، یک فر  شل ، یک دم اسبی ساده را امتحان کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

سشوار

گوجه ای کوچک

مدل شل و صاف

لوب صاف

مدل کوتاه و موج دار

مدل پیکسی صاف

مدل باب صاف

مو کوتاه

مو بلند

آموزش سشوار

براشینگ مو

براشینگ مو کوتاه

براشینگ مو بلند

مدل کوپ

استایل مو

مقالات مرتبط
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس:بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی... ( آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس)
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
سلام دوباره با یک مطلب آموزشی بسیار کاربردی در خصوص کوتاهی و هیرکات در خدمتتون هستیم امیدواریم که در شرایط فعلی که سالنها محل امنی نیستند ... ( آموزش کوتاهی و هیرکات مو همراه با عکس تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
20 تا از بهترین مدلهای کوپ مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟ عکس اول مدل موی پیکسی یک مدل موی  کلاسیک و زیبااست که مورد علاقه خانم ها در ه... ( معرفی 20 تا از بهترین مدل های کوپ مو در سال ۲۰۲۰)
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان به... ( آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز)
۱۳۹۹/۰۸/۰۴
تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی اس... ( آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله)
۱۳۹۹/۰۸/۰۳
برش باب یکی از بروز ترین مدل های ۲۰۲۰ می باشد. در این مدل کوتاهی موها به طور معمول در اطراف سر تقریبا در حد فک  کوتاه می شوند و اغلب با... ( مدل کوتاهی مو باب یا برش مو باب چیست؟همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۸/۰۱
برش و کوتاهی hime یک کوتاهی سلطنتی ژاپنی است که این روزها دنیای انیمیشن را بخود اختصاص داده است.که امروز مورد استقبال خانم ها است و طرفداران... ( مدل کوتاهی hime چیست ؟مدل مو سلطنتی ژاپنی !!)
۱۳۹۹/۰۷/۲۶
سوال اکثر کار آموزان و شینیون کاران عزیز این است که چگونه می توان  وز موها را برای  یک شینیون حرفه ای از بین برد?  ما... ( نحوه آماده سازی مو برای شینیون و چگونگی گرفتن وز مو در شینیون)
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
در این مطلب می خواهیم شما را با حالت دهنده های مو و طرز استفاده از آنها که هر کدام از این حالت دهنده ها برای چه موهایی  باید استفاده شو... ( انواع حالت دهنده مو کدام است ؟چه معایب و مضراتی دارند؟)
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
مدل شینیون بافت حلقه ای:در این مدل بافت_شینیون قصد داریم شما را با مدل نیمه باز آشنا کنیم که قسمت بالای سر را بافت می زنیم و انتهایبافت و بق... ( آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای همراه با زهره شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
شینیون خطی اروپایی: در این مدل شینیون موها خیلی ساده و شیک بصورت خطی و شلوغ دیزاین می شود و بیشتر مدل های اروپایی موها کرلی می شود و انته... ( آموزش بافت حصیری چهار تایی با زهره شعبانی)
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
مرحله اول :ابتدا مو را مانند شکل بالا بصورت نیم دایره  از تاج سر تقسیم می کنیم   مرحله دوم:یک تکه مو از قسمت جلوی تاج سر تقس... ( آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
در این مدل میخواهیم شما را با یک شینیون ساده و اما شیک آشنا کنیم و هدفم در آموزش این مدل شینیون این است که شما می توانید با ساده ترین تکنیک ... ( آموزش شینیون کلاسیک همراه با عکس از تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
این مدل مو شینیون ترکیبی گل رز می باشد که بیشتر برای مجالس مدل مناسبی است در این مقاله ما میخواهیم در چند مرحله مدل شینیون خطی گل رز را به ش... ( آموزش مدل شینیون خطی گل رز همراه با عکس تمامی مراحل)
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
مدل بافت _شینیون ترکیبی:این مدل مو از ترکیب شینیون گوجه ای و بافت فرانسوی می باشد که بیشتر برای دختر خانم های نوجوان مدل مناسبی است .در این ... ( آموزش شینیون بافت گوجه ای فرانسوی همراه با عکس مرحله به مرحله)
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
در این مقاله قصد داریم  شما را با مدل ترکیبی شینیون بافت هلندی که مدل اروپایی است آشنا کنیم. این شینیون را در یازده مرحله برای ... ( آموزش شینیون و بافت هلندی در 11 مرحله)
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بعضی سبک ها و رنگها مانند رنگ رژ لب قرمز و یا سبک بافت گوجه ای بالرین ها هرگز از مد نمی افتد . این مدل یک مدل نوستالژیک فرانسوی است. که در ا... ( آموزش شینیون گوجه ای با بافت تو در تو همراه با تصویر)
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
شینیون گره ای(گوجه ای)شلوغ : مراحل شینیون گره ای شلوغ بالای سر: مرحله اول:ابتدا سر رابجلو خم می کنیم و کل موها را به سمت صورت و پایین می ب... ( آموزش شینیون گره ای(گوجه ای)شلوغ)
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
بیشتر خانم ها در فصل گرم تابستان ترجیه میدهند آرایش سبکتر و مدل مو های ساده تری داشته باشند.در گرمای این فصل موها به هم میچسبد و این باعث می... ( آموزش قدم به قدم شینیون فرانسوی ضخیم همراه با عکس)
۱۳۹۹/۰۴/۱۳
چگونگی آموزش بافت فرانسوی به روش ساده در منزل بافت فرانسوی یکی از مدل بافتهایی است که امروزه اکثر خانم ها در محل کار در مهمانی ها و دورهم... ( آموزش بافت فرانسوی به روش ساده در منزل)
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
8 مدل شیک chignon (شینیون گره ای)که شما خانم های عزیز می توانید این مدل ها را روی موهای خود امتحان کنید.اگر یه نکته وجود داشته باشد راجع به ... ( 8مدل شیک شینیون (شینیون گره ای))
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
نام این مدل مو از عبارت فرانسوی chignon du cou آمده استکه به معنای شینیون گوجه ای پشت گردن است.این سبک مو برای همه مراسم چه رسمی چه غیر رسمی... ( آموزش شینیون Bunگره ای یا همان بوکل)
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
مدل شینیون پیچ خورده (chignon) این مدل شینیون مو هم برای باشگاه های ورزشی مناسب است هم محل کار .شما بانوان عزیز می توانید از سبک sarah pote... ( آموزش مدل شینیون پیچ خورده(chignon))
۱۳۹۹/۰۳/۳۰
آموزش شینیون موی بالای سر گوجه ای(یا همان شینیون دونالتی) مدل شینیون گوجه ای(دونالتی) مدل بروزو متداول برای بیشتر خانم هایی که می خواه... ( آموزش شینیون موی بالای سر گوجه ای , شینیون دونالتی)
۱۳۹۹/۰۳/۲۹
مدل موی گره پشت سر شلوغ و اروپایی: در فصل جوایز خواستم شما را با یکی از محبوب ترین مدل موهای بسیار شیک و کلاسیک فرش قرمز  آشنا بکنم.... ( آموزش مدل موی گره پشت سر شلوغ و اروپایی)
۱۳۹۹/۰۳/۲۸
مدل chignon یا همان گره ی گیس زنانه پشت سر خانم ها معمولا دنبال یک مدل شیک برای مهمانی های خود هستند.در اینجا شمارا با مدل  chignon یک... ( آموزش مدل "chignon" یا گره گیس زنانه پشت سر)
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
بافت تیغ ماهی 3 روش بافت تیغ ماهی در خانه 2020 این مدل بافت تیغ ماهی (fish tail) یکی از پرکاربرترین بافت های سال ۲۰۲۰ می باشد.بیشتر &... ( آموزش روش های بافت تیغ ماهی در خانه 2020)
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
 در این متن شما را با چندین روش گام به گام شینیون گره ای یا همان شینیون گوجه ای مرتب و یاشلخته و شلوغ آشنا می کنیم. این مدل شینیون یکی ... ( آموزش قدم به قدم انواع شینیون گره ای و شینیون گوجه ای)
۱۳۹۹/۰۳/۱۵
در این  مقاله قست داریم در مورد بافت های فرانسوی و هلندی برای شما صحبت کنیم.  همانطور که می دانید جهت حرکت بافت فرانسوی رو به ر... ( مدل شینیون فرانسوی و هلندی مارگو رابی و کیت بلانشت در مراسم لس انجلس)
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
 امروزه عروس خانم ها دنبال مدل های مد روز هستند در این متن شما را با بروزترین مدل موها آشنا می کنیم. ۱.امروزه اکثر خانم ها از سبک های ... ( چند مدل زیبادی شینیون عروس ساده)
۱۳۹۹/۰۳/۰۹
آیا می دانید موهای خود را چگونه براشینگ یا سشوار بکشید؟ شما موهای بلند یا کوتاهی دارید هر حالتی از مو باید به صورت کاملا متفاوت براشینگ ش... ( آموزش براشینگ موهای کوتاه و بلندو کم پشت)
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
مطمئنا برای خانمهایی که موهای بلند دارند ممکن است خیلی سخت باشد که تصمیم بگیرند موهای خود را کوتاه کنند و  در ضمن نگهداری و مرتب کردن ر... ( 25 مدل زیبای زنانه شینیون مو در سال 2020)
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
مدل موی بافت گوجه ای از مدل موهای بافت جنیفر لوپز در مراسم گلدن گلوپ سال ۲۰۲۰ که آرایشگر جنیفر لوپز(کریس اپلتون)چنین مدل مویی را برای این مر... ( مدل موهای بافت جنیفر لوپز در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۰)
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
بافت تیغ ماهی یکی از انتخاب هاب مناسب برتی کسانی است که موهای بلند دارند بافت تیغ ماهی یک مدل ساده اما جذاب و بی نظیر است که امروزه اکثر خان... ( بررسی و آموزش مدل بافت تیغ ماهی ساده با تصویر)
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد این است از خود بپرسید که منظور از شینیون چیست؟  شینیون بمعنای جمع کردن موها بپشت سد و مدل دا... ( معرفی انواع مختلف شینون مو ( شینیون ساده , شینیون خطی , شینیون باز و نیمه باز)
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
بهترین روش اکستنشن برای مشتری که موهای کم پشتی دارد و می خواهد موهایش پر پشت بنظر برسد استفاده از اکستنشن با چسب است که این روش بهترین روش... ( چه اکستنشن مویی برای موهای کم پشت مناسب است؟)
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
عوامل مختلفی مبتواند باعث شود مو شما ضعیف شود.ضعیف شدن مو باعث ریزش و کم پشتی مو یا بی حالت شدن مو میشود.از جمله عوامل اصلی که باعث  ضع... ( چه کارهایی باعث میشود مو ضعیف شود؟)
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
در دهه اخیر خانم ها برای پرپشت نشان دادن موهای خود از اکستشن مو استفاده میکنند.اکستشن مو با روش های مختلفی انجام میشود.که هر کدام از روش ها ... ( اکستنشن مو به روش دوخت)
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
برای انجام شینوین  بر روی مدل های مختلف مو باید نوع حالت و جنس مو را در ابتدا تشخیص داده و نسبت به ان عملیات مختلفی را بر روی مو انجام ... ( انجام شینون بر روی حالت های مختلف مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
شینیون گوجه ای یا جمع chignon bun یکی از مدل های پرطرفدار شینیون در سراسر جهان است که توسط بسیاری از خانم و سلبریتی ها استفاده می شود.زیبایی... ( مدل های مختلف شینیون bun یا گوجه ای)
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
شینیون مو مدل های زیادی دارد.هرخانم با توجه به سلیقه خود و مراسمی که در ان حضور دارد از مدل های متنوع برای شینیون موی خود استفاده میکند.مدل ... ( مدل جدید شینیون پلاک در سال جدید)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اکستنشن مو صطلاحاً به معنای افزودن طول و حجم مو می‌باشداکستنشن‌ها به دو شکل مصنوعی و موی طبیعی انسان می‌باشند. اکستنشن م... ( اکستنشن مو چیست؟)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
French braid یا بافت فرانسوی  یا بافت افریقایی یک مدل مو است که در شمال افریقا بوجود آمد .و در قرن 18 در فرانسه به نوعی تصویب شد.در مدل... ( مدل مو شینیون French braid یا بافت فرانسوی)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
مهم نیست که چقدر از پین های و سنجاق های و یا مواد نگه دارنده برای حفظ حالت موی خود بعد از شینون استفاده کرده باشید .اگر شینوین شما پیچی... ( چند مدل دم اسبی مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
نحوه آرایش لب ها هنگام مک آپ برای خانم ها از اهمیت بسیاری برخودار است .زیرا لب های زیبا مطمئنا زیبایی خانم ها را چندید برابر نمایش میدهد.و ش... ( کشیدن خط لب برای لب ها با حالت های مختلف)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
به طور کلی موی بلند مویی است که رشد قابل توجه ای کرده موهای بلند در فرهنگ های مختلف معانی خاصی دارند به طور مثال در فرهنگ های افریقایی بلاخص... ( مو در فرهنگ های مختلف)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اصطلاحات و واژهای مربوط به رنگ مو کاتالوگ : هر شرکت یا کارخانه ی تولید رنگ مو دارای یک کاتالوگ است که رنگ های خود را در آن معرفی می کند د... ( اصطلاحات و واژهای مربوط به رنگ مو)
۱۳۹۸/۱۱/۲۶
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
خدمات رنگ مو در منزلارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا