مجله زیبایی صبا ریکو
2023/Jan/27

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
شینیون مو >
مدل های شینیون جدید
مدل های شینیون جدید
۱۴۰۰/۰۵/۲۱

شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس

شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد.شیینون مو یک کار تخصصی است و با آموزش چند ما می شود آن را فرا گرفت در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیمو

اصلاح مو و شینیون مو , 99 مدل بافت مو و شینیونآموزش بافت هلندی و بافت برجسته , آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحلهآموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز , آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحلهنحوه آماده سازی مو برای شینیون و چگونگی گرفتن وز مو در شینیونآموزش مدل شینیون بافت حلقه ایآموزش بافت حصیری چهار تایی , آموزش قدم به قدم بافت حصیری چهار تایی , آموزش شینیون کلاسیک همراه با عکس از تمامی مراحل

در این مقاله قصد معرفی چند مدل شینیون دیگر را داریم لطفا با ما همراه باشید.

شما می توانید سوالات خود را در مورد شینیون و تمامی لاین های آرایشی و بهداشتی در کانال تلگرامی ما با مدیریت خانم صبا شعبانی متخصص و مدرس بین المللی دارای مدرک و آموزش دیده در کشور آمریکا بازگو کنید.لطفا نظر خود را در آخر برای ما بنویسید.

مدل شینیون  اروپایی -گوجه ای رو به بالا

مدل شینیون  کلاسیک ساده

مدل شینیون  خطی_گل روزی رو به بالا

مدل شینیون  یه طرفه معروف به مدل خیاری

مدل شینیون  بوکل ضربدری

مدل شینیون  اروپایی پیچی گوجه ای پشت سر

مدل شینیون  اروپایی بوکل روبه پایین

مدل شینیون  کلاسیک_پیچی

مدل شینیون  اروپایی ساده رو به بالا

مدل شینیون  ساده بافت و بوکل

مدل شینیون  گوجه ای_بوکل

مدل شینیون  بوکل بالای سر

مدل شینیون  گوجه ای_بوکل

مدل شینیون  گوجه ای_پیچی بالای سر

مدل شینیون  اروپایی ساده گوجه ای_پایین سر

مدل شینیون  پیچی _بوکل  پشت گردن

مدل شینیون هلندی_گوجه ای بالای سر

مدل شینیون  گوجه ای بالای سر

مدل شینیون پیچی _بوکل ساده پشت سر

مدل شینیون  اروپایی پیچی بالای سر

مدل شینیون اروپای شینیون_بافت  گندمی ساده

مدل شینیون  اروپایی ساده پیچی بالای سر

مدل شینیون  ساده بوکل پشت سر

مدل شینیون  ترکیبی شینیون بافت تیغ ماهی_بوکل پشت سر

مدل شینیون ساده اروپایی پیچی بالای سر

مدل شینیون ترکیبی هلندی و پیچی

مدل شینیون بافت ساده اروپایی فرانسوی

مدل شینیون  ساده بوکل

مدل شینیون بافت فرانسوی_بوکل

مدل شینیون اروپایی پیجی شلوغ

مدل شینیون ساده کلاسیک پشت گردن

مدل شینیون اروپایی گوجه ای بالای سر

مدل شینیون  گوجه ای پیچی پشت سر

نام نویسنده : حامد شعبانی

انواع شینیون

آموزش شینیون

شینیون مدل بافت شینیون پیچی

شینیون مدل ساده بافت

شینیون مدل اروپایی ساده

شینیون مدل کلاسیک

شینیون مدل اروپایی

شینیون مدل یه طرفه

شینیون مدل خط

شینیون مدل کلاسیک ساده

شینیون مدل اروپایی

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا